Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Куфар За Края На Света" или как се подготвят хората за апокалипсиса

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "Куфар За Края На Света" или как се подготвят хората за апокалипсиса

    Предаването "Куфар За Края На Света" разглежда живота на обикновени американци, които се готвят за края на света. Уникални в своите схващания, мотиви и стратегия, те са готови на какви ли не крайности, за да са подготвени за несигурностите в живота. Благодарение на оценката на нашите експерти те ще узнаят шансовете си за оцеляване в случай, че най-големите им страхове станат реалност.

    От тук

  • #2
    От: "Куфар За Края На Света" или как се подготвят хората за апокалипсиса

    Гледах част от филмчето. Впечатли ме коментара на един тип от Тексас живеещ в каре от контейнери. Вместо в пенсионен фонд бил инвестирал в консерви и сухи храни с по 20г. трайност .... та човека твърдеше , че преизчислени към днешни цени запасите му са с 400% печалба. А заради кризата би загубил иначе. Не си направих труда да проверя. Ама ако е вярно .... дали да не искам от Дянков да ме освобождава от ДОО?
    0888932647

    Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

    Коментар


    • #3
      От: "Куфар За Края На Света" или как се подготвят хората за апокалипсиса

      Ага или да ми отмени осигуровки ,ако подпиша декларация ще че се обеся на 65 години

      Коментар


      • #4
        От: "Куфар За Края На Света" или как се подготвят хората за апокалипсиса

        Първоначално публикуван от juri_fursov Преглед на мнение
        Ага или да ми отмени осигуровки ,ако подпиша декларация ще че се обеся на 65 години
        На 67, даде 2 години гювеч.
        п.с. Американците грози ли ги пандела, ако не искат да се осигуряват при постоянно променящи се условия за пенсиониране?
        p.с.2 Променящи се към по-лошо. Пенсия - ако въобще.
        Последно редактирано от Rabin; 26-11-12, 15:41.

        Коментар


        • #5
          От: "Куфар За Края На Света" или как се подготвят хората за апокалипсиса

          Не бе Юри. Не става така. Като свършиш консервите тогава се бесиш. Нали това им е идеята на тези от филма. Да видят кой ще го додърпа до по-нататъка.
          0888932647

          Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

          Коментар


          • #6
            От: "Куфар За Края На Света" или как се подготвят хората за апокалипсиса

            Във вчерашния епизод имаше една дебелана която обработваше яйцата с минерално масло,с цел да увеличи трайността им до 12 месеца.Възможно ли е това?
            От всичките епизоди имаше няколко сполучливи,другите няма да оцелеят и на 5 метра пред дома си!
            Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
            Dacia Duster 4WD

            Коментар


            • #7
              От: "Куфар За Края На Света" или как се подготвят хората за апокалипсиса

              Така и не съм гледал нито един епизод от рубриката, но от авторекламите между (и в рамките на) други предавания по Дискавъритата, съм с впечатление, че тази поредица е вдъхновена, та и директно инспирирана (че да не е и нещо консултант; рецензент) от идеите на онзи Джеймс Ролс - Абсолютна плява демек ...извън "шоуто" като такова.
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • #8
                От: "Куфар За Края На Света" или как се подготвят хората за апокалипсиса

                Да тези от Тексас наистина ме впечатлиха и според мен наистина са добре подготвени, най-малкото тва им е хоби.
                Лопата - друг солдата!!!

                Коментар


                • #9
                  От: "Куфар За Края На Света" или как се подготвят хората за апокалипсиса

                  Днес от нямане какво да правя гледах два епизода.
                  Един чичка дето обясняваше как си гледа зеленчуци в градината, три - четири кози и кара дизеловия мерцедес със отработено олио за да е "незвизим". Та какво "оцеляване" - то това си ежедневието на едно 50% ако не и повече от българските домакинства.
                  Един друг пък се готвеше за удар от електромагнитен импулс ама се канеше да евакуира семейството и провизиите с един пикап дето сигурно има повече електроника от космическа совалка. Ако беше изкарал някоя техника с "чукче и наковалня" можеше и да хвана декиш ама да разчиташ на кола последен модел да те вади след "ЕМИ"....
                  Едни други (тия от с консервите от Тексас) стреляха с флоберови партони от 100 метра по къщата си от контейнери и бяха много горди че куршума не пробива стената... Ми нормално. От такова разстояние флоберовия куршум и стена на варел няма да пробие. Я да "зачешат" тия контейнери с някакъв истински калибър да видим дали няма да станат на швейцарско сирене...
                  Малко нагласено ми идва... и то не много добре нагласено...

