Обява

Свий
Няма добавени обяви.

EDC или (Every Day Carry)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: EDC или (Every Day Carry)

    Не, за съжаление... нямат достатъчно отделения и са на кръста, което всъщност е проблема. Трябва ми чантичка с каишка за през рамо - като пощальонска, но колкото може по-компактна. Максималният обем, който имам да побирам е пинсетата, която е с дължината на малко по-дълъг химикал и GSM-а, който ще е LG G2...

    Коментар


    • От: EDC или (Every Day Carry)

      Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
      Не, за съжаление... нямат достатъчно отделения и са на кръста, което всъщност е проблема. Трябва ми чантичка с каишка за през рамо - като пощальонска, но колкото може по-компактна. Максималният обем, който имам да побирам е пинсетата, която е с дължината на малко по-дълъг химикал и GSM-а, който ще е LG G2...
      Има пак мотористки но за бедрото...то и "тактически" има такива....
      http://www.racing-fiber.com/bg/produ...ppa-RA307.html
      ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

      Коментар


      • От: EDC или (Every Day Carry)

        Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
        Има пак мотористки но за бедрото...то и "тактически" има такива....
        http://www.racing-fiber.com/bg/produ...ppa-RA307.html
        Аз имам такава за пишоля- дизайн кака Мая от Горубляне. Навремето ги правиха по поръчка на една четирибуквена еденица в МВР та се присламчих.
        Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
        No man left's behind !!!!

        Коментар


        • От: EDC или (Every Day Carry)

          Аз нося на Джоралти ,за пистолет, през рамо. Има 4 отделения с различен обем и ако не се носи пистолет може да се натъпче със сума неща. Ремъка за през рамо е широк почти като колан за лека кола и това прави чантата удобна за носене дори и при значителни тежести натъпкани вътре. Същевременно тая чанта минава и за компактна спрямо другите продавани на пазара!
          "Do not correct a fool, for he will hate you;
          Correct a wise man, for he will appreciate you."

          Коментар


          • От: EDC или (Every Day Carry)

            Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
            Аз имам такава за пишоля- дизайн кака Мая от Горубляне. Навремето ги правиха по поръчка на една четирибуквена еденица в МВР та се присламчих.
            Има ги всякакви Най-добрата е разбира се направена про собствен проект...Особено ако знаеш какво ще носиш. Аз лично много съм се заглеждал, но не съм си взел досега...Сега се заглеждам по по голем с намерение да ги ползвам за снимачните джаджи...
            ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

            Коментар


            • От: EDC или (Every Day Carry)

              Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
              Има ги всякакви Най-добрата е разбира се направена про собствен проект...Особено ако знаеш какво ще носиш. Аз лично много съм се заглеждал, но не съм си взел досега...Сега се заглеждам по по голем с намерение да ги ползвам за снимачните джаджи...
              Двама приятели фотаджии си купиха Бейлаут Бега на 5.11 за тези цели и са доста доволни. Здраво торбе, а цената не е стряскаща. Изобщо аз съм си фен на "тактикъл дайпър беговете".
              Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
              No man left's behind !!!!

              Коментар


              • От: EDC или (Every Day Carry)

                Малка по размер и тегло, но немалка като цената (30 лева) и полезната придобивка:




                С малка модернизация се превърнала в това нещо:

                Коментар


                • От: EDC или (Every Day Carry)

                  Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
                  Не, за съжаление... нямат достатъчно отделения и са на кръста, което всъщност е проблема. Трябва ми чантичка с каишка за през рамо - като пощальонска, но колкото може по-компактна. Максималният обем, който имам да побирам е пинсетата, която е с дължината на малко по-дълъг химикал и GSM-а, който ще е LG G2...
                  Aз ползвам това:
                  http://www.olight.bg/metal-rattan-super-edc-cheren

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:t1ecohxfltxxcikqzx_113916.jpg
Прегледи:1
Размер:110.9 КБ
ID:5576106 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20111121105541252_0.jpg
Прегледи:1
Размер:41.0 КБ
ID:5576107

