Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Панталон за гората

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Панталон за гората

    Дойде подходящ момент да поговорим и на тази тема.
    Предстои пускането на една поръчка, в която мога да завиша бройката и да предложа на тукашните желаещи. Моделът и материалът е уточнен с клиента и за разлика от ризата (дето я конструирахме заедно) тук няма възможност за вариации. К'вото- такова.
    Става дума за двуслоен плат. Лицевата част е рипстоп, 80% памук \ 20% полиестер, хидрофоб. Опакото е пародишащ слой.
    Италиански джобове, странични джобове с капак и велкро, регулируеми затяжки в долната част на крачолите, частично ластичен колан. Моделът е изчистен, опростен, бих казал на границата с елегантния панталон. Здрав и непретенциозен към поддръжка, удобна кройка.
    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20220601_165853_resized_20220601_050846159.jpg Прегледи:0 Размер:606.0 КБ ID:6864110 Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20220601_170001_resized_20220601_050846521.jpg Прегледи:0 Размер:562.6 КБ ID:6864111 Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20220601_170040_resized_20220601_050846833.jpg Прегледи:0 Размер:760.3 КБ ID:6864112 Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20220601_170200_resized_20220601_050847176.jpg Прегледи:0 Размер:960.1 КБ ID:6864113
    Засега, планираме пускане на поръчката за средата на юли, което ще рече, че готови екземпляри ще има около средата на август. Дотогава ще пусна и обмерни данни.
    Прогнозната цена е около 60 лв. с ДДС.

    ЦЕЛТА НА ТАЗИ ТЕМА Е ДА РАЗБЕРА ИМАТЕ ЛИ ИНТЕРЕС КЪМ ПОДОБНО ИЗДЕЛИЕ НА ПОСОЧЕНАТА ЦЕНА. Не че викам, просто не искам да има пак недоволни, прецакани и т.н. както беше в темата с ризите. Имам възможност да взема още 200-300 м. плат и да пусна някоя бройка отгоре без да я брандирам. Тема за заявки ще пусна отделно. Ако се стигне до там!
    Благодаря за вниманието!
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

  • #2
    1 бройка за мен.
    יעבור
    «И това ще мине»

    Коментар


    • #3
      Пу, искам първи да съм прецакан/...
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • #4
        И аз ще искам.
        Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
        Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
        Враца

        Коментар


        • #5
          И за мен 1 чифт панталони.
          ILLEGITIMI NON CARBORUNDUM

          Коментар


          • #6
            Описанието звучи много добре. И аз се включвам с едни гащи. 😁
            Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

            Коментар


            • #7
              И аз искам.

              Коментар


              • #8
                Това за колко градуса е предвидено.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #9
                  Аз също се записвам, но имам уточняващи въпроси - като гледам е с висока талия, тоест не е плитък панталона? И още нещо - в черен цвят възможен ли е?
                  Всеки трети е шести

                  Коментар


                  • Тропчо
                    Тропчо коментира
                    Редактиране на коментар
                    Панталонът е с висока талия, цветът е каки, марулено ако, милитари... няма черно.

                • #10
                  Да речем, че взимам ама трябва да се пробва.
                  И пак въпроса за какво време е удачен като температури?
                  Няма страшно в умирачката...
                  Страшното е да си жив!...

                  Коментар


                  • #11
                    И аз бих искал 2 или 3 бройки в зависимост от цветовете.
                    Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                    Коментар


                    • siem
                      siem коментира
                      Редактиране на коментар
                      Нищо, на първо време поне 1 бр. а после може и още.

                    • KingofROAD
                      KingofROAD коментира
                      Редактиране на коментар
                      В Пловдив Е ли възможно на място да се види и пробва панталона? когато има готови бройки?

                    • Тропчо
                      Тропчо коментира
                      Редактиране на коментар
                      Може и на място. Преместихме се в нова сграда, като му дойде времето- звънни, да ти обясня.

                  • #12
                    По принцип, този панталон е предназначен за трета линия на лятно облекло. Сиреч, освен слиповете, трябва да сложите един летен чорапогащник и накрая- този панталон. Това е по комплектовката, ако сте в армията. Със слиповете и чорапогащника, за съжаление, не разполагам. Опакото на плата няма да притесни тези, които са носили старите въшкарници. Всъщност, доста по- приятно е.
                    Последно редактирано от Тропчо; 01-06-22, 22:59. Причина: Пунктоация.
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • s_s1
                      s_s1 коментира
                      Редактиране на коментар
                      Странно. С термобельо карам ендуро мотоциклет или АТВ при темп под 0С, А ски под -10С.
                      Ако съм с джипка зимата и при отрицателни темп. обувам стар ски панталон без допълнителна подплата и термо бельо.

                    • Тропчо
                      Тропчо коментира
                      Редактиране на коментар
                      Добре, ще го кажа иначе. Този панталон няма студозащитни функции и е предназначен за температури над 12 градуса по едновремешните "рискови фактори", дето вече не се използват.

                  • #13
                    И аз имам интерес за една ,или две бройки .

                    Коментар


                    • #14
                      +1
                      0+

                      Коментар


                      • #15
                        Звучи чудесно за ловни гащи. Не си написал с цип или с копчета е. Искам 1 брой.

                        Коментар


                        • Тропчо
                          Тропчо коментира
                          Редактиране на коментар
                          Закопчаването е с цип.

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X