Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ха познайте магнитуда!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ха познайте магнитуда!

    Ето пак удари
    Румен Николов

    0888 358 572

    Коментар


    • От: Ха познайте магнитуда!

      Току що Блока пак мръдна - ако не съм мръднала аз вече...
      май не съм .. като поклащане на запад на изток до усетих ... Един брой ..без повторения..


      - Sorting by column is performed on the data of the current page. Glossary
      2012-05-22 17:07:43.008min ago 42.59 N 23.02 E 0 4.5 BULGARIA
      2012-05-22 16:50:25.025min ago 44.89 N 11.10 E 7 2.4 NORTHERN ITALY
      2012-05-22 16:45:50.029min ago 44.88 N 11.38 E 5 2.4 NORTHERN ITALY
      2012-05-22 16:33:39.042min ago 44.91 N 11.12 E 5 2.5 NORTHERN ITALY
      2012-05-22 16:26:14.049min ago 42.56 N 23.09 E 2 3.1 BULGARIA
      2012-05-22 16:18:40.057min ago 36.68 N 14.61 E 11 2.8 SICILY, ITALY
      2012-05-22 16:04:55.01hr 10min ago 44.88 N 11.33 E 8 2.3 NORTHERN ITALY
      Последно редактирано от iai-bg; 22-05-12, 19:18. Причина: Добавка..
      Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

      Коментар


      • От: Ха познайте магнитуда!

        Първоначално публикуван от diecast Преглед на мнение
        .......... изобщо с цел яко да се психиаса народа и да си мисли "брей каква ужасия сме преживели".

        И накрая се запитах, ко му е нужно всичко това?
        Евтина сензация с цел ... ? /всеки може да допълни, според разбиранията си/
        Цел-самозадоволяване на телешкия възторг от пикантерията.А иначе до 4 ч. си връткаха безметежно планираните филмчета.Уж държавната TV пуснах успоредно с нета-даже и лента с надписче нямаше поне 1 час.
        Поздрави и от мен за Владо Йончев,предоставил първото инфо.
        А за другото...Както сам разбираш от темата,в София по високите етажи си беше за леко психясване,докато преценяваш за милисекунда коя е най-здравата каса.
        После повече ме хвана нервата,че трябва да давам будно дежурство до сутринта, да има един с незамъглен мозък.
        Сега влизам в апартамента и като си гледам пукнатините,ми се струва, че пак ни люля.Такова е чувството примерно, ако са ти влизали с взлом в жилището.Няма да ги трая дълго.

        Коментар


        • От: Ха познайте магнитуда!

          Ужаса май

          ще е дълъг.
          Румен Николов

          0888 358 572

          Коментар


          • От: Ха познайте магнитуда!

            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
            Още се крие. А не е от страхливите. Скоро довлече жива сврака от терасата.
            Не е спирала да се крие. Набързо хапна към 15.00 и от тогава е във ваната. И сега е там.

            Коментар


            • От: Ха познайте магнитуда!

              Първоначално публикуван от diecast Преглед на мнение
              Нещата видяни през моите очи/както за първи(~3:00 АМ, така и за втори трус 4:32 АМ/:

              Тъкмо се бях зачел за една картина в интернет дали е оригинал или много добро копие когато нещо разлюля, първо си помислих, че аз нещо изтръпвам или нещо подобно, после чух и секцията да скърца. Докато се усетя, то вече беше приключило. Стоях около една-две минути, станах, погледнах през прозореца - блока отсреща светнал като коледна елха , ослушах се, никой нямаше навън. Отидох до хола да видя наште - те се събудили, но въпреки това си лежат; питам ги - "Не усетихте ли, бе, хора?!", а майка ми "Е, кво толкова да усещаме разлюля полюлея малко и мина, сега ще си спим". След това се върнах и седнах на компютъра да погледна сайта на БАН и Европейския Средиземноморски сеизмологичен център от любопитство къде е бил епицентъра - нищо, сайтовете им зареждат с 300 зора до такава степен, че по едно време ме отказаха да следя и почнах да следя новинарските сайтове.