                  Коментар


                  • От: EDC или (Every Day Carry)

                    Mоето EDC

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10375952_835089859854336_5067925397763974576_n.jpg
Прегледи:1
Размер:137.9 КБ
ID:5591104 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:905839_835089856521003_8457834241176282587_o.jpg
Прегледи:1
Размер:147.3 КБ
ID:5591105
                    взето от http://www.edcforum.bg

                    Коментар


                    • От: EDC или (Every Day Carry)

                      Баси хората,аз цяла раница мъкна,как успявате направо идея нямам.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: EDC или (Every Day Carry)

                        Да успяваме с какво?
                        Баси, аз пък сега разбрах, че съм имал EDC...
                        Днес научих още една абревиатура, найс, а?

                        Фенер, ледерман, 60CSX, камера, радиостанция, телефон, барем 4 броя АА акумулатори в резерв, авто-тел... Това със сигурност е накъде по мен.
                        До скоро мъкнех по-голям фенер но често се налага да го... държа с уста и ако е по-голям е малко неудобно. Т'ва свети та се кине...
                        В джоба на якето има някъде един автоматичен нож но е практичен само ако искам да утрепя някого.
                        Ако трябва да си отрежа парче шпек си ползвам ледермана че той реже такива неща а по-често се налага да режа това отколкото нещо по хора.

                        Сутрин хвърля по едно око на новините и ако още не сме във война не нося железа. Не за друго яма да мъкна още кило отгоре и да не засрелям поне нещо не е практично някак си...
                        Лаптопа ми стъга. Освен това е идеален гръб-протектор!

                        По-късно може да кача и снимки.

                        П.С: Снимка на как беше... ED... Вече го заправих да са таковам...
                        Няма значение, и преди нямах идея какво имам. Т'ва е граЦката, пътна версия, за планина е доста различни
                        Последно редактирано от Esper; 01-06-14, 07:31. Причина: Снимка
                        Враг усраине

                        Коментар


                        • От: EDC или (Every Day Carry)

                          За светене и хората отдавна са измислили фенерите с клипс, който се закрепва за козирката на шапката. От както взех да нося такива фенери, пенсионирах верния Лед Ленсър, точно защото няма клипс. А тия дни се сдобих и с една ластична лента за глава, на която можеш да захванеш фнерче, ако не си носиш шапка, така че съм оборудван за всякакви ситуации

                          Коментар


                          • От: EDC или (Every Day Carry)

                            Имам такава на феникс и даже има държач за 2 батерии но никога не я нося с мен.
                            Устата обаче винаги си е с мен
                            Миналата година я мъкнах на обиколката на витоша но не я полвах. Предпочитам в ръка.
                            Иначе за клипса си прав. Освен клипс обаче трябва да може и да стои на свещ.
                            Аз пък по тази причина "пенсионирах" и феникса, нищо че има клипс.
                            Този мъник е звяр... Има всичко, може да ми свети в краката така, както е в ластика на калъфа без да го вадя. И размерът, размерът... Прави са женурята - не е като да няма значение... Малко в обратният смисъл в случая но има!
                            Дори на тазгодишната обиколка ще нося точно него за светлина че му трябва кръщене а какво по-добро от трамбоване цяла нощ в гората
                            Враг усраине

                            Коментар


                            • От: EDC или (Every Day Carry)

                              Eдин от любимите ми фенерчета за ЕДЦ е Lumintop Tool.
                              Размер подобен на цигара, двустранен клипс (става за козирката), 3 нива на мощност (70лумена на макс). Използва една батерийка ААА. Особено ми харесва, че се пали с бутон, а не със затягане на рефлектора.Разбира се, губи се свещ функцията , за сметка на удобното включване и смяна на режимите с една ръка.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013422174456567.jpg
Прегледи:1
Размер:54.8 КБ
ID:5600566 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:201341017553109.jpg
Прегледи:1
Размер:47.7 КБ
ID:5600567

                              Коментар


                              • От: EDC или (Every Day Carry)

                                Ето и моето EDC...тежко въоръжение





                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X