Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стартово зарядно

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Стартово зарядно

    Отказа ме, чак толкова лошо не съм закъсвал за ток.https://www.youtube.com/watch?v=-aquUatFDeI Това си заслужава пробване, не винаги има чакмак баир, а крик и въже винаги има, не виждам причина да не сработи, просто не съм имал сгоден случай и еднакво откачен помощник, за да пробвам.

    Коментар


    • #77
      От: Стартово зарядно

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      В лидъл беше под 100лв

      По моя сметка човек може да си носи резервен акумулатор за тия пари.
      Вече е 135, и днес в магазина имаше наличен 1 бр кутия, без стока вътре.

      Живота ме е научил да се доверявам на хора лично пипнали и ползвали даден продукт. Поради което ще се доверя на съвета на Бенцбоса. И ако не ми искат твърде много такси за банкови преводи - ще даря 50$ за следващата кампания на Доналдо. В знак на благодарност, че са поевтинели.
      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

      Коментар


      • #78
        От: Стартово зарядно

        Не ми се доверявай,че ще стане като с Тръмп и Европейските мюслита.

        Аз ход нямам,бензиновата е 5.7,другите за 3.2,втората 4.2 и третата 5 литра,разликата в парите между тоя модел и кой да е с нормален размер,но уж палело до 5 литра беше 2 кутии цигари,а ситуацията е винаги Мечо Пух при мен,за 10 литров дизел да имаха и за 10 литров дизел щях да взема ма не се сьбира под седалката.

        Кабелите са ми дебели колко среден прьст с дьлжина като за ТИР,палят 1600 коня дизел от батерия като за мотокарче на стартер като 5 литрова кофа,тежат едни кила и бяха едни 120-130 долра.Най-близкото което се доближи до моите изисквания беше те тоя горе който имам,на умряла нова батерия на 3.2 шестак бензин който не искаше да завьрти и стартера си го запали с брьм..............ти ако си с нещо на половината магарета на моите се губи леко смисьла от чак такова ма то при мен винаги е така,Мечо Пух да не се чудя в сметките,а че смисьл нямало друг да се кьхари

        130 лева не знам дали бих дал ма и зависи кьде сьм трьгнал,с кого,с какво и кой.

        Последно - за паленето пали и грешка няма,носи си вьже,там е друга губерния,мойто е като за ТИР от Американските,че нямало смисьл.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #79
          От: Стартово зарядно

          Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
          Отказа ме, чак толкова лошо не съм закъсвал за ток.https://www.youtube.com/watch?v=-aquUatFDeI Това си заслужава пробване, не винаги има чакмак баир, а крик и въже винаги има, не виждам причина да не сработи, просто не съм имал сгоден случай и еднакво откачен помощник, за да пробвам.
          Това става и на кола, само, че не с ключ за джанти, както на камиона, а с колан навит върху гумата.
          Не съм го пробвал разбира се, но в руския нет има клипове как палат по този начин.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #80
            От: Стартово зарядно

            При камиона гумите са много тежки и ги зползват, като махових. Завърта ги до определени обороти и този вътре пуска рязко съединителя. При кола не може по този начин, ще трябва да се върти директно двигателя.
            0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

            Коментар


            • #81
              От: Стартово зарядно

              Аз за трактора съм го замислил, колата си я бутам без проблем, мъничка е.Но повечето пъти като закъса нито има сгодни условия да го вдигна нито помощник да пуска съединителя, иначе гумата хем дава голямо рамо на въртящия, хем е добър маховик и хем предавката за палене е добра.

              Коментар


              • #82
                От: Стартово зарядно

                Взех си това,за всеки случай-https://www.amazon.es/VETOMILE-Arran...ateway&sr=8-13
                Нека силата да бъде с нас!
                Suzuki Grand Vitara
                +34 642 91 4154

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X