              Постепенно нещата се успокоиха, новините почнаха да плъзват из пространството, появи се и сайт, на който да погледна за какво става въпрос. И с тая си идея, че няма да се повтори пожелах лека нощ на хората и си легнах. Естествено, любопитство, това онова и не можах да заспя, та станах да се рия в Интернет за новини, мнения, едно друго когато към 4:32 АМ последва втори трус, който беше по-лек от първия. Погледнах през прозореца - абсолютно нищо, сякаш не е имало трус. Тъмно, тъъъъмно, тъъъъъъмно, а хората си спят.

              Чак сутринта към 6:00 АМ започна супер яката промивка по сутрешните блокове на най-масовите телевизии. То не бяха фантазии, то не беше вживяване, то не беше чудесия, директни включвания - изобщо с цел яко да се психиаса народа и да си мисли "брей каква ужасия сме преживели".

              И накрая се запитах, ко му е нужно всичко това?
              Евтина сензация с цел ... ? /всеки може да допълни, според разбиранията си/
              Мда, от Видин може и така да е изглеждало. Тука обаче нито вашите, нито ти щеше да можеш да спиш, особено по високите етажи.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Ха познайте магнитуда!

                Предполагам, че са някакви остатъчни тласъци. И аз усетих.
                Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                Коментар


                • От: Ха познайте магнитуда!

                  Сега като поотмина (пу пу пу) - да питам:

                  Животните ви реагираха ли предварително ?

                  Любопитно ми е. Оня от аватара ми преди години във Франция една вечер направо полудя. Почна да скимти и да дращи по вратата. Минути след това ни пораздруса. Кратко и солидно.
                  Издъних се на Тюринг теста

                  Коментар


                  • От: Ха познайте магнитуда!

                    Румба, ако имаш нужда от помощ, ще помагам. С това се занимавам.
                    Дано се укроти!
                    Your conscience is all you can take to your grave.

                    Коментар


                    • От: Ха познайте магнитуда!

                      +1
                      И група ще се сформира, со кротце, со благо и со малко кютек.
                      LZ(единица) Лима Жоро Жоро
                      2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

                      Коментар


                      • От: Ха познайте магнитуда!

                        Румба във кое училище се криеш

                        Коментар


                        • От: Ха познайте магнитуда!

                          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                          А за компетентност, да не зачеквам, че и работната фуга между два корпуса в 18то училище беше представена като разцепена сграда.
                          Аз само да спомена че и 28-мо е от 2 корпуса, при това строени по различно време. Ако гледаме и физкултурния салон с прехода между него и другите (около 5-6 метра) - ето ти ги 4. Предполагам случая е съвсем същия.

                          Тоя тип стари сгради са замазани еднакво навсякъде, впрочем. Уж не си личи - само някакви малки пукнатинки стоят, уж от старост, докато не друсне здравата и разбереш че нещата са малце по-иначе.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: Ха познайте магнитуда!

                            Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                            Сега като поотмина (пу пу пу) - да питам:

                            Животните ви реагираха ли предварително ?

                            Любопитно ми е. Оня от аватара ми преди години във Франция една вечер направо полудя. Почна да скимти и да дращи по вратата. Минути след това ни пораздруса. Кратко и солидно.
                            Лабрадорът, на 5г. толкова се зарадва на неочакваната разходка, че не успя да се уплаши. Бурсук ще дойде, като "баща" си
                            LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                            Коментар


                            • От: Ха познайте магнитуда!

                              Аз усетих разклащането в 3.00ч. Станах и пак си легнах. До момента друго не съм усетил.
                              На първи етаж, Чепинско шосе.
                              През нощта нарочно се заслушах за реакции на животни /около нас има и кучета и котки/. Пълна мълчина. Никва реакция.
                              Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                              -----------------------------------------------
                              Питието определя съзнанието....
                              -----------------------------------------------
                              0887770735

                              Коментар


                              • От: Ха познайте магнитуда!

                                Това последното усетихте ли го? Аз не, но девойките в редакцията веднага реагираха.
                                Към Гоблин - и аз цял ден разпитвам дали животните са реагирали предварително. 99% отговорът е не, само а някакви свраки се чу из медиите, но може и да е измислено. За сметка на това 80% са били уплашени или поне нервни по време и след земетресението. Моят мопс не се впечатли.
                                www.offnews.bg

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X