Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бюджетна екипировка.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Бюджетна екипировка.

    Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
    Наскоро купих за подарък разкошно яке на Крагсхопър (тва е марката дето я ползва Мечката на Грил) па под 1560 кинта с доставката.
    Евфтинджос, викаш Аз се нямам за социално слаб, а и пари за екипировка не ми е жал да давам, но яке за 1500+ кинта... Ще си го обличам само на големи празници, и ще си го нося само в хола. Мен с яке за 300-400 лева ми е скомина да се завирам по трънаците...

    Лошо нема де, пожелавам си и за мен някой ден яке за 1500 кинта да минава в графа "бюджетно"
    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

    Коментар


    • #32
      От: Бюджетна екипировка.

      Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
      Евфтинджос, викаш Аз се нямам за социално слаб, а и пари за екипировка не ми е жал да давам, но яке за 1500+ кинта... Ще си го обличам само на големи празници, и ще си го нося само в хола. Мен с яке за 300-400 лева ми е скомина да се завирам по трънаците...

      Лошо нема де, пожелавам си и за мен някой ден яке за 1500 кинта да минава в графа "бюджетно"
      Споко, грешката е! Объркал е една 0. Цената е 50-70 паунда.
      Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

      Коментар


      • #33
        От: Бюджетна екипировка.

        Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
        Евфтинджос, викаш Аз се нямам за социално слаб, а и пари за екипировка не ми е жал да давам, но яке за 1500+ кинта... Ще си го обличам само на големи празници, и ще си го нося само в хола. Мен с яке за 300-400 лева ми е скомина да се завирам по трънаците...

        Лошо нема де, пожелавам си и за мен някой ден яке за 1500 кинта да минава в графа "бюджетно"
        Упс... Една нула в повече 156 кинта.
        Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
        No man left's behind !!!!

        Коментар


        • #34
          От: Бюджетна екипировка.

          Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
          .... Ще си го обличам само на големи празници, и ще си го нося само в хола. ....

          Лошо нема де, пожелавам си и за мен някой ден яке за 1500 кинта да минава в графа "бюджетно"
          Аз до сега май дрешка или обувки за 100 кинта не съм си купувал. Нищо, времето е пред мен. А и познанието вече. По 8 часа на вишка без прозорци съм карал със за няма и 100 кинта облекло, заедно с обувките, бельото и алуминиевата манерка, пълна с лед вместо вода - ми оживях, даже смогвах да извървя десетина километра до печката после.

          Коментар


          • #35
            От: Бюджетна екипировка.

            В този дух много хубави якета, полари и обувки има в Превента. Аз съм адски доволен. Те продават нещата на френската марка coverguard. Има и пръчки за осветяване, за затопляне, фолиа за запазване на температурата против измръзване или огън. Има дрехи и за пожарникари. Дъждобрани. Очила. Много неща са. И якета за повече от 120 лв. мисля, че нямаше - дишащи, водоотблъскващи с полар. Стига реклама - просто това е моята фирма за екипировка.

            Спортсдирект както се спомена - много добро място за пазаруване онлайн. Като се събере малко по-голяма поръчка и доставката е нищожен процент към цената. Има си outdoor раздел с много интересни неща. Якета, обувки, термобельо, шапки, полари, аксесоари. Последно си купих карбонови щеки от там за 10 лири.

            От много години вече не ходя по нашите магазини. Изключение правя само с екипировка.ком заради качествените им продукти и добрите съвети.
            ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
            СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

            Коментар


            • #36
              От: Бюджетна екипировка.

              Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
              Упс... Една нула в повече 156 кинта.
              Така кажете бе, че ми изпищя пейсмейкъра като видях 1500 кинта...

              По въпроса за отстъпките в БГ магазините - с малко повечко обикаляне се намират доста добри сделки. Врътката е, че преоценената стока обикновено е единични бройки, гранични размери и налична само във физическия магазин, но не е обявена на сайта на търговеца т.е. требе си обикаляне по магазините. Аз имам късмета да съм нестандартен размер за дрехи (XL/XXL) и често съм попадал на единични преоценени бройки, е вярно в повечето случаи от миналогодишна колекция, но пък с дискаунти от 30 до 50%. Миналата година си купих капиленови тениски на Патагония по 40 кинта бройката (оригинална цена - 95 лева) и прилично яке на Зайо за 200 кинта (намалено от 300+) и то от БГ магазин дето минава за доста кожодерски. Преди две седмици си взех панталони на Мил-Тек (от основния дистрибутор на ръкоделието на Дуви) със 20 процента off, та част от спестените кинти инвестирах в едно ръкоделие с шегелче и готина плетка
              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

              Коментар


              • #37
                От: Бюджетна екипировка.

                Аз не разполагам с достатъчвно пари, да си купувам само скъпи неща. Но съм си купувал неща за 100 лв. Не е са лоши. До като не си купих истински неща. Тогава разбрах защо от 100 са....слаба работа. Има защо да дадеш 300 лв. за двойна палатка, коята е с 2 кила вместо 100 лв. за палатка 3 кила. Има защо да ползваш 3-ен дермизак/гортекс вместо нонаме брийдинг/уотъррезистънт джакет. Просто трябва да си ги пробвал и двете.
                Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                Коментар


                • #38
                  От: Бюджетна екипировка.

