Обява

Свий
Няма добавени обяви.

EDC или (Every Day Carry)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: EDC или (Every Day Carry)

    Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
    Джъмбото събира много, ама много. Всичко от снимките горе + 2-3 неща го събирам при положение, че най-големия (среден) джоб е още празен.
    Съгласен, но по-голям пищов от 17-ката почти не влиза във Фетбоя (визирам Г34 в случая). 1911 с 5"цев също едва ли ще влезне в него (говоря за CCW джоба де...).
    На практика 98% не нося в чанта, но все пак ми харесва да има такава опция...

    Коментар


    • От: EDC или (Every Day Carry)

      Ами пробий един отвор цевта да стърчи на вън
      If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

      Коментар


      • От: EDC или (Every Day Carry)

        Аз съм си харесъл "тактикъл хюмнетка" Макспедишън OCTA.Гледах разни клипчета и си мисля, че все ще се навре 17ката вътре.
        http://www.stayaliveshop.com/item.php?id=394

        Коментар


        • От: EDC или (Every Day Carry)

          Стига бе. Вземи си нещо по-голямо. Това много малко. А голямото хем е удобно, хем не тежи много и хем събира и много и малко.
          If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

          Коментар


          • От: EDC или (Every Day Carry)

            Отворете една тема за чанти, кобури и други кондоми, че тая стана силно безинтересна.
            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

            Коментар


            • От: EDC или (Every Day Carry)

              Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
              Стига бе. Вземи си нещо по-голямо. Това много малко. А голямото хем е удобно, хем не тежи много и хем събира и много и малко.
              Точно тези големите дето приличат на учинически чанти не ми харесват.Търся нещо, което хем да е с нормални размери, хем да побира пищова.Не че го нося из града де, но когато се наложи...Има много такива на различни производители, ама нали трябва и визуално да ми хареса та прегледах къде що ЕДЦта и чантички за оръжие се продават.OCTAта ще я нося предимно на рамо, но пък из гората докато разхождам песа мога да си я запаша на кръста без да личи, че нося оръжие.
              Дробе, на мене темата ми е интересна.

              Коментар


              • От: EDC или (Every Day Carry)

                Първоначално публикуван от traktorist Преглед на мнение
                Дробе, на мене темата ми е интересна.
                Тва отдалече е видно За да е интересна на всички си отвoрете такава за чанти и нека тая си остане EDC.
                О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                Коментар


                • От: EDC или (Every Day Carry)

                  И аз съм за, вече се говори повече за марки чанти и кобури за оръжия отколкото за EDC, малко хора носят пистолет на работното си място в EDC-то все пак
                  no signature no problems

                  Коментар


                  • От: EDC или (Every Day Carry)

                    Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
                    Ами пробий един отвор цевта да стърчи на вън
                    Това не се бях сетил...Пък и ще се оттича водата... при силен дъжд...

                    Коментар


                    • От: EDC или (Every Day Carry)

                      Здравейте!
                      Трудно бих могъл да покажа нещо повече от това,което е публикувано по темата. Искам само да обърна внимание на една малка,водонепромокаема капсула,която е постоянно на ключовете ми! Принципно,в нея имам прилежно сгъната банкнота от 20 лв (за всеки случай),но капсулата успешно може да транспортира много неща,включително и медикаменти! Ето и списък на моето EDC:
                      1. Iphone
                      2.Нож Spyderco
                      3.Флаш памет 8 GB
                      4.Фенерче Fenix E15
                      5.Часовник Casio
                      6.Непромокаема капсула Munkees
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0001.jpg
Прегледи:1
Размер:155.0 КБ
ID:5539357
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0002.jpg
Прегледи:1
Размер:177.9 КБ
ID:5539358

                      Коментар


                      • От: EDC или (Every Day Carry)

                        На моя Макспедишън от по-горните постове горния джоб на който е дръжката за носене в ръка взе да се къса от тежеста на чантата. Вече не я препоръчвам. Недопустимо е чанта за такава цена да се скъса от теглото на елементарните неща за ежедневно носене.
                        If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                        Коментар


                        • От: EDC или (Every Day Carry)

                          Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
                          На моя Макспедишън от по-горните постове горния джоб на който е дръжката за носене в ръка взе да се къса от тежеста на чантата. Вече не я препоръчвам. Недопустимо е чанта за такава цена да се скъса от теглото на елементарните неща за ежедневно носене.
                          След като открих продуктите на Тасманийския Тигър, Макспедишън станаха минало за менеВъпреки, че имам раница Макспедишън Кондор-2 от 3-4години, използвам я ежесневно като ЕДЦ и все още изглежда като нова.ОКТАта не я коментирам, защото много бързо я замених с Джоралти.Просто в чантичка за кръста е неудобно да се носи оръжие.

                          Коментар


                          • От: EDC или (Every Day Carry)

                            След като открих продуктите на Тасманийския Тигър
                            С две ръже и два крака съм "ЗА" всичко на тазманиеца.
                            If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                            Коментар


                            • От: EDC или (Every Day Carry)

                              Търся си т.нар man pursue - чанта за ежедневните неща. Нямам пистолет в мен и така ми е по-добре... За сметка на това имам нож (Gerber remix), мултитул (Leatherman Skeletool CX), фенерче (китайче с 3 ААА батерии), пинсета, рулетка + ключове, клъцки (ножици с големината на кредитна карта), химикал, два GSM-а (5,2 инчов и 3,2 инчов), документи и пари...

                              Проблема е много тъп - трябва да е на каишка, да не е голяма и да има много отделения. В едното трябва да са инструментите без клъцките, в другото трябва да са монетите (по възможност и рулетката с ключовете), в третото трябва да са GSM-ите, в четвъртото трябва да са клъцките - режат ужасно много и няма как да сложа каквото и да е при тях макар, че обикновено ги затварям в малки безопасни игли, а в последното трябва да са пари и документи. Забравих - запалка или кибрит също са част от проблема.

                              Предложения под 150 лева?
                              Последно редактирано от господин никой; 24-11-13, 01:06.

                              Коментар


                              • От: EDC или (Every Day Carry)

                                Малко необичайно предложение, но чантичките които носят колегите с еднуро мотори на кръста си ще свърши ли работа?
                                If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X