Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
    Втора зима нон стоп ги нося,потвърждавам ,отлични обувки,топлят добре,не вмирисват изобщо,не пускат вода,за две зими нямат разлепено ,намачкано ,продължават да изглеждат почти нови.Хлъзгат се,ама се свиква.
    Днес само аз бях със сухи крака,а колегите пред месец си взеха нови работни боти по 110 лв броя и двамата бяха подгизнали.На всичко и топлят яко.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

      Няка как да не се изфукам: заслугата е изцяло на шефа. Не съм тествал, но колегите по цял ден са в калта, водата и леда с подобни обувки и не съм чул оплаквания.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180221_172724619.jpg
Прегледи:1
Размер:272.4 КБ
ID:5782057Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180221_172732753.jpg
Прегледи:1
Размер:261.0 КБ
ID:5782058
      Публикувайте отговор

      Коментар


      • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
        Днес само аз бях със сухи крака,а колегите пред месец си взеха нови работни боти по 110 лв броя и двамата бяха подгизнали.На всичко и топлят яко.
        Може ли да ми кажеш откъде да си взема такива?! Конкретно?

        Коментар


        • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

          Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
          Може ли да ми кажеш откъде да си взема такива?! Конкретно?
          Декатлон
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
            Декатлон
            Днес минах през декатлона,щот два дена мръзна.
            Тези твоите ги нямаше и взех някакви sh 500 warm.
            Малко по-непромокаеми и със нехлъзгаща подметка snow-grip . Пробвах ги около 30 мин. в снега -доволно се държат с един чорап тип терлик тънък.

            П.П. Държа те лично отговорен за 90% от щуротийте които съм си купил. Трябва да престанеш!
            Sent from my Nokia s fenerche

            Коментар


            • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

              Взех си тоя модел на Merrell-Reflex II Mid Leather:

              Кожени,мека подметка с добър грайфер...на теория добре.На практика тотално разочарование.Пускат вода,държат студено и се пързалят на гладко.Мазах ги с какво ли не,все тая.Категорично НЕ препоръчвам.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20180228_213614.jpg
Прегледи:1
Размер:225.1 КБ
ID:5782198
              Последно редактирано от HEMO; 28-02-18, 20:40.

              Коментар


              • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                Тия на Roninn ги дават непромокаеми до 2000 сгъвания или 3-4 км ходене. След изсъхване пак си ставали непромокаеми. Цената им е приемлива, ма ако за толкова ходене пускат... Дали е така?

                Коментар


                • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                  Това с 2000те сгъвания ми се струва несериозно. АЛТБЕРГ-а, който нося и хайкс-а покриват 100 000 сгъвания ( изискване на поръчителя ).
                  И като споменах алтберга - напълно оправда очакванията. Оказа се студена като всяка друга кожена кубинка без зимна подплата. С правилния чорап ( 70% мерино ) нещата заспиват. Няма и помен от вода. След като се поизтри повърхностният слой на подметката, сцеплението се подобри осезаемо.

                  Коментар


                  • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                    Колегата в #101 го е обеснил 2000 крачки във вода до средата.
                    При 100000 крачки в такива условия имам чувството че и гумен ботуш ще пусне.
                    Sent from my Nokia s fenerche

                    Коментар


                    • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                      Колега ходи на лов с подобни ( по-високи ) .Няколко пъти минава през поточета и не са пропуснали вода .Чак се учудих .

                      Коментар


                      • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                        Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                        Колегата в #101 го е обеснил 2000 крачки във вода до средата.
                        При 100000 крачки в такива условия имам чувството че и гумен ботуш ще пусне.
                        С гумени ботуши съм направил доста по 100000 крачки само този сезон и не са пуснали. Само че не ми е кеф да ходя с тях като не вали и ми се ще да имам обувки, на които да разчитам когато е само мокро или снежно. Затова питах дали тези на Roninn случайно не издържат повече от написаното за тях на сайта. Към скъпи и прехвалени марки няма да посегна, гумените (по-скоро PVC) ботуши струват 10-15 лева и карат поне два сезона.

                        Коментар


                        • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                          Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                          Колегата в #101 го е обеснил 2000 крачки във вода до средата.
                          При 100000 крачки в такива условия имам чувството че и гумен ботуш ще пусне.
                          Точно за това и аз говоря - 100 000 крачки ВЪВ ВОДА - http://www.altberg.co.uk/military/boot-testing/
                          Това е залегнало в поръчката и на двата основни чепика на роял арми. Едните ( алтберг ) го постигат само с кожа, другите (хайкс) - с мембрана.

                          Коментар


                          • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                            Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение
                            Точно за това и аз говоря - 100 000 крачки ВЪВ ВОДА - http://www.altberg.co.uk/military/boot-testing/
                            Това е залегнало в поръчката и на двата основни чепика на роял арми. Едните ( алтберг ) го постигат само с кожа, другите (хайкс) - с мембрана.
                            Видях ги. Явно са доста добри, но цената им е 5-6 пъти по-висока.
                            Sent from my Nokia s fenerche

                            Коментар


                            • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                              Преди малко жената ме водИ до Декатлона и не се сдържах кат ги видЕх......и си ги купИх!ЛепнАха ми на краката!/снимките са от нета/

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:0000200349374_01_r_.jpg
Прегледи:1
Размер:136.9 КБ
ID:5785791

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:0000200349374_02_r_.jpg
Прегледи:1
Размер:123.1 КБ
ID:5785792

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:0000200349374_06_r_.jpg
Прегледи:1
Размер:278.7 КБ
ID:5785793

                              почитател съм на Мерел отдавна!!!
                              И са не сдържах да са изфукам....
                              Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                              0888854582
                              Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                              Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                              Коментар


                              • От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                                От Декатлон Варна си купих някакви маратонки уж за бягане, за 21 лева и някакви стотинки. Викам си-за 20 лева-колкото изкарат... Почти година ежедневно носене, без бягане, и не са мръднали. Удобни са ми и си ги нося, и въобще не ги мисля.

                                марката конкретно е КЕЧУА, но все си мисля, че в магазин който държи на името си би трябвало и марките които се продават да са такива.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X