Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бюджетна екипировка.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Бюджетна екипировка.

    Е сега цвета да е проблем важно е качеството ... И как по дяволите се добра до такава цена за PCU-to като аз знам за около 2к евра за 1 до 7 сета ? ))

    П.п. Жоро предполагам си прав за цената .. но искам да съм различен. Няма нужда според мен да се надуват цените, искам поне нещо което аз правя да е достъпно на нормални цени
    Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
    A POS
    0885600200
    За момента пасажер

    Коментар


    • #47
      От: Бюджетна екипировка.

      Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
      Харчи докато ти е паднало. Че и ти ще се ожениш некой ден. И тогава - мандалото хлопна, дедо попе. 'Га се появиш в къщи с милитъри гиър за 1500 кинта, и жената ще ти направи трахеотомия... с вилица... докато спиш
      Жена ми ако седне да ме ограничава от харчове за екипировка ще тренира фрии фол от петия етаж. Тая с жена с "битовистични" наклонности вече съм я ял... невър агейн слейвъри.
      Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
      No man left's behind !!!!

      Коментар


      • #48
        От: Бюджетна екипировка.

        Това www.fieldandtrek.com поразително прилична на www.sportsdirect.com. Направо в първия момент помислих, че съм на същия сайт. Ще го разгледам. А колко им е цената за доставка до България?
        ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
        СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

        Коментар


        • #49
          От: Бюджетна екипировка.

          19,99 GBP

          Над 60 GBP май е Фрий.

          Коментар


          • #50
            От: Бюджетна екипировка.

            Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
            19,99 GBP

            Над 60 GBP май е Фрий.
            Фрий ама не до Булгаристан- има си разни методики...за докарване.
            Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
            No man left's behind !!!!

            Коментар


            • #51
              От: Бюджетна екипировка.

              Едни и същи собственици- но филд енд трек е повече за алпийско и туристическо и някой път има неща които не ги листват в спортсдиректа
              Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
              No man left's behind !!!!

              Коментар


              • #52
                От: Бюджетна екипировка.

                Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
                Това www.fieldandtrek.com поразително прилична на www.sportsdirect.com. Направо в първия момент помислих, че съм на същия сайт. Ще го разгледам. А колко им е цената за доставка до България?
                Двата сайта са на една и съща фирма , втория сайт е като раздел за туризъм , само че е направено , да си плащаш още едан доставка , а цената на доставката почва от 20 лири и достига висините .. .според обема на поръчаната стока , понякога има безплатни доставки ... следенето му е майката

                ПослеПис: Писали сме заедно с Лудото Псе
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • #53
                  От: Бюджетна екипировка.

                  Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                  Двата сайта са на една и съща фирма , втория сайт е като раздел за туризъм , само че е направено , да си плащаш още едан доставка , а цената на доставката почва от 20 лири и достига висините .. .според обема на поръчаната стока , понякога има безплатни доставки ... следенето му е майката

                  ПослеПис: Писали сме заедно с Лудото Псе
                  Гъбко му е майката...Ай да ви отворя и вас на далаверата:
                  http://www.gabco.org/
                  Поръчваш за 60 паунда с безплатна доставка до офиса на Гъбките в УК.
                  После:
                  1. Транспорт на стоки UK - BG - 2,20 лева/кг., за всеки започнат килограм, в рамките на един курс.
                  [COLOR=rgb(255,0,0)]- Курсовете от UK до BG, 2 седмично.[/COLOR]
                  Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                  No man left's behind !!!!

                  Коментар


                  • #54
                    От: Бюджетна екипировка.

                    Да вмъкна и един някоя дума за ножката....
                    Имам доста евтини и скъпи ножки.
                    Като най-удачните бюджетни и непретенциозни ножки за мен се очертаха многократно бистрените MORA и Hultafors. В рамките на 10 до 50лв можете да се обзаведете с удобна работна ножка от прилична стомана - кеф ти карбонка, кеф ти неръждаема (хултафорсите са от японска карбонка закалена на 59-60 HRC, a морите от шведска карбонка или неръждаема 12ц27 на 55-57hrc). Въпросните ножки са минали през различни изпитания - от лук на ситно до дране на диво прасе и се представят доста добре, особено за тънката си цена. Едно такова ножче никога не е излишно в раницата (особено с оглед на ниското тегло) или в багажника на колата.
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:026829495.jpg
Прегледи:1
Размер:101.3 КБ
ID:5469799
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:022275571.jpg
Прегледи:1
Размер:56.9 КБ
ID:5469800

                    Коментар


                    • #55
                      От: Бюджетна екипировка.

                      В добавка по темата - вчера си закупих и Мора Rope Knife. Ножа представлява модела All Around, но със серейтирано острие. Плюса на серейшъна е , че ножа по-лесно реже синтетични неща , като автомобилни колани и подобни, дори когато ножа е вече изтъпен.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4268.jpg
Прегледи:1
Размер:22.1 КБ
ID:5472509
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:dscf0013dl0.jpg
Прегледи:1
Размер:65.3 КБ
ID:5472510

                      Коментар


                      • #56
                        От: Бюджетна екипировка.

                        Тук е хубаво да се спомене, че има доста ментета Mora. Има писано в руските форуми какви са им разликите и как да ги разпознаем.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Бюджетна екипировка.

                          Едно от последните ми попадения беше диамантено точило за 5 кинта от Лидъл. Наистина заточва грубо и има недостатъци, но за цената си е доста прилично (същото се продава и от други фирми за 4-5 пъти по-висока цена).
                          Веднага беше зачислено в ловната раница ;-)
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BG_73799_01_b.jpg
Прегледи:1
Размер:54.9 КБ
ID:5473319

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X