Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

    В момента съм с Гармонта на краката, но моя е Dragontail GTX, т.е. С гортекса отвътре и за 3 години никога не са пропуснали. Вашите със или без Горатекс са?
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • #32
      Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

      Бяха с Gore, зимни от висок клас. След това съм имал Саломон, който никога не пусна, Raichle което е най- хубавата обувка която съм имал и пусна на 3тата година яко носене, а сега съм с Meindl, който също не пуска за сега.
      Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
      Drag Grand Canyon Daily
      Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
      LZ1JYM

      Коментар


      • #33
        От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

        Никога не съм си купувал обувки по-скъпи от 40 лв всъщност последно си купих зимни обувки преди 10 години и още ги нося, половинки! Някой ден ще си купя, като спечеля от тотото. На жената обаче купих каримор с мембрана за 90 лв от спортдирект, след година стоене в кутията под леглото дойде ред да ги обуе и установих че са и пратили две напълно различни като модел обувки! Добра жена е, не се оплаква, носи си ги като ходим по гората, даже е доволна! Такива ми ти работи.
        "Do not correct a fool, for he will hate you;
        Correct a wise man, for he will appreciate you."

        Коментар


        • #34
          От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

          Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
          В момента съм с Гармонта на краката, но моя е Dragontail GTX, т.е. С гортекса отвътре и за 3 години никога не са пропуснали. Вашите със или без Горатекс са?
          При мен е Garmont Dragontail LT..... с 1.8мм водоотблъскващ велур!

          Коментар


          • #35
            От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

            Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
            От нова година насам таралянкам тези: [ATTACH=CONFIG]690849[/ATTACH] Много добри по показателите комфорт/изпотяване/водонепропускливост и доста "внимание към детайла". Иначе стандартните GoreTex, Vibram + още няколко маркетингови етикета. Като дизайн са доста нестандартни и на мен много ми допадат (въпрос на вкус ). Имат едно дребно но полезно свойство - стелката се разделя на 2 слоя - долния се маха, ако ги носиш с по-дебели чорапи, или крака ти е по-"месест".... Остава да видя колко ще издържат на експлоатация, но лошото е че не ги нося много интензивно...
            Много добре изглеждат, каква цена са и има ли размери?
            0887 526 564/ 0897 933 755 /

            Коментар


            • #36
              От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

              Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
              Много добре изглеждат, каква цена са и има ли размери?
              Ами то сигурно вече са изкарали нов модел - от доста време вече ги нося и им врътнах сериозен километраж. Още се представят много добре. Купвал съм ги от мазазина на Салева на черни връх и имаха номера, но както казах беше доста отдавна. Ако не се лъжа цената беше около 300 лв, но не помня вече със 100% сигурност.

              М/у Другото по-горе съм писал за едни ловнi обувки, Jack Pyke, които бързо се прецакаха и като цяло не знам дали да ги препоръчвам... единственото им предимство е сравнително ниската има цена от окло 200 лв. Сега нося едни Crispi, които са чук, но и струват 2.5 пъти повече...
              Последно редактирано от bushiDO; 12-10-16, 22:13.
              В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

              Коментар


              • #37
                От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                дубле - за триене!
                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                Коментар


                • #38
                  От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                  Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                  Никога не съм си купувал обувки по-скъпи от 40 лв всъщност последно си купих зимни обувки преди 10 години и още ги нося, половинки! ...
                  Хаха, още един като мене... Лошо, че цените вървят нагоре. Миналия месец минах през една габровска фабричка, /не е Здравохода/, и си взех едни такива за ежедневие, засега без забележки. Водих и една колежка с мен, тя пък взе за мъжа си зимни половинки, че работата му е на къра и по машини, и той доволен. 5 - 6 модела бяха на производство, сичко на 55 лева.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                    Първоначално публикуван от Lacho Botev Преглед на мнение
                    При мен е Garmont Dragontail LT..... с 1.8мм водоотблъскващ велур!
                    Тука явно е разковничето, между LT и GTX има е сериозна ножица в цената,, по спомен от над 80 лева. И явно не случайно, липсата на мембрана прави обувките пропускливи. Аз нямам други леки и ниски спортни обувки и си нося Гармонта като ежедневни, но и за леки излети и еднодневни разходки и съм много доволен, и като ергономия, и като здравина, и като дишане и водоотблъскване.
                    Последно редактирано от zzlatev; 13-10-16, 07:45.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • #40
                      От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                      Първоначално публикуван от jordanov sv Преглед на мнение
                      Хаха, още един като мене... Лошо, че цените вървят нагоре. Миналия месец минах през една габровска фабричка, /не е Здравохода/, и си взех едни такива за ежедневие, засега без забележки. Водих и една колежка с мен, тя пък взе за мъжа си зимни половинки, че работата му е на къра и по машини, и той доволен. 5 - 6 модела бяха на производство, сичко на 55 лева.
                      Е все пак не съм хобит и не ходя бос! Купувам си от време на време маратонки по над 100 лв и имам един куп най различни видове кубинки каквито са сметнали за нужно да ми дадат за служебни през годините. През лятото в цивилизацията нося предимно чехли някакви.
                      "Do not correct a fool, for he will hate you;
                      Correct a wise man, for he will appreciate you."