                  Истината е, че цената се определя не от стойността на продукта, а от надценката на вносителя и магазина. Имам нещастието да знам при какви отстъпки се работи и колко товари това крайната цена. Просто е за разбиране защо.
                  ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                  СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                  Коментар


                  • #39
                    От: Бюджетна екипировка.

                    Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
                    Истината е, че цената се определя не от стойността на продукта, а от надценката на вносителя и магазина. Имам нещастието да знам при какви отстъпки се работи и колко товари това крайната цена. Просто е за разбиране защо.
                    Нормално. Няколко години бях бранд-мениджър на Campingaz/Coleman/Sunbeam за България. Аз поръчвах в кашони, рядко - в палета и то най-вървежната стока. Екзотични (по тогавашните представи) продукти, като например туристически олекотен газов котлон (глава) с пиезо запалване се поръчваха в единични бройки, и обикновено ги продавах преоценени на някой приятел след месеци висене в магазините.

                    В същото време колегите от Западна Европа поръчваха в десетки палета.
                    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Бюджетна екипировка.

                      Между себестойност и пазарна цена няма връзка.
                      Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Бюджетна екипировка.

                        Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                        Така кажете бе, че ми изпищя пейсмейкъра като видях 1500 кинта...

                        По въпроса за отстъпките в БГ магазините - с малко повечко обикаляне се намират доста добри сделки. Врътката е, че преоценената стока обикновено е единични бройки, гранични размери и налична само във физическия магазин, но не е обявена на сайта на търговеца т.е. требе си обикаляне по магазините. Аз имам късмета да съм нестандартен размер за дрехи (XL/XXL) и често съм попадал на единични преоценени бройки, е вярно в повечето случаи от миналогодишна колекция, но пък с дискаунти от 30 до 50%. Миналата година си купих капиленови тениски на Патагония по 40 кинта бройката (оригинална цена - 95 лева) и прилично яке на Зайо за 200 кинта (намалено от 300+) и то от БГ магазин дето минава за доста кожодерски. Преди две седмици си взех панталони на Мил-Тек (от основния дистрибутор на ръкоделието на Дуви) със 20 процента off, та част от спестените кинти инвестирах в едно ръкоделие с шегелче и готина плетка
                        Ето това е якето:
                        http://www.fieldandtrek.com/craghopp...et-mens-443007
                        свършили са средните номера и е намалено... но пък има твоя.
                        Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                        No man left's behind !!!!

                        Коментар


                        • #42
                          От: Бюджетна екипировка.

                          И така и не така Според мен цените могат да се докарат много добри стига да се поръча едно количество В момента има един слух за една поръчка .. на едни военни дрешки трето поколение левел V панталон и яке за около 230 лв комплекта... Така, че цени винаги могат да се намерят. А и вече с тия доставки от вън не е като да сме изолирани от продукти

                          П.п. Wind .. Благодаря
                          Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                          A POS
                          0885600200
                          За момента пасажер

                          Коментар


                          • #43
                            От: Бюджетна екипировка.

                            Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
                            Между себестойност и пазарна цена няма връзка.
                            Има Просто не винаги е линейна, а понякога дори не е в права посока. Ама това не е по темата.

                            @MadDog - тенкс за линка бро, ама за тая година изчерпах лимита на търпение на съпругата ми, по отношение на харчове в графата ".. и аз съм човек". Неколкото баркита ги преживя, но последната покупка на Hazard 4 Evac Plan B беше на ръба да прелее чашата, сега ако и се появя и с ново (N-на брой) яке - има сериозен шанс рЕзко да ми се смени семейния статус

                            П.П. Любо u'r welcome, но няма за какво - качеството си е качество, а и според мен сериозно се минаваш в цената, спокойно можеш да помислиш за едни 20-30% отгоре, без това да ти разбута обема на продажбите.
                            Последно редактирано от windwarrior; 17-09-12, 21:11.
                            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Бюджетна екипировка.

                              Първоначално публикуван от duvi Преглед на мнение
                              И така и не така Според мен цените могат да се докарат много добри стига да се поръча едно количество В момента има един слух за една поръчка .. на едни военни дрешки трето поколение левел V панталон и яке за около 230 лв комплекта... Така, че цени винаги могат да се намерят. А и вече с тия доставки от вън не е като да сме изолирани от продукти

                              П.п. Wind .. Благодаря
                              Не е слух- но не е 230 а 277 лв. За мен остава драмата че е в кретенски сив цвят....За момента съм поръчал на при ордър един пълен комплект PCU на специалните сили на САЩ но там говорим за любимата цена на Уйнда- 1500 лв. за пълния сет.
                              Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                              No man left's behind !!!!

                              Коментар


                              • #45
                                От: Бюджетна екипировка.

                                Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                                За момента съм поръчал на при ордър един пълен комплект PCU на специалните сили на САЩ но там говорим за любимата цена на Уйнда- 1500 лв. за пълния сет.
                                Харчи докато ти е паднало. Че и ти ще се ожениш некой ден. И тогава - мандалото хлопна, дедо попе. 'Га се появиш в къщи с милитъри гиър за 1500 кинта, и жената ще ти направи трахеотомия... с вилица... докато спиш
                                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X