Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бюджетна екипировка.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бюджетна екипировка.

    Както повечето от вас са се убедили има скъпа екипировка има и евтина. Но не винаги скъпото означава качествено. Всеки би искал скъпи и качествени играчки но няма как да си ги позволим всичките. Тази тема я пускам с цел ако някой от нас намери нещо качествена и евтина екипировка. Например промоция на раници някъде, намаления на остарели стоки и тн.. Да пускам по един ред тук за да може повече от нас да разберат за тези неща. Същото така може да пускате и неща с двойна употреба ... примерно основното приложение да е едно но вие да сте се сетили че може да се ползва и за друго . Давам пример: Преди време в една от веригите имаше промоция на едни пластични чаши високи около 500-700 мл. с капачка и вилица за около 2 лв. Водеха ги походна посуда за салата. Взех си такава и в нея държа 1 пакет инстантни спагети, разтворими кафета, 2 дози сухо мляко, малко ориз, сол, захар. С две думи в тази чашка си има достатъчно за едно - две хапвания и освен че е контейнер си става и за папкане. И за да почна темата

    Джъмбо, стелажите с инструментите имат опаковка с 3 компактни ролки по 12 м. пчеларска тел за 99 ст.
    Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
    A POS
    0885600200
    За момента пасажер

  • #2
    От: Бюджетна екипировка.

    Евала за темата!
    Аз обаче от 2-3 години екипировка гледам и евтина нЕма. Една мембрана ~350лв. Един софтшел 150-180лв. Полар - 120лв.
    Много е шарено...

    Ако намерим нещо ще пишеме. В един секънд хенд понякога изпада по някой софт шел готин, но все не успявам да го хвана преди да са го купили. remix second hand.

    Коментар


    • #3
      От: Бюджетна екипировка.

      Мдам трудно се намират по евтини неща. Честно казано спрях да гледам разните там цивилни шарени дрешки и се насочих от доста отдавна към по военни изпълнения. Последно преди 2 месеца за около 250-260 лв. взех 1 бр. Поларче и 1 бр. Софт шел на Condor .. за сега съм много доволен. Чакам да дойде зимата за да ги тествам в по хард среда.
      Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
      A POS
      0885600200
      За момента пасажер

      Коментар


      • #4
        От: Бюджетна екипировка.

        Хубава тема.
        Малко по ръба на правилата, че във всеки пост ще има "продуктово позициониране", но белким не ни прихванат бързо

        В гореспоменатия Джъмбо за пръв път влязох преди 10-тина дни напълно целево, "светнат" от приятели.
        Странен магазин, между гащите, ританките и сутиените има и интересни неща.

        В средния голям коридор има щанд с флакончета газ - малките еднократни са по 1,50лв.,
        а големите /450гр./ с "Примус" резба - 5,99лв. /срещу 15,00лв. за 400гр. оригинала на Примус/.

        Коментар


        • #5
          От: Бюджетна екипировка.

          Първоначално публикуван от duvi Преглед на мнение
          Мдам трудно се намират по евтини неща. Честно казано спрях да гледам разните там цивилни шарени дрешки и се насочих от доста отдавна към по военни изпълнения. Последно преди 2 месеца за около 250-260 лв. взех 1 бр. Поларче и 1 бр. Софт шел на Condor .. за сега съм много доволен. Чакам да дойде зимата за да ги тествам в по хард среда.
          От USA нали? Ама не стават тия цветове за туризъм.... Инъче с тяхните стандарти - са супер. Дай линк, като сме почнали за екипировка - на интересни цени.

          Коментар


          • #6
            От: Бюджетна екипировка.

            Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
            От USA нали? Ама не стават тия цветове за туризъм.... Инъче с тяхните стандарти - са супер. Дай линк, като сме почнали за екипировка - на интересни цени.
            Не от София .. Но линкове мисля да не пускаме за да не сгазим правилата. Така и така сме на бръснача. Нека се ограничим само до вид модел и примерно име и цена .. Ако някой иска директно къде и какво да го правим на лични
            Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
            A POS
            0885600200
            За момента пасажер

            Коментар


            • #7
              От: Бюджетна екипировка.

              Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
              Хубава тема.
              Малко по ръба на правилата, че във всеки пост ще има "продуктово позициониране", но белким не ни прихванат бързо

              В гореспоменатия Джъмбо за пръв път влязох преди 10-тина дни напълно целево, "светнат" от приятели.
              Странен магазин, между гащите, ританките и сутиените има и интересни неща.

              В средния голям коридор има щанд с флакончета газ - малките еднократни са по 1,50лв.,
              а големите /450гр./ с "Примус" резба - 5,99лв. /срещу 15,00лв. за 400гр. оригинала на Примус/.
              Аз пък, тези "еднократните" с резбата си ги пълня.

