Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Български сгъваем нож - MANLY

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Български сгъваем нож - MANLY

    Мисля, че с RVL беше само форумната поръчка на "Meтъл блейд" преди 2 год.

    Коментар


    • #92
      От: Български сгъваем нож - MANLY

      На срещата във вторник с Manly си го харесах, и една от първите масови бройки е при мен.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:100.jpg
Прегледи:1
Размер:217.5 КБ
ID:5519981

      "Стария" се сваля от въоръжение, на новия калъфче, и влиза в боя.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:101.JPG
Прегледи:2
Размер:339.0 КБ
ID:5519982

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:102.JPG
Прегледи:2
Размер:304.4 КБ
ID:5519983

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:103.JPG
Прегледи:1
Размер:328.7 КБ
ID:5519984

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:104.JPG
Прегледи:2
Размер:296.1 КБ
ID:5519985

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:105.JPG
Прегледи:1
Размер:299.5 КБ
ID:5519986
      Land Rover Discovery:
      - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
      Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

      Коментар


      • #93
        От: Български сгъваем нож - MANLY

        Сега ще чакаме фикса, който май е заплануван...

        Коментар


        • #94
          От: Български сгъваем нож - MANLY

          Първоначално публикуван от Black Wolf Преглед на мнение
          Сега ще чакаме фикса, който май е заплануван...
          Май поназнайваш нещо по въпроса
          Сподели малко де.

          Коментар


          • #95
            От: Български сгъваем нож - MANLY

            Знам само, че има такава идея.

            Коментар


            • #96
              От: Български сгъваем нож - MANLY

              Няколко на брой идеи имат!
              Land Rover Discovery:
              - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
              Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

              Коментар


              • #97
                От: Български сгъваем нож - MANLY

                Идеята за фикс направен от Манли се обсъжда от поне 2-3 год. На ножарските форуми доста се дискутира идеята за форумен фикс, но тъй като не се постигна някакво съгласие за концепцията му (размери, материали, функции) - съответно и не се стигна до поръчка. Вероятно ако Манли предложат дизайн ще се правят и поръчки.

                Коментар


                • #98
                  Не мога да намеря темата, за общата поръчка и затова тук пиша.
                  Сменят ли все още гаранционно пружините на "форумните" ножчета ? Пратих запитване директно към фирмата, но не ми отговарят. Ако някой подържа връзки с тях , може ли да ги попита, ако вече няма гаранция за колко ще сменят две пружини ?
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • #99
                    Големи адмирации, за момчетата от фирмата.
                    След почти 7 години, приеха гаранционно , две ножчета за подмяна на пружините.
                    Когато ги върнаха обратно , обаче се оказа, че са ми ги заменили с чисто нови ножчет .
                    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                    A1+

                    Коментар


                    • И няма и година след подмяната пружината на едното ножче отново се счупи . Ей така , докато си стои на масата .
                      Явно не са си оправили качеството , въпреки желанието .
                      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                      A1+

                      Коментар


                      • явно стават само за колекционери, моите са в перфектно състояние и в такова ще бъдат още дълги години, стига само да си стоят в кутията, както и досега
                        ________________________________________________
                        Subaru OUTBACK 2,5
                        Hyundai TUCSON 2.0

                        Коментар


                        • Ами да се запишат за участие в "България търси талант". Имат сериозни шансове за приза.
                          Не чета коментари и не отговарям на такива.

                          И коментаторите...

                          Коментар


                          • Моите пет 'стинки по темата Manly.

                            За продуктите - като поискат, могат. И то могат много добре. Като качество -7/10, като съотношение цена/качество 10/10 (ако им е ден)

                            По отношение на маркетинга - очевидно таргетират експортните пазари. Клипове в тубата с инфлуенсъри и тн.

                            От тук и най гадното за нас - къстъмър сървиза за българските клиенти е тотал щета и под всякаква критика, изпитано лично, няколко пъти. Не че ги критикувам - така са си решили хората. Просто е трябвало да се родим негри в щата Алабама.
                            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                            Коментар


                            • Термообработката на металите е доста сложна наука която изисква много точно спазване на технологията . Това явно не им е по силите .
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • Какво по-точно имаш в предвид ? За мен са нацелили превъзходно термообработката на сгъвайката ми от прахова S90V и в това отношение по нищо не отстъпват на далеч по-скъпи и "маркови" събратя . Тая сгъвайка измести от джоба ми Ендурата на Спайдърко
                                TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

                                Коментар


                                • sek.1
                                  sek.1 коментира
                                  Редактиране на коментар
                                  За да се счупи една пружина причините са няколко . Неправилна термообработка ; умора на метала или неправилно подбрана за целта стомана . През цялата ми кариера на машинен инженер никога не съм си губил времето да се опитвам аз нещо да термообработвам. Давам детайла на точния човек и нещата винаги се получават .

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X