                  Коментар


                  • #10
                    От: "Куфар За Края На Света" или как се подготвят хората за апокалипсиса

                    Този филм просто показва колко са им промити мозъците на американците. Сега знам че се чете и от хора живеещи в Америка но я да си сложат ръка на сърцето и да кажат честно дали не им промиват мозъците!
                    Малко в страни от темата но даваха по БТВ преди две сутрини за един професор, простете не му знам името...та човека сподели че бил на конференция в Италия където имало хора от сой, занимаващи се със "СЕТИ" Та човека сподели, че на конференцията било споделено за подготвен план от американска страна за симулирано нападение от извънземни същества, с цел да започне развитието на програмата за междузвезни войни (като им гледам филмите по Холивуд удобрението да се заробят да плащат и за това и изглежда напълно реално ) Явно са видели че работи още от Пърл Харбърт и си ги шашкат ей така превантивно....
                    Който оцелее ще закусва!

                    Коментар


                    • #11
                      От: "Куфар За Края На Света" или как се подготвят хората за апокалипсиса

                      Първоначално публикуван от БИЖО БИЖЕВ Преглед на мнение
                      ... подготвен план от американска страна за симулирано нападение от извънземни същества, с цел да започне развитието на програмата за междузвезни войни (като им гледам филмите по Холивуд удобрението да се заробят да плащат и за това и изглежда напълно реално ) ....
                      Това даже си има и име - "Blue Beam" project ( проект "Син лъч" ). Има инфо в нета по въпроса. Ето за начало - http://rationalwiki.org/wiki/Project_Blue_Beam


                      http://polezni-linkove.hostzi.com/Pr...chestvoto.html :

                      Първоначално публикуван от "http://polezni-linkove.hostzi.com/Proektat-na-NASA-Blue-Beam-Sin-lach-za-izmama-i-porobvane-na-chovechestvoto.html"
                      ...Стъпка № 4 Свръхестествено прилагане на електронните средства. ... С помощта на електронни средства ще бъдат предизвикани свръхестествени "събития". Първата трябва да накара човечеството да повярва, че има извънземно нашествие....

                      Коментар


                      • #12
                        От: "Куфар За Края На Света" или как се подготвят хората за апокалипсиса

                        Точно за това говорех но не знаех как се казва точно, благодаря колега. По лестно ги контролират с такива страхове....нека нека че ако реши света да им връща за мизерията каквато правят ще им се стъжни...
                        Който оцелее ще закусва!

                        Коментар


                        • #13
                          От: "Куфар За Края На Света" или как се подготвят хората за апокалипсиса

                          Малии, какви глупости. При истински апокалипсис храната и водата няма да са голям проблем. Драмата ще са температури и въздух за дишане вероятно.
                          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                          Коментар


                          • #14
                            От: "Куфар За Края На Света" или как се подготвят хората за апокалипсиса

                            И аз гледах един епизод, по-скоро случайно, защото самата реклама е достатъчна да те откаже. Пълна тъпотия, не остана една телевизия за гледане...
                            Показват ми някакъв наднормен американец. Че тоя ще получи инфаркт половин час след като му свърши бензина за АТВто! Оня от Ню Йорк си напълнил ваната с вода и един гараж с консерви и чака вулкан... тоя дали е излизал въобще от Ню Йорк някога?

                            Но като всяка мания, това си е добър бизнес. А всеки бизнес има нужда от реклама. Винаги ще се намерят достатъчно идиоти да си поръчат по интернет шлем против четене на мисли от извънземи, само сега и само за 99.96 $!
                            По-добре в Хайлукса, отколкото в хайлайфа...

                            Коментар


                            • #15
                              От: "Куфар За Края На Света" или как се подготвят хората за апокалипсиса

                              Истината е тук и сега, затова яж, пий и .... тия 4 неща (последното 2 пъти).
                              ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X