Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разбор на акцията в помощ на закъсалите коли край Николаево

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Разбор на акцията в помощ на закъсалите коли край Николаево

    Браво Момчета!

    Няма какво друго да кажа, ще е излишно.
    Георги Гатев

    Коментар


    • #77
      От: Разбор на акцията в помощ на закъсалите коли край Николаево

      ЕЕЕ голям кеф, да започнат новините с името на портала!!!
      Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

      А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

      Коментар


      • #78
        От: Разбор на акцията в помощ на закъсалите коли край Николаево

        Голямо "Бравос " колеги , най важното е че няма пострадали.
        По добре късно от колкото никога .
        Нула89781нула019

        Коментар


        • #79
          От: Разбор на акцията в помощ на закъсалите коли край Николаево

          http://www.btv.bg/news/bulgaria/stor..._zapochna.html
          Линк към видеото!

          Пак поздравления!

          Коментар


          • #80
            От: Разбор на акцията в помощ на закъсалите коли край Николаево

            Здравейте! Искам предварително да се извеня ако обидя някого или бъда разбран погрешно! А също така и за прекалено късното вклучване в темата.
            За в бъдеще за да се избчгват подобни ситоации трябва всеки на който му се преиска да се предвижи от точка А. до точка В. да прецени дали наистина това е разумно, "че пък аз що да не взема да ида да видя брадчеда който ми е ей тка на 120-130км. за 1,5ч. съм там. Че таман ще взема жената и детето, нищо че вън вали снчг,духа вятър, пътната обстановка в страната се влошава (поне така говорят по радио и телевизя, ама те преувеличават). Нали има фирми които са наети да потдържат пътищата. Които независимо от това че вчтърът е 100км/ч. и непрекъснато разрива постоянно възстоноваяващите се преспи. Пък и няма я този вятър да помогне на някой много бързащ тираджия със ограничени умения като шофьор, износени гуми и уверен във себе си и вазможностите на камьона, да се завърти и препречи птя пред мен.
            Пък ако нещо такова няма да е само моята кола, стане ще званя по телефона на ГЗ те нали за това взимат заплати?
            Иначе ще ги осъдя защото за природни стихии и бедствя винаги има някой виновен който нее можал да се прбори с природата и тези които не спазват правилата за движение!

            Коментар


            • #81
              От: Разбор на акцията в помощ на закъсалите коли край Николаево

              Първоначално публикуван от Grigor_Kolev Преглед на мнение
              Здравейте! Искам предварително да се извеня ако обидя някого или бъда разбран погрешно! А също така и за прекалено късното вклучване в темата.
              За в бъдеще за да се избчгват подобни ситоации трябва всеки на който му се преиска да се предвижи от точка А. до точка В. да прецени дали наистина това е разумно, "че пък аз що да не взема да ида да видя брадчеда който ми е ей тка на 120-130км. за 1,5ч. съм там. Че таман ще взема жената и детето, нищо че вън вали снчг,духа вятър, пътната обстановка в страната се влошава (поне така говорят по радио и телевизя, ама те преувеличават). Нали има фирми които са наети да потдържат пътищата. Които независимо от това че вчтърът е 100км/ч. и непрекъснато разрива постоянно възстоноваяващите се преспи. Пък и няма я този вятър да помогне на някой много бързащ тираджия със ограничени умения като шофьор, износени гуми и уверен във себе си и вазможностите на камьона, да се завърти и препречи птя пред мен.
              Пък ако нещо такова няма да е само моята кола, стане ще званя по телефона на ГЗ те нали за това взимат заплати?
              Иначе ще ги осъдя защото за природни стихии и бедствя винаги има някой виновен който нее можал да се прбори с природата и тези които не спазват правилата за движение!
              Извинявай колега, но прочети ли темата - цялата? Защото колегата се е прибирал от Бургас в Русе, не за нещо друго, ами за празника. Сигурен съм, че всички са искали да са със семействата си. А не да видят брат'чеда. И отделно колегата е направил достатъчно, защото ако не беше писал, нямаше да дойдат другите колеги (ей тъй, да се разкарат и потрушат едни малки ресурси) и можеше да не се размине без сакатлъци. А е описано достатъчно добре колко са подготвени местните фирмите "снежинка-стотинка". И мисля, че поста е хубав, но за коментар в новинарски сайт.
              Поздрави!
              Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

