Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
    Малко да повдигна темата,искам препоръки за зимни обувки с менбрана по възможност с бюджет до 200лв.Ще се ползват за градско ходене в София и леки разходки в планината.
    Добави още 80-100 лева отгоре на сегашния бюджет и си в играта с качествени непромокаеми, гортексови, високи обувки.
    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

    Коментар


    • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

      Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
      Добави още 80-100 лева отгоре на сегашния бюджет и си в играта с качествени непромокаеми, гортексови, високи обувки.
      Просто не мога да мина психологическата граница от 200лв за обувки за зимата.Между временно попаднах в нета на обувки мендел на цена 190 с менбрана шити обаче в Монтана,коментарите са доста противоречиви ,има ли някой мнение за българския мендел.
      0 8 76 36 8 542

      Коментар


      • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

        Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
        Просто не мога да мина психологическата граница от 200лв за обувки за зимата.Между временно попаднах в нета на обувки мендел на цена 190 с менбрана шити обаче в Монтана,коментарите са доста противоречиви ,има ли някой мнение за българския мендел.
        Второ качество или брак с козметични дефекти, изнесени по втория начин от завода, мойте бяха с леки набръчквания по кожата, гумения борд им се отлепи на втората седмица, подметката им е мноого твърда, други драми поне при мене нямаше. Аз бих се огледал за читава оферта онлайн, доста често изпадат нови обувки на супер цени.

        Коментар


        • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

          Някой отзиви от тази марка,този модел ми грабна окото https://vilmark.eu/index.php?id_prod...-shoes_size-40
          0 8 76 36 8 542

          Коментар


          • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

            Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
            Някой отзиви от тази марка,този модел ми грабна окото https://vilmark.eu/index.php?id_prod...-shoes_size-40

            Доближаваш се много близо като цена до истинските марки, що се хвърляш на странни фирми?

            Коментар


            • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

              Първоначално публикуван от Любенов Преглед на мнение
              Доближаваш се много близо като цена до истинските марки, що се хвърляш на странни фирми?
              Може би защото "Вилмарк" са български, а "истинските марки" на нашия пазар са правени в Китай?
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                Може би защото "Вилмарк" са български, а "истинските марки" на нашия пазар са правени в Китай?
                Пълни глупости, за около 300 кинта има бол италиански, испански и немски чепици шити баш там си, съвсем отделен факт е че и въпросните фирми имат изнесени производства и тука и в румънско и в останалата част на нашия край на европата, но пак говорим за обувка дето е мислена и правена с материали и под контрола на фирми с мноого сериозна традиция в тоя бранш, дето никоя местна фирма няма. Само кожата като видиш на въпросните обувки и сравниш с кожата на Скарпа правена в Румъния и ти става ясно кое какво е и колко чини. Съвсем отделно е че пазаруването от немски, италиански или английски магазин е не по трудно от да си купиш вафла от кварталния, та въобще не е задължително да купуваш китайски от тука.

                Коментар


                • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                  Първоначално публикуван от Любенов Преглед на мнение
                  Пълни глупости, за около 300 кинта има бол италиански, испански и немски чепици шити баш там си...
                  Веруjeм у льуууууууууууубав.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    Веруjeм у льуууууууууууубав.
                    Вервай в квото си искаш, на рафта имам 7-8 чифта, душмански експлоатирани последното десетилетие, на етикетите надписи бол, имам и мейд ин чайна, ама имам и един два чифта по етикет сделани в италианско на които доверявам живота си а не се мотам из Борисовата градина, читавата фирма дори и да произвежда в Занзибар го прави с правилната кожа, гума и лепило, съвсем отделно калъпа за обувките на тия фирми е плод на има няма век проби и грешки, нещо с което нито една БГ фирма не може да се похвали. Пък и бая време по високото зимата не съм забелязал някой да се мота с продукцията на здравоход габрово, не че нямаше и такива ентусиасти навремето де.
                    Конкретно за колегата в момента има намалени Бестард в два наши магазина, безкомпромисни обувки, в горгоната има Кайланд с цяла кожа и цял гумен борд също намалени, бих се огледал и за Планика или Алпина.

                    Коментар


                    • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                      Hugo Boss гледах тук за едни пари,Мъде ин България та тоя номер Оригинално е верен до някъде,в много случаи оригиналното е шито точно там където си трябва.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                        Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
                        Някой отзиви от тази марка,този модел ми грабна окото https://vilmark.eu/index.php?id_prod...-shoes_size-40

                        От обувки не разбирам

                        Предлагам ти да прегледаш нещо фирмено и да не се занимаваш с марчици и евтинийки ми си намери нещо на оферта което си заслужава.

                        В момента в Ибей гледам Ла Спортива Глейшър на половин цена,много приличат на това в линка ти,има и Фрост модела който е малко по-различен и ставал до базовия лагер на Еверест или поне така казват,на мен това ми е малко далеч,но по снега тук вършат работа.

                        Кои са Ла Спортива?Тегли един Гугъл Еверест буут на инглиш,тия са Ла Спортива.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          Може би защото "Вилмарк" са български, а "истинските марки" на нашия пазар са правени в Китай?
                          Собственикът ми е нещо, като комшия. Гледал съм ги обувките(в смисъл пипал), изглеждат си съвсем качествени на живо. Всъщност нося чифт ниски "градски" обувки Вилмарк вече над година, доволен.
                          And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                          Коментар


                          • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                            Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                            Собственикът ми е нещо, като комшия. Гледал съм ги обувките(в смисъл пипал), изглеждат си съвсем качествени на живо. Всъщност нося чифт ниски "градски" обувки Вилмарк вече над година, доволен.
                            Не ги знам, просто разбрах, че са български и реших, че може би въпросът е зададен И от съображения "изберете българското". В България се правят и "Бата", и "Бали", и "Док Мартенс",т.е. имаме си и материали и мощности и традиции за това.
                            Аз, както е известно, хич не съм яростен пропагандатор на този лозунг. Във форума има достатъчно примери за излъгани "избрали българското" - темата за ножовете "Менли" например.
                            С обувки не е редно да се прави компромис по патрЕотични подбуди. Китайците правят и много качествени неща, зависи от цената.
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                              Haix P6 са на 290лв в България.
                              Единственият недостатък, който съм забелязал е, че боята им е слаба, трябва да се поддържа от време на време.
                              Иначе дори съм карал сноуборд с тях, толкова добра поддръжка имат.

                              Коментар


                              • Re: От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                                От Валмарка бягайте с 200км в час.Пълен боклук.Подметката е пълен ташак.Краката измръзват именно от нея.Проверено.
                                Grand Cherokee ZJ 94 5.2 + Rough Country 3.5" + BFG Mud Terrain KM2 31x10.5x15
                                0886/872-646

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X