Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Панталон за гората

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Имах подаръчен ваучер и си купих летни дънки от "Теодор". И трябваше да се скъсят с 3-5 см. В магазина казаха, че НЕ предлагат "ремонт" на панталони. При шивачка за по-малко от 1 час време + 7 лв. панталона беше "фитнат".
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #47
      Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
      И да..Прочети подписът. Не забравям и Не прощавам.
      Малиий, това съм го пропуснАл...
      А си заслужава специално внимание.Щото е основополагащо в християнството на православието от изток, грижещо се за нашите национални интереси, нали?


      Коментар


      • #48
        Леле леле

        А колко много неща се изясняват при една невинна игра на билярд... Или при покупката на един панталон.
        Всеки трети е шести

        Коментар


        • #49
          dean_h, пич. Опитах да го обърна на шега, опитах да го замажа, опитах да го неглижирам... за да не пълним темата с неща, които не са за нея. Явно, искаш отговор тук и сега- добре.
          И за ризата, дето я искаше без боядисване бях виновен, и за този подгъв съм виновен. Само едно не ми е ясно.
          Когато предприемаш някакви действия, трябва да си наясно каква е целта им. Недоволен си от услугата в магазина- пиши ми го тогава, когато е станало. ТП съм във форума, в подписа ми има препратка към съответната тема... Не съм от хората, които ще го заметат под черджето. След толкова години аз какво да направя? Нито мога да разбера какво точно е станало, нито да потърся отговорност от продавачката (вероятно вече не работи при нас) нито мога да ти съдействам за разрешаване на проблема, нито да предприема, каквито и да било конструктивни действия.

          Надявам се, поне това, че ме злепоставяш пред хората тук, които не ме познават, да ти носи някакво удовлетворение.
          А, да! Успокоителни и ободряващи средства няма да ти искам. Ти печелиш спора.
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • Кольо
            Кольо коментира
            Редактиране на коментар
            Не си хаби нервите за дребни душици, има много по-важни неща за които да се тревожиш...

          • artefekt
            artefekt коментира
            Редактиране на коментар
            И според мен не се коси. Хората са ясни и по писанията си във форума и без да се познават лично. Не вярвам някой да си е помислил нещо лошо за теб.👍

          • deyan_h
            deyan_h коментира
            Редактиране на коментар
            "Опитах да го обърна на шега, опитах да го замажа, опитах да го неглижирам"..демек

            Точно тези действия са дефиницията на "замитаме под черджето".
            Ерго- ти си точно човек, който замита под черджето.

            Едно - "сорка, шит хепънз, работя за минимизации на издънките... " щеше да е достатъчно и в двата случая.
            Но вместо това.... Маемо це то шо маемо...

            За това дето не можеш да разбереш... Аз съм си ок. Помагам ти да се усъвършенстваш. Самодоволството е просто... жалко.. при наличие на потенциал и възможности за развитие..

            Жив здрав.
            Последно редактирано от deyan_h; 09-07-22, 17:28.

        • #50
          И аз имам оплакване от Тропчо. Костюмите, закупени преди време, нещо не ми стават вече...
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • petkov_bb
            petkov_bb коментира
            Редактиране на коментар
            Вече се "успокоих". ..................
            От години карам с анцузи и когато потрябва панталон влизам във филм.
            Пс. Жената е по зле, при "един вагон" парцали, все по трудно влиза в тях и диетите не и помагат!!!

          • Тропчо
            Тропчо коментира
            Редактиране на коментар
            Гена, като гледам си позаслабнал, та ако имаш година- две време, мога да ти ги преправя на по- теснички.

          • edoors
            edoors коментира
            Редактиране на коментар
            Аааа, не! Аз отслабвам само умствено.... видно от гардероба...

        • #51
          Така. Днес поносих малко една от първите пробни бройки панталони. Определено не е за лятото. Вътрешното покритие на плата не дразни кожата, но задържа топлина и влага. Виждам го като панталон за пролет и есен, с подходящи долни гащи и за зима.
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • #52
            Я, че интересно!? Ама и тук съм "греда" със стандартните размери.
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • #53
              Айде сега.Ще си го подгънеш.
              Няма страшно в умирачката...
              Страшното е да си жив!...

              Коментар


              • #54
                Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                Я, че интересно!? Ама и тук съм "греда" със стандартните размери.
                Стояне, даваш на някое куче да ти отръфа долната част от крачолите и си в крак с модата, подгъв за у гората не ти трябва.
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • #55
                  Отдавна съм му рекал на Венци, че явно ще му плащам и за "специална" поръчка! Като Деди (дядо Владо де) току виж се "нагушил" !
                  Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                  тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                  Коментар


                  • #56
                    Клиентът го е закършил с парите.
                    Предполагам че, въпреки всичко, нещата ще се случат, понеже е платил аванс, който не смятам да връщам... Ще почакам още малко да се ослушва и ще пусна поне за форума някой и другий серий.
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • #57
                      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                      Клиентът го е закършил с парите.
                      Предполагам че, въпреки всичко, нещата ще се случат, понеже е платил аванс, който не смятам да връщам... Ще почакам още малко да се ослушва и ще пусна поне за форума някой и другий серий.
                      Вярвам ти и разчитам на теб.
                      ILLEGITIMI NON CARBORUNDUM

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X