              Коментар


              • #82
                От: Разбор на акцията в помощ на закъсалите коли край Николаево

                Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
                Извинявай колега, но прочети ли темата - цялата? Защото колегата се е прибирал от Бургас в Русе, не за нещо друго, ами за празника. Сигурен съм, че всички са искали да са със семействата си. А не да видят брат'чеда. И отделно колегата е направил достатъчно, защото ако не беше писал, нямаше да дойдат другите колеги (ей тъй, да се разкарат и потрушат едни малки ресурси) и можеше да не се размине без сакатлъци. А е описано достатъчно добре колко са подготвени местните фирмите "снежинка-стотинка". И мисля, че поста е хубав, но за коментар в новинарски сайт.
                Поздрави!
                С уважение колега ама от Бургас за Русе с. Верен (което защоли така се кава ,се намира на точното място и там както и на петолъчката всяка зима по няколко пъти стават серьозни снегонавявания) мако не се вписва в маршрута,ама всички проходи Хаин боаз, Върбишки, Ришки,.....а Стара планина някаде трябва да се пресече.
                Колкото до почистването имаше почистен обходен маршрут -Николаево-Едрево-Елхово-Зимница-Ягода.

                Коментар


                • #83
                  От: Разбор на акцията в помощ на закъсалите коли край Николаево

                  Не ми се спори, но макар да се връщам и аз бих избрал Шипка. И то мо мое си виждане, не по неговото. Но да не се захващаме с безмислени спорове.
                  Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                  Коментар


                  • #84
                    От: Разбор на акцията в помощ на закъсалите коли край Николаево

                    Първоначално публикуван от Grigor_Kolev Преглед на мнение
                    Здравейте! Искам предварително да се извеня ако обидя някого или бъда разбран погрешно! А също така и за прекалено късното вклучване в темата.
                    За в бъдеще за да се избчгват подобни ситоации трябва всеки на който му се преиска да се предвижи от точка А. до точка В. да прецени дали наистина това е разумно, "че пък аз що да не взема да ида да видя брадчеда който ми е ей тка на 120-130км. за 1,5ч. съм там. Че таман ще взема жената и детето, нищо че вън вали снчг,духа вятър, пътната обстановка в страната се влошава (поне така говорят по радио и телевизя, ама те преувеличават). Нали има фирми които са наети да потдържат пътищата. Които независимо от това че вчтърът е 100км/ч. и непрекъснато разрива постоянно възстоноваяващите се преспи. Пък и няма я този вятър да помогне на някой много бързащ тираджия със ограничени умения като шофьор, износени гуми и уверен във себе си и вазможностите на камьона, да се завърти и препречи птя пред мен.
                    Пък ако нещо такова няма да е само моята кола, стане ще званя по телефона на ГЗ те нали за това взимат заплати?
                    Иначе ще ги осъдя защото за природни стихии и бедствя винаги има някой виновен който нее можал да се прбори с природата и тези които не спазват правилата за движение!
                    Ей това "писание", даже се чудя дали не го възвеличавам до тази формулировка, трябва да остане във залата на славата форумна! Има защо. Толкова неграмотност в изказа не съм срещал от онези далечни години когато прохождахме като такъв. Ще замоля колегите модератори да не го трият или редактират та да остане за бъдните поколения, пък ако някога има стена на срама да бъде най-отпред.
                    Драги ми Grigor, какво правиш ти в този форум? Какви ги проповядваш бе аланкоолу? Знаеш ли сред какви хора се опитваш да се набуташ, и то с дирника напраед? Тук е място за ХОРА с големи букви, не за мижитурки докопали се до клавиатурата и решили да се "изходят" по нЕкои въпроси, защото твоето е точно това.
                    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                    Коментар


                    • #85
                      От: Разбор на акцията в помощ на закъсалите коли край Николаево

                      Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
                      Не ми се спори, но макар да се връщам и аз бих избрал Шипка. И то мо мое си виждане, не по неговото. Но да не се захващаме с безмислени спорове.
                      А пък аз за празницте при тази ситоация бих избрал да пътувам на 23/24дек. Поздрави.
                      Последно редактирано от Grigor_Kolev; 24-12-11, 00:36.

