Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят нож

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хаха, излекувал се бил Нема излекуван ножоман... Всеки нож е предпоследен. И така до следващия.

    Бенча много също много джиджан, много ми харесва мазния им аксис лок, със кеф да си го ползваш Бъгаут ли е? На мен Нимравус ми е в списъка с мокрите сънища....
    Последно редактирано от windwarrior; 28-04-20, 18:52.
    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

    Коментар


    • Чудесни ножЕта! Със здраве да си ги употреблявате!
      Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

      0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

      Коментар


      • Ножът на windwarrior е с перфектната за рязане извивка на острието, според скромните ми опит и познания. Вярно че можеш и да си мажеш с него, ма си е мислен за рязане.

        Коментар


        • Така се получава като те стегне шапката....

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20210326_135421.jpg
Прегледи:663
Размер:394.0 КБ
ID:6724982

          Четири ножки които много отдавна исках да имам. Е вече ги имам

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20210326_135728.jpg
Прегледи:657
Размер:833.0 КБ
ID:6724983Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20210326_135610.jpg
Прегледи:658
Размер:980.5 КБ
ID:6724984

          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

          Коментар


          • Ахаха - братле купи си по-голяма шапка! Мен, когато ме стегне, гледам до 1-2 на бид да се огранича. Честити да са ти! Впрочем двата от ляво какви са?
            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

            Коментар


            • Хех, нали знаеш какво казват хората - акъл и едно друго нещо не ти ли дойдат на време, ич не ги и чакай. Та аз съм изпуснал влака отдавна..

              А иначе ножове те на всяка от картинките са еднакви, просто в ляво са по големите размери. Понеже са финландски, би трябвало да се получи нещо като традиционната комбинация пууко\леуко.

              На последната картинка са легендарните в БК средите творения на капитан Пелтонен, съответно М95 в ляво и М07 в дясно.

              На втората картинка са едни ножове по които се запалих сравнително наскоро - Terävä Jääkäripuukko. Съответно модел 140 в дясно и 110 в ляво. Станах им задочен фен, след като гледах едно destruction test ревю на двама холандски откаченяци, дето така и не успяха да го счупят въпреки че много се постараха.

              Иначе всичките ножки са традиционен сканди скос, непретенциозни на външен вид.
              Последно редактирано от windwarrior; 26-03-21, 16:24.
              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

              Коментар


              • BENZBOSS
                BENZBOSS коментира
                Редактиране на коментар
                Тия двамата / еле Русия / как се хилят гадно пък и тухлата колко бой яде.........глупости гледаш само

              • windwarrior
                windwