Обява

Свий
Няма добавени обяви.

EDC или (Every Day Carry)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: EDC или (Every Day Carry)

    Аз си нося пакетче кърпички сухи и пакетче мокри нуждата си е ЕДЦ
    Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
    A POS
    0885600200
    За момента пасажер

    Коментар


    • От: EDC или (Every Day Carry)

      Първоначално публикуван от duvi Преглед на мнение
      Аз си нося пакетче кърпички сухи и пакетче мокри нуждата си е ЕДЦ
      Да това е решението...
      ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

      Коментар


      • От: EDC или (Every Day Carry)

        Днес пристигна моя Макспедишън Джъмбо ЕДЦ тайп ЕС. Не е голям, добре е. Изработката бива. Събира доста, може да се окачва и вън по него, така че наистина събира доста.

        В него сложих: Глок 17, два пълнителя, 2 кутии по 50 патрона (да има за "зор заман"), мултитул, ножка CRKT, химикал, спрей против кърлежи, лайт стикове, фенер, челник, бинокъл, компас, радиостанция, телефон, портфейл, ключове, тефтер, мокти кърпи, аптечка, слънчеви очила, дезифинктнант за ръце. Следва прибавяне на няколко неща още. Ето малко снимки, от телефона

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG10186.jpg
Прегледи:1
Размер:96.7 КБ
ID:5465456Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG10187.jpg
Прегледи:1
Размер:124.9 КБ
ID:5465457Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG10188.jpg
Прегледи:1
Размер:113.2 КБ
ID:5465458Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG10189.jpg
Прегледи:1
Размер:111.0 КБ
ID:5465459Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG10190.jpg
Прегледи:1
Размер:108.5 КБ
ID:5465460Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG10193.jpg
Прегледи:1
Размер:85.3 КБ
ID:5465461


        Сега недостатъците: Основния капак няма цип, вярно бързо и удобно се отваря, но завали ли си имаме една 5 литрова кофа. Ремъка има откопчаване само от едната страна, за мен е проблем. Системата за окачване позволява окачване само в едната посока (хоризонтално), тези ленти за окачвването не са на кръст а само в една посока, а аз не обичам някой да ми казва как да си окачвам нещата. Ципа на предния джоб не е с два ципа, а с един.


        Като цяло бива, но за тези пари трябваше да е по-добре. Дребните неща куцат. Все си мисля, че ако Тазманийския тигър имат такава (аз не знам дали имат) щеше да е на много по-високо ниво на същата или близка цена.
        If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

        Коментар


        • От: EDC или (Every Day Carry)

          Честито колега ! Дано ти върши дълго време работа. Като гледам и за сандвич и вода има място което е добре. Вярно има си кусури .. ама такова било.. ТТ за съжаление нямат такива чантета ..
          Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
          A POS
          0885600200
          За момента пасажер

          Коментар


          • От: EDC или (Every Day Carry)

            Жалко, че ТТ нямат. медицинската ми раница е такава, страхотна изработка, много прецизна, супер удобна, изпипана много в детайлите, ама много. Не съм виждал нещо по-добро, а съм виждал и имам доста раници. В интересе на истината и други неща имам на ТТ и съм супер доволен.
            If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

            Коментар


            • От: EDC или (Every Day Carry)

              Като гледам медика ти е Tac Pouch 4 ако не се лъжа. Наистина удобно джобенце аз го ползвам за допълнение към основната медичка в раницата (Pouch7). Малко разводнихме темата ама си много прав за ТТ имат уникални продукти.. Имат и нови глезотии, като гледам носиш турникет а ТТ изкараха джобче за такова . А за новите раници просто нямам дума ама май за тях трябва верно да отворим нова тема.
              Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
              A POS
              0885600200
              За момента пасажер

              Коментар


              • От: EDC или (Every Day Carry)

                Говорех за TT First Responder II. Вписва се в темата EDC.
                If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                Коментар


                • От: EDC или (Every Day Carry)

                  Чукча писател кво да ти кажа Видях малкото медиче на снимката и за това. Иначе за Респондера нямам думи прибрал съм един да имам ей така за някога ако се наложи. Само дето за да го напълня ще ми трябват една кола пари. Можеш ли да я снимаш твоята така пълна с всичко да видят колегите какво се казва медик
                  Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                  A POS
                  0885600200
                  За момента пасажер

                  Коментар


                  • От: EDC или (Every Day Carry)

                    Виж малко по-назад в темата, има подробни снимки.
                    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                    Коментар


                    • От: EDC или (Every Day Carry)

                      Пичове, не изтрещЕ ли малко вече тая тема? Всъщност започна като "какво си нося всеки ден", а сега като гледам се е развила като "какво би могло да ми потрябва някой ден в някоя война, а аз никога и от никъде няма да мога да си го намеря"...
                      Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                      0888 315 794
                      LZ1UPI
                      A1 (Rh+)

                      Коментар


                      • От: EDC или (Every Day Carry)

                        Прав си Upi някой неща трябва да се преместят в друга тема. Ще съм благодарен ако някой МОД се намеси и раздроби темата и ще почнем да си пишем за това какво носим или какво сме добавили
                        Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                        A POS
                        0885600200
                        За момента пасажер

                        Коментар


                        • От: EDC или (Every Day Carry)

                          Що да е изтрещяла? На работа нося 2 раници пълни до пръсване всеки ден. Всичко от горе сниманото. До някъде с камион, от там на татък пеша. Плюс въоръжение и още един ЗиЛ боклуци. Хубавото е, че си взех дълга отпуска.
                          If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                          Коментар


                          • От: EDC или (Every Day Carry)

                            Мите, не се засягай, ама като не си на работа, а си с жената на кино, носиш ли го всичкото това - патлаци, противокуршумни жилетки, правителствена болница в торбичка, ножове, гранатомет, бяло квадратче на лицето, каска, безопасна игла ...
                            Дай поне гранатомета да махнем, а?
                            Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                            0888 315 794
                            LZ1UPI
                            A1 (Rh+)

                            Коментар


                            • От: EDC или (Every Day Carry)

                              Постоянно с мен, когато излизам извън вкъщи, нося последното ми на-ново т.е. днескашното ми ЕДЦ. Да носи си пистолета, ножа, мултитула и другите глупости. За гранатомета малко се бяхме отплеснали от темата, той и беретите не са към ЕДЦ. Да прав си. Ще се опитам да се придържам към темата.

                              П.П. А и жена ми и тя е към ЕДЦ-то, особено като ходим да пазаруваме...
                              If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                              Коментар


                              • От: EDC или (Every Day Carry)

                                Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
                                ...Глок 17, два пълнителя, 2 кутии по 50 патрона (да има за "зор заман")...
                                Не е ли по-добра идея да си вземеш още някой допълнителен пълнител за Глокчо, вместо да мъкнеш тези кутии с патрони?
                                Only after the last tree has been cut down,
                                Only after the last river has been poisoned,
                                Only after the last fish has been caught,
                                Only then will you find that money cannot be eaten.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X