                      Коментар


                      • #41
                        От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                        Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                        Ами то сигурно вече са изкарали нов модел - от доста време вече ги нося и им врътнах сериозен километраж. Още се представят много добре. Купвал съм ги от мазазина на Салева на черни връх и имаха номера, но както казах беше доста отдавна. Ако не се лъжа цената беше около 300 лв, но не помня вече със 100% сигурност.

                        М/у Другото по-горе съм писал за едни ловнi обувки, Jack Pyke, които бързо се прецакаха и като цяло не знам дали да ги препоръчвам... единственото им предимство е сравнително ниската има цена от окло 200 лв. Сега нося едни Crispi, които са чук, но и струват 2.5 пъти повече...
                        Купувам и все не са ми удобни, или корави, или се потят краката или все нещо има. А не са хич евтини, сега бачкам с едни кожени с бомбета, някакви вносни, и направо са супер удобни, за около 50-60лв. Не знам вече какво да купувам?
                        0887 526 564/ 0897 933 755 /

                        Коментар


                        • #42
                          От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                          Дайте идея за работни обувки - половинки или боти, да са от лицева кожа, здрава и твърда подметка(може и с пластина) и най-важното - да не спарват. Ако са около 50лв - идеално.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                            Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
                            Купувам и все не са ми удобни, или корави, или се потят краката или все нещо има. А не са хич евтини, сега бачкам с едни кожени с бомбета, някакви вносни, и направо са супер удобни, за около 50-60лв. Не знам вече какво да купувам?
                            За удобство не мога да ти гарантирам - това много лично! Като качество само много ОК! М/у другото по-добре да минеш през магазина, защото често има намаления и можеш да прожваш на живо!
                            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                            Коментар


                            • #44
                              От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                              Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                              Дайте идея за работни обувки - половинки или боти, да са от лицева кожа, здрава и твърда подметка(може и с пластина) и най-важното - да не спарват. Ако са около 50лв - идеално.
                              Иване, винаги бих ти препоръчал HAIX, но...не са 50лв.
                              Имам и от 50лв. /друг производител/ с пластина и бомбе, но си имат всички нежелани "екстри" /спарване, аромати, тежки и т.н./

                              Иначе от 6 год. дърлям едни "HAIX Airpower P9 Desert", ежедневно, 5-сезонно и безотговорно.
                              Е, по-удобна обувка не съм носил, но всичко това си е доста субективно.
                              Последно редактирано от rumbata; 14-10-16, 08:42.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Новите ми обувки....моля споделете впечатления и мнения!!!

                                Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                                Дайте идея за работни обувки - половинки или боти, да са от лицева кожа, здрава и твърда подметка(може и с пластина) и най-важното - да не спарват. Ако са около 50лв - идеално.
                                Огледай тия на адрес ул. Уста Колю Фичето № 25Б, партер гр. Варна 9000, 052/600 071 според страницата им, все ще намериш нещо. Аз ходя трета година с някакви от там, ма вече им се цепна подметката и тази година за 34 лева си взех други. В началото старите не пускаха вода, спарват нормално, като за кожена обувка без намкаквиси мембрани, устойчиви са на хулиганско отношение към тях - мен друго не ми трябва. Разхождах си песът последната година с тях, по десетина километра на ден, и предполагам че това довърши подметките, но за толкова пари - толкова

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X