Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Zippo handwarmer?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Zippo handwarmer?

    Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
    Пък аз да кажа за печката.Всеки ден я паля и ползвам.С дейвид роса кара по-малко отколкото със клипера.За зипо не ми се вижда смислено да давам пара.
    Миризмата е минимална или аз вече не и обръщам внимание.Но като цяло съм супер доволен от пущината.
    Мойта / на жената / със зипо бензин една опаковка изкара 2 работни седмици.
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • От: Zippo handwarmer?

      Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
      Мойта / на жената / със зипо бензин една опаковка изкара 2 работни седмици.
      Е, важното е колко часа кара с едно зареждане. Вече поръчах 4 печки от тези на Иван Недокланов и ще експериментирам с "Вебасто" тип "суха печка" за... 40 лв.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Zippo handwarmer?

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        Е, важното е колко часа кара с едно зареждане. Вече поръчах 4 печки от тези на Иван Недокланов и ще експериментирам с "Вебасто" тип "суха печка" за... 40 лв.
        От 7 до 17 ч ...интересното е че в началото караше по малко , а после явно памучето се напоява повече и кара тия 10 часа.
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • От: Zippo handwarmer?

          При мен с клипера си праскаше 12 часа.От 7 до 19.Неам забележки как се вика.
          Няма страшно в умирачката...
          Страшното е да си жив!...

          Коментар


          • От: Zippo handwarmer?

            Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
            Най после си купих джобна печка. Китайска, голяма за 17лв с доставката до адрес.
            Дойде в хубава кутийка

            [ATTACH=CONFIG]892039[/ATTACH]
            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            Вече поръчах 4 печки от тези на Иван Недокланов и ще експериментирам с "Вебасто" тип "суха печка" за... 40 лв.
            Същите, като на снимката на sl.daskalov, но за по 10 лв. парчето. Палнах ги всичките, с това (щото ако ще сме китайци, нека бъдем докрай ) :

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:120120172927.jpg
Прегледи:1
Размер:110.7 КБ
ID:5740089

            Два часа работят, но обкръжението ми се оплака от миризмата, затова ги събрах при себе си и ги натиках в мокрите си обувки.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • От: Zippo handwarmer?

              Смени бензина.
              Няма страшно в умирачката...
              Страшното е да си жив!...

              Коментар


              • От: Zippo handwarmer?

                И на мен ми мирише доста, следващия ще е Зипо да видим той как е
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • От: Zippo handwarmer?

                  Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                  Смени бензина.
                  Ще трябва, щото и четирите печки изгаснаха за 4 часа. А този боклучак струваше 4,50 лв. в кварталното магазинче "За 1 лв.". Заредих печките наново с по 1 дозатор (на второ - горно деление) и първото шише свърши
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Zippo handwarmer?

                    Голям ментак , моя "Давид" бе 4,80 в денонощния за цигари и алкохол , вече имам 4 зареждания и още имам в тубата .
                    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                    A1+

                    Коментар


                    • От: Zippo handwarmer?

                      Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                      Голям ментак , моя "Давид" бе 4,80 в денонощния за цигари и алкохол , вече имам 4 зареждания и още имам в тубата .
                      Ама на колко печки ги броиш тия 4 зареждания? Щото аз заредих и четирите, поолях се междувременно, заредих и някакво "Зипо" (запалка) което се подмотваше неупотребявано, сега гледам, че едната печка не е загаснала и си топли... вече 8 чАса
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: Zippo handwarmer?

                        Друг въпрос: как се палят тия печки? Понеже, както е писал sl.daskalov по-горе, китайските им картинки, имитиращи инструкция за употреба, са напълно негодни, т.нар. им "burner" не прилича на марковите, а е някакво кеченце от стъклена вата (първо пробвах да наливам през него), намерих клип в тубата, където някакъв пали таквоз нещо, то пламва бая буйно, после пламъкът изчезва (а аз духнах пламъка ) и се поставя капакът с отворите, процедирах така. После пък се зачетох из интернетО, има съвети в никакъв случай да не се мокри с гориво въпросното кече, то било катализаторът. Инструкциите за подгряване на мрежичката на "марковите" печки не върши работа, тука мрежичка няма?
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Zippo handwarmer?

                          Махаш капачката с кечето , наливаш бензина , слагаш капачката с кечето и стискаш печката 5 минути ...за да започне изпаряване на горивото и тогава палиш кечето. Като видиш че се зачервява / не пламък / слагаш капачката , мушкаш в торбичката и после ...в гащите , обувките
                          На нас клиренс ни трябва , не скорост

                          Коментар


                          • От: Zippo handwarmer?

                            Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                            и после ...в гащите , обувките
                            Благодаря. За сушене на обувки са идеални, вече се уверих. Ама за зимни високи обувки си трябват тамън 4 бр., както се обзаведох аз - по една легнала в обувката и по една във високата ѝ част (глезена). Сигурно ще стане и с по една легнала, ама за по-дълго време.
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • От: Zippo handwarmer?

                              Аз паля така.Сипвам бензина,слагам кечето обръщам на обратно пущината и нагрявам директно със запалка катализатора за около 10секунди.И воала.Слагам капачката,слагам печката в джоба и 10 часа кеф.
                              Няма страшно в умирачката...
                              Страшното е да си жив!...

                              Коментар


                              • От: Zippo handwarmer?

                                За сушене на обувки си имам друга печка Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка4640.jpg
Прегледи:1
Размер:116.5 КБ
ID:5740109
                                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X