Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Български сгъваем нож - MANLY

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Щом има добри и лоши бройки, явно някъде нещо куца. Дали лошите са от небрежност, дали добрите са по случайност...
    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

    Коментар


    • veskov
      veskov коментира
      Редактиране на коментар
      Коментарите сочат диференциране на пазарите и нашият е както обикновено. Мисля да не купувам друго.

    • sek.1
      sek.1 коментира
      Редактиране на коментар
      Читавите фирми не делят продукцията по качествен показател за наш и външен пазар . За това се срина икономиката на социализма .

    • kameno karp
      kameno karp коментира
      Редактиране на коментар
      На наш и външен не. Делението е в зависимост на кой външен пазар ще изнасят.Това е масовото, но може да има и изключения.

  • Първоначално публикуван от didooo Преглед на мнение
    Какво по-точно имаш в предвид ? За мен са нацелили превъзходно термообработката на сгъвайката ми от прахова S90V и в това отношение по нищо не отстъпват на далеч по-скъпи и "маркови" събратя . Тая сгъвайка измести от джоба ми Ендурата на Спайдърко
    Случката с техните ножки е описана тук и в още няколко други теми във форума.
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • Oki ,разбрах за закалката на пружината говори Сека . Аз пъх похвалих рецептата на острието .
      TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

      Коментар


      • Имаха някакви проблеми преди години със закаляването на някои стомани. Поне си смениха остриетата и пружините за тяхна сметка. След тази акция, не съм имал проблем. Отделно имам още няколко ножа купувани през годините от същата фирма. От CPM 154 и S90v. Закалката и изработката са на ниво, не съм имал проблеми. Изпращал съм ножове за измерване на твърдост и се потвърждава посочената от производителя. Сгъвайките им от S90v са супер. Не корозира и в същото време има задоволителна износоустойчивост.
        Ако е машина, нека бъде немска!
        XJR 1200
        ETZ 150
        Kawasaki Ninja ZX10R

        Коментар


        • Добре де , аз съм карък , пъртво повече от година ми държаха двата ножа за смяна на остриетат, след няколко години ми подмениха и пружините . Сега пак съм със счупена пружина .
          Кой може и за какви пари да ми изработи пружина. Ще си платя и ще сложа надпис с името на произовдителя .
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • Мани майтапа ама явно верно ти е на карък. Дотук съм подарил къмто 10-тина бройки техни сгъвайки, включително и 4 от предполагаемо проблемната форумна серия. И то все на хора дето не си ги държат в шкафа. Засега никой не е казал да има проблеми.

            И да сгъвайките им от С90 са много добри, и са на смешни цени.
            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

            Коментар


            • Някой може ли да пита е Менли за цена на пружина и емблема със сериен номер, че явно мен ме игнорират ?
              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

              A1+

              Коментар


              • За кой модел търсиш пружина ? Не са ми отказвали нищо , ще се пробвам . С емблеми не ме занимавай
                TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

                Коментар


              • Иване , прати ми телефона си , уреден си. Ще ти я пратят , занитена е ,казах им че ще се справиш .
                TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

                Коментар


                • Или ми звънни нула87701623едно
                  TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X