                      Коментар


                      • #86
                        От: Разбор на акцията в помощ на закъсалите коли край Николаево

                        Тия старозагорци са страшна работа, ей! Къде пък Ви докопа БТВ-то, бе? Изчакахте ни да си тръгнем и право пред камерата . Виждам изгрева на нова медийна звезда. Калаша вече има сериозна конкуренция .

                        Организаторите на спасителните акции - да не се вземете много на сериозно, че няма голяма вероятност за сътрудничество със службите. Милицията и другия път ще прави парчета. И няма как да е по-различно. Те си имат обучение на кадри по методика и най-важното - изпълняват нареждания (да не кажа заповеди). Никой няма да вземе на сериозно някой си офроодар, който е напълно неуправляем от техния началник.

                        Такива бедствия са се случвали, случват се и ще се случват. Който може ще помага, от близко или от далече, в зависимост от възможностите си (технически и/или финансови). Ако има бюджет ще е супер, но на държавата за това няма смисъл да се разчита. Тя си е създала нейната си организация за такива цели, а именно ГъЗъ. Ако успяваме да се координираме по между си, ако повече хора си напишат телефоните в подписите, ако повече станции стоят включени по време на акция, това са полезните неща.
                        В пловдивската група не се случва за първи път такова нещо и координацията е перфектна. Предишния път за един час създадохме такава организация, че даже легендарното Терано на Калаша остана в Пловдив като резервен автомобил .
                        Хората, готови да се включват в подобен род акции не са малко и е похвално за този форум, че е събрал на едно място толкова много от тях.
                        Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                        Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                        Коментар


                        • #87
                          От: Разбор на акцията в помощ на закъсалите коли край Николаево

                          Абе Григоре, абе Колев! Крайно нелепо вмъкване в темата. Как, кога, и откъде накъде възниква тълпата е друг въпрос. Как се превръща в стадо заклани агнета - трети. Тука разправията беше какво са направили заралиите и пловдивчаните, и как следващия път кой да е от нас да се бори със стихията, а не с пишман колегите от разни министерства.
                          Има хора, които да обяснят на разните чиновници разбираемо за какво става дума. Ние спешно трябва да се оправяме със собствения си бардак. В съседна тема преди малко се разплаках за адвокат, останалото наближава.

                          Коментар


                          • #88
                            От: Разбор на акцията в помощ на закъсалите коли край Николаево

                            Включвам се само и единственно, за да благодаря на колегите, които са се отзовали за помощ. Тази история за мен е като Коледна приказка. Радвам се, че има хора с големи сърца и голям кураж, за да направят това, което Вие сте направили. Бил съм като малък с баща ми на подобни мисии с т.н. "Виетнамки" и знам ужаса в снежния капан, както и безпомощността на хората. Още веднъж, браво.

                            Коментар


                            • #89
                              От: Разбор на акцията в помощ на закъсалите коли край Николаево

                              Ако ,
                              ако службата отговорна за поддържането на пътя беше поставила ветробраните ,ако бяха почистили и осолили навреме ,ако тиражиите не ги мързеше да сложат веригите нещата щяха да са по различни и колегите нямаше да си изливат адреналина . Ама милицията що не им направи акт за непочистен път?
                              Не искайте от обикновените хора да мислят. В това смутно време я си представете закъсал си и някой си иска да ви изкара ,ами ако е хаирсъзин, я по добре в тълпата.И пък тези от ГЗ как така някой ще им взема работата ,те за това получават пари.Чиста човешка завист.Аби хората къде са тръгнали да пътуват ,я да си седят дома и т.н.

                              Коментар


                              • #90
                                От: Разбор на акцията в помощ на закъсалите коли край Николаево

                                Добре де около Стара Загора няма ли някое военно подделение ? Какъв им е проблема вадят две три АТСета и за няколко часа проблема е решен . Поне по конституция БА още е част от тая държавах да вземат да си заработят парите които получават.
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X