Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риза "за гората"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моделът е уточнен. В момента вървят едни допълнителни пранета на пилотната бройка, за да хванем остатъчната свиваемост и да направим корекция на мерките.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • Добре, чакаме да се появи на пазара.....

      Коментар


      • Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
        Основните джобове се затварят пак с велкро и имат отвори в капаците но:
        ….
        2. С оглед увеличаване размера на телефоните, променяме и размерът на джобовете. Да не кажа голяма дума, ама повече от това- няма накъде:
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Джоб 3.jpg
Прегледи:232
Размер:471.6 КБ
ID:6964912...
        Сега споделям мнение за още един детайл, сходен с “онова” за женската окачалка на ризата само от спортен интерес и гъдел към търговския вид на продукта. Наясно съм с обективните предимства на велкрото на капака на джоба пред копчето, както и към предимството от двете малки квадратчета велкро пред цяла лента, която ще трябва да се отлепя с две ръце… Обаче, на мен лично на ризата за 100 кинта ми бъркат в очите двете малки, видими отвън (и доволно криви по обективни причини) хиксчета, с които са пришити лепките към капака на джоба. Ако аз трябваше да продавам тая риза за по 100 кинта парчето, щях да искам там да има една декоративна платка, или просто ръб, или Нещо, което да даде повод за един цял шев, който да прикрие функционално необходимите малки криви хиксчета…

        Дебело подчертавам, че горното го пиша само от спортен интерес и поради огромния респект към автора на Ризата!
        Technical Rescue Direct - life lies in courage
        http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

        Коментар


        • Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение

          Сега споделям мнение за още един детайл, сходен с “онова” за женската окачалка на ризата само от спортен интерес и гъдел към търговския вид на продукта. Наясно съм с обективните предимства на велкрото на капака на джоба пред копчето, както и към предимството от двете малки квадратчета велкро пред цяла лента, която ще трябва да се отлепя с две ръце… Обаче, на мен лично на ризата за 100 кинта ми бъркат в очите двете малки, видими отвън (и доволно криви по обективни причини) хиксчета, с които са пришити лепките към капака на джоба. Ако аз трябваше да продавам тая риза за по 100 кинта парчето, щях да искам там да има една декоративна платка, или просто ръб, или Нещо, което да даде повод за един цял шев, който да прикрие функционално необходимите малки криви хиксчета…

          Дебело подчертавам, че горното го пиша само от спортен интерес и поради огромния респект към автора на Ризата!
          Ами-и-и-и, това с хиксчетата е по- скоро търсен ефект. С течение на времето, всички лицеви тигели се набръчкват и придават "винтидж- излъчването" на изделието. Далеч не са неизбежни. Просто пришиваме велкрото за долната част на капака, преди да го подлепим и сглобим. Платът е предостатъчно здрав, за да понесе подобно натоварване без проблем. Мога да го направя, ако повечето са съгласни. Тогава капакът ще придобие изчистен вид, само с двойни лицеви тигели по периферията.
          Ясно е, че "фатката е в детайла". Сега му е времето за подобни корекции. Затова е и тази тема!
          Ако няма реакции "против" партидата ще я пусна със скрити "хиксчета".
          Благодаря за забележката, Саше!
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • icerunner
            icerunner коментира
            Редактиране на коментар
            Не е забележка, а лично и изцяло субективно мнение на пишман-търговец Не съм изненадан, че не съм открил топлата вода и вече си го обмислил. Щом е така и щом хиксчетата са част от дизайна - значи са супер и те ще продават Ризата

          • Тропчо
            Тропчо коментира
            Редактиране на коментар
            Надценяваш ме. Далеч не съм сигурен кое е правилното. Ако беше така, директно щях да отворя сергията, без да започвам подобни теми. Идеята тук е да се направи нещо, с участието и препоръките на потенциалните потребители. Вашите забележки и моите възможности да се впрегнат в процес, който да произведе нещо различно от масовото.

          • Стоян Боюков-Sariones
            Стоян Боюков-Sariones коментира
            Редактиране на коментар
            На мен лично "хиксчетата" си ми харесват. Куул един вид.

        • Аз имам претенции да е зелена и копчетата да не се обелят от третото минаване през сушилнята,ако изкарат и до двайстото…ехееее….
          Няма страшно в умирачката...
          Страшното е да си жив!...

          Коментар


          • Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
            Ами-и-и-и, това с хиксчетата е по- скоро търсен ефект. С течение на времето, всички лицеви тигели се набръчкват и придават "винтидж- излъчването" на изделието. Далеч не са неизбежни. Просто пришиваме велкрото за долната част на капака, преди да го подлепим и сглобим. Платът е предостатъчно здрав, за да понесе подобно натоварване без проблем. Мога да го направя, ако повечето са съгласни. Тогава капакът ще придобие изчистен вид, само с двойни лицеви тигели по периферията.
            Ясно е, че "фатката е в детайла". Сега му е времето за подобни корекции. Затова е и тази тема!
            Ако няма реакции "против" партидата ще я пусна със скрити "хиксчета".
            Благодаря за забележката, Саше!
            Смея да кажа, че имам поглед върху модата и облеклото и, доколкото ми стана ясно във времето, през което съм се интересувал от темата, всякаквите такива дребни елементи, "хиксчета", контрастни шевове, излишни шевове просто за декорация, емблемки, избелвания на чатала, задника, бедрата, и т.н. - всичко това е предназначено да хване окото/ предимно женското/, и да разконцентрира и насочи погледа на гледащия към части от тялото, различни от главата.

            Скъпите марки, в колекциите си насочени към сериозните мъже, залагат на изчистен и по-класически дизайн. Според мен на хората във форума повече би им харесало именно такъв вид облекло. А който иска, винаги може да си "добави"някакви екстри, това е много лесно.

            Естествено, пускат се и от скъпите марки разни "шарении", но това е насочено към по-младите и предполага време за парти и забавления. Аз лично много се дразня от това, че в България магазините масово са пълни само с такива 'шарени' изделия, а другите са трудно откриваеми и на двойна-тройна цена, въпреки че като изработка следва да се получават с по-малко труд и материали, предвид че са по-обрани и по-класически.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X