Обява

Свий
Няма добавени обяви.

EDC или (Every Day Carry)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: EDC или (Every Day Carry)

    Утре ще снимам и голямата чанта. Тази влиза в нея. Трион има на швейцарката. Черното е фенерче Lumintop Tool.
    Все пак е комплект за града...
    0885600006 - Чичо Коце

    Коментар


    • От: EDC или (Every Day Carry)

      Добре си го събрал.За жалост наистина са вдигнали цените.

      Коментар


      • От: EDC или (Every Day Carry)

        Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
        Ако е наполовина здрава колкото оригинала, ще те изкара 6-7 години
        Чантата издържа цяла една година!

        От онзи ден съм с Pentagon UCB 2.0. Изглежда поне три пъти по-качествена и с повече екстри.
        0885600006 - Чичо Коце

        Коментар


        • От: EDC или (Every Day Carry)

          Тъкмо годишнината щях да отбележа.
          Кажи, моля, за една година какво използва, и по каква причина.
          И какво не използва?

          И какво смяташ да ъпгрейдваш, поради горните и други (особено важни като инфо) причини?

          Коментар


          • Имах предвид основната чанта.
            Иначе от сбирщайн комплекта съм използвал - фенер, отвертките, клещи, лепенки, ножица, нож, макетно ножче, отварачка, шестограмите, батерия, молив, хапчета, прибори за хранене.

            Новата чанта Pentagon UCB 2.0 е много по-кадърно направена. С по-качествени материали и шев.
            Стои доста твърда като форма. Има много вътрешни екстри, включително вложка за пистолет.
            Последно редактирано от Чавдар (V93); 14-03-17, 07:02.
            0885600006 - Чичо Коце

            Коментар


            • От: EDC или (Every Day Carry)

              Първоначално публикуван от kozeboy
              Новата чанта Pentagon UCB 2.0 е много по-кадърно направена. С по-качествени материали и шев.
              Стои доста твърда като форма. Има много вътрешни екстри, включително вложка за пистолет.
              Ще ми е интересно да споделиш впечатления след малко по-дълго носене на пентагона. Аз лично пенсионирах (продадох на загуба) две слинг системи - Макспедишън Фетбой и Хазард4 ПланБ. Нищо против срещу изработката или качеството им, просто ми бяха жестоко неудобни за носене.
              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

              Коментар


              • От: EDC или (Every Day Carry)

                Може да е от възрастта, но аз почти съм спрял да нося EDC-то което мъкнех със себе си Спрях защото забелязах, че почти нищо не ползвам. От 16 години имам един тул на викторинокс на колана си, с който не съм се разделял. Него съм ползвал най много. Джаджата ,която ми е липсвала понякога най много е фенерчето! Или в себе си имам постоянно викторинокса ,лепенки за рани /в портфейла/ и една "сгъвалка" на джоба За чантите..ами ползвам две на 5.11...Вече над 10 години. За този период се изтърка само "възглавницата" от вътрешната страна.
                ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                Коментар


                • От: EDC или (Every Day Carry)

                  Вземете средностатистическа дамска чанта, да видите какво е PRO EDC. Вашето са лиготии.
                  Последно редактирано от NovemberCharlie; 12-03-17, 12:26.
                  Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                  Коментар


                  • От: EDC или (Every Day Carry)

                    Сега се смеете вие но като падне атомната бомба - аз ще се смея!
                    Както беше казал даскала по НВО [emoji9]

                    Враг усраине

                    Коментар


                    • От: EDC или (Every Day Carry)

                      На нас пък ни казваха ,че кемафите живеели 7 секунди повече от пехотата
                      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                      A1+

                      Коментар


                      • От: EDC или (Every Day Carry)

                        Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                        Ще ми е интересно да споделиш впечатления след малко по-дълго носене на пентагона.
                        На мен ми е удобна. Нося я отпред.
                        0885600006 - Чичо Коце

                        Коментар


                        • От: EDC или (Every Day Carry)

                          Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
                          Вземете средностатистическа дамска чанта, да видите какво е PRO EDC. Вашето са лиготии.
                          +1000
                          Technical Rescue Direct - life lies in courage
                          http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                          Коментар


                          • От: EDC или (Every Day Carry)

                            Първоначално публикуван от kozeboy Преглед на мнение
                            На мен ми е удобна. Нося я отпред.
                            Както се носи отпред, така с едно движение отива и отзад. Моята е подобна - Мaxpedition Remora и също ми е доста удобна за носене. С оръжие обаче не е така. Задният джоб за прибиране на пистолет не е много добра идея, а ако го пъхнеш в основното отделение не върви с всички джудндурии на куп..
                            Only after the last tree has been cut down,
                            Only after the last river has been poisoned,
                            Only after the last fish has been caught,
                            Only then will you find that money cannot be eaten.

                            Коментар


                            • От: EDC или (Every Day Carry)

                              Принципно чантата е направена за носене на оръжие. Ние си я пълним с джунджурии!

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16836304_10154209044170933_4469999454116190951_o[1].jpg
Прегледи:1
Размер:56.8 КБ
ID:5746786
                              0885600006 - Чичо Коце

                              Коментар


                              • От: EDC или (Every Day Carry)

                                Привет и от мен ... До сега не бях влизал в този под форум, но ми грабна нещо вниманието и ей ме на
                                Доста приятно съм изненадан да видя точно такава тема тук. Имам малка консултантска агенция в сферата на сигурността и охраната и вече проведохме няколко пъти на различни места в страната семинари. В едната им част засягаме различните варианти на EDC, в зависимост от условията и спецификацията на обстановката. Даже следващият семинар е на 16.09.2017г., на стрелбището в Лозен (втората част от семинара е свързана със техники за използване на оръжие за самозащита в градска среда)

                                Имам едно питане. Към вашето EDC, броите ли и оръжията си?
                                За да хванеш луд,прати луд да го хване :D
                                Jeep Grand Cherokee Limited WJ 2.7

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X