              Коментар


              • #8
                От: Бюджетна екипировка.

                Първоначално публикуван от duvi Преглед на мнение
                Мдам трудно се намират по евтини неща. Честно казано спрях да гледам разните там цивилни шарени дрешки и се насочих от доста отдавна към по военни изпълнения. Последно преди 2 месеца за около 250-260 лв. взех 1 бр. Поларче и 1 бр. Софт шел на Condor .. за сега съм много доволен. Чакам да дойде зимата за да ги тествам в по хард среда.
                Да това е решението..В момента се продават доста излезли от "мода" неща от различните натовски армии..Номера е да намериш къде са..
                ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                Коментар


                • #9
                  От: Бюджетна екипировка.

                  Излезли излезли от мода .. ама пак държат цени .. мамка му .. Навил съм си на пръста да си напзарувам от стария Английски woodland панталонче и якенце .. Но ще видя кога ще се доредя.
                  Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                  A POS
                  0885600200
                  За момента пасажер

                  Коментар


                  • #10
                    От: Бюджетна екипировка.

                    Първоначално публикуван от duvi Преглед на мнение
                    Излезли излезли от мода .. ама пак държат цени .. мамка му .. Навил съм си на пръста да си напзарувам от стария Английски woodland панталонче и якенце .. Но ще видя кога ще се доредя.
                    Прав си Ама като остаряват по готино изглеждат Имам всякакви екипировки...ама едно изглежда прокъсано яке с мембрана ..друго изтъркан field jacket M65
                    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Бюджетна екипировка.

                      Класик ! Мдам определено едно M65 си заслужава паричките ... Скоро гледах един сайт английски имаше ги по 90-110 паунда ..
                      Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                      A POS
                      0885600200
                      За момента пасажер

                      Коментар


                      • #12
                        От: Бюджетна екипировка.

                        От около седмица се бях заровил из нета да търся читаво джобно фенерче.
                        Изчетох де що намерих мнения, ревюта, статии и т.н. из българските сайтове и форуми, после и в онзи огромните форуми candlepowerforums и edcforums.
                        Накрая реших, че с най доброто съотношение цена/качество/характеристики за мен са фенерите Olight.
                        Онзи ден си взех едно Olight I2 EOS (1 Х АА батерия), а за един колега по-малкия вариант I3 (1 Х ААА). Не съжалявам изобщо. Наистина страхотни. После намерих и мнение на някакъв гмуркач, че успешно го е тествал на 31 метра дълбочина!
                        Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                        Seat Leon 2007 1.9 TDI

                        Коментар


                        • #13
                          От: Бюджетна екипировка.

                          Съгласен съм Olight .. имат много добри бюджетни фенерчета Аз за сега карам с един "Police" за 5 лв. от некъф пазар ... 3 x AAA от 2 години го ползвам и съм много доволен ... но скоро ще се сменя
                          Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                          A POS
                          0885600200
                          За момента пасажер

                          Коментар


                          • #14
                            От: Бюджетна екипировка.

                            Мисля, че тези 2 неща влизат в границите на бюджетни

                            1 . Боди уормър идейна джаджа с време на живот 24+ часа. Слага се над първия слой дрешка и затопля ако сте премръзнали. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:hot.jpg
Прегледи:1
Размер:165.9 КБ
ID:5408401 цена 1.80 лв. бройката

                            2. Бензинова запалка Imco .. Ползвам такава от около 2 години много добре се представя. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:imco.jpg
Прегледи:1
Размер:134.9 КБ
ID:5408402 цена 10-12 лв. по магазинчетата за цигари и алкохол.
                            Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                            A POS
                            0885600200
                            За момента пасажер

                            Коментар


                            • #15
                              От: Бюджетна екипировка.

                              Първоначално публикуван от Николай Календжиев Преглед на мнение
                              От около седмица се бях заровил из нета да търся читаво джобно фенерче.
                              Изчетох де що намерих мнения, ревюта, статии и т.н. из българските сайтове и форуми, после и в онзи огромните форуми candlepowerforums и edcforums.
                              Накрая реших, че с най доброто съотношение цена/качество/характеристики за мен са фенерите Olight.
                              Онзи ден си взех едно Olight I2 EOS (1 Х АА батерия), а за един колега по-малкия вариант I3 (1 Х ААА). Не съжалявам изобщо. Наистина страхотни. После намерих и мнение на някакъв гмуркач, че успешно го е тествал на 31 метра дълбочина!
                              Люси-pagoda ли те зариби? Голям вредител е той... долен велосипедатор....
                              Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                              No man left's behind !!!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X