Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!



    LA SPORTIVA FROST

    Не сьм по ревютата пьк и за 3 дни в снега пьлна картинка няма.Има обаче усмивка на лицето - това нещо дьржи на шутове по снежни буци,катерене по преспи,газене в киша и дьлбок сняг,дьрпане на деца из парзалки разни,каране на кола,висене прав час на леда и часове по топли крьчми.
    По обясними причина / Калифорнийски / няма как да ги мьча из снега с месеци,но за 3 дни слаби черти не им намерих,женския модел и той така,оплаквания от жената никакви при положение,че си остави удобни,леки и топли UGGs и скочи в тия.
    С тьньк чорап става за всичко до около 0 градуса,сьс ски чорапи до минус 10 са кукла,под тая температура не знам,не намерих по-студено.

    Препорьчвам еле за малко над 100 долара.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #92
      От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

      Първоначално публикуван от TTsekov Преглед на мнение
      Купих си български кубинки на Здравоход- Габрово мисля че беше...
      От кой модел са: с текстил (летни), или изцяло кожени (зимни)? Може ли по една снимка на кубинката отстрани и на подметката. Благодаря!
      Ivan - не мога да ги отворя твойте снимки!
      Най ме е страх от хора без мечти...

      Коментар


      • #93
        От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

        Обувката е от модела с текстил отстрани. Тези дни ще направя снимка.

        Коментар


        • #94
          От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

          Направо се чудя как може да си причинявате металните бомбета на краката без да ви се налага? Според мен само на строителни обекти и на места където можеш да си затиснеш краката с нещо има място това неудобно допълнение към обувките.
          Subaru Legacy 2.5
          Suzuki GS500 E

          Коментар


          • #95
            От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

            Щом са с текстил са летни .Имам 2 чф кубинки №41 са . Едните са стар модел . Другите са с надпис полиция на езика . При интерес ще се опитам да кача снимки . Цена на чф 60лв

            Коментар


            • #96
              От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

              Имах чудесни Crispi, но поради лош късмет при съхранението съм ги съсипал и ми предстои покупка на нови ловно/такул/туристически обувки. Въпреки, че съм крайно доволен от криспи-то мислех да експериментирам с нещо ново: https://en.zamberlan.com/product/475...waxed-chestnut . В процеса на търсене попадах и на тези, които като визия ме кефат яко: http://www.danner.com/men/hunt/powderhorn-10-brown.html . И докато за първия производител изскача някакво инфо, то за втория е доста оскъдно... мнения?
              В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

              Коментар


              • #97
                От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                Вторите изглеждат много добре, но точно този вариант пише, че липсва изолация. Може би по - скъпите варианти. Аз лично от доста време се насочих към Харкила и съм много доволен. Има в същият ценови клас и по скъпи. Разгледай и тях.
                Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                Коментар


                • #98
                  От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                  В крайна сметка си взех AKU Grizzly Wide GTX и мисля, поне от пръв поглед и разтъпкването в нас, че по-нищо не отстъпват на Crispi-то, при условие, че ми изпаднаха 100 лв по-евтино.
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:728.jpg
Прегледи:1
Размер:66.1 КБ
ID:5770078
                  Реални снимки утре, а реални тестове последният уикенд на октомври - ще гоня прасчовци
                  В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                  Коментар


                  • #99
                    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:41gmIZSsx1L.jpg
Прегледи:1
Размер:22.3 КБ
ID:5780801

                    От няколко дена разтъпквам едни ALTBERG Defender Combat.
                    На кратко за тях - модел за роял арми, изцяло кожен, без хай-тек мембрани, подметка вибрам.
                    На фона на HAIX-а ( който се явява алтернатива на въпросния алтберг ), тези кубинки изглеждат доста невзрачни. За момента съм с доста разнопосочни впечетления - откъм комфорт още не мога нищо кой знае какво да кажа, понеже не съм ги "разчупил".. но нещата изглеждат обещаващо.
                    Изработката видимо е на ниво, вложените материали - също, но всякаш една идея по-малко внимание в детайлите спрямо хайкса.
                    Подметката ( продукт на вибрам ) обаче въобще не е подходяща за градска среда - пързаля на мокро... всякаш е една идея по-твърд каучук от необходимото. Тепърва предстои да ги тествам на хубав офроуд и в по-тежки атмосферни условия.
                    И естествено, като всяка друга поръчка за роял арми, цветът е лайнян...

                    Коментар


                    • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                      Във големия сняг и аз със полицейските кубинки на Габрово,само че летния вариянт.Нямам забележки никакви,идват ми малко високи,инъче в момента нося туристически от декатлон, за есенно зимния сезон отлични,удобни,топлят,гледам че доста хора ги ползват и за работни обувки,имат мембрана,не пускат вода наистина.Забележка,десетина пъти падам на гладка мокра мозайка ,последно преди седмица направих на картина бойния лаптоп, ама свикнах вече.




                      Незнам какво значи не интензивна употреба,но ги нося от 4 месеца и минават за нови.
                      Втора зима нон стоп ги нося,потвърждавам ,отлични обувки,топлят добре,не вмирисват изобщо,не пускат вода,за две зими нямат разлепено ,намачкано ,продължават да изглеждат почти нови.Хлъзгат се,ама се свиква.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                        Моят избор е този:
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20180226_192615.jpg
Прегледи:1
Размер:324.3 КБ
ID:5782032
                        Работата ми е свързана изключително със стоене навън. Топли (е не и да стоиш часове, като на пост), сухи (дават до 6000 крачки във вода до средата на лицевата част (каквото и да е това)) и проветриви (не ми миришат краката поне до сега).
                        Абе с две думи доволен съм. Гледах и бая скъпи и фирмени патъци, ма тия ги взех с удоволствие. Супер доволен съм от цена и качество. Там където съм повечето около мен са със същата марка. Явно тия обувки работят.
                        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                        Коментар


                        • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                          Подсетихте ме в тоя сняг да пробвам новите ботушки Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20180226_195828.jpg
Прегледи:1
Размер:192.7 КБ
ID:5782034
                          На нас клиренс ни трябва , не скорост

                          Коментар


                          • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                            Да питам тоя вид обувки пръскат ли се със специален спрей като кожените ?
                            На нас клиренс ни трябва , не скорост

                            Коментар


                            • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                              Като започнат да пропускат със спрей за импрегнация. Не очаквай да топлят и внимавай с паданията. Също така се сушат на минимум 2 метра от печката и тъпчиш вестници вътре.
                              Със здраве да си ги носиш, да ги скъсаш и нови да си купиш.

                              П.С. Същото важи и за стояновите обувки.
                              Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                              Коментар


                              • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                                Благодаря ти Дидо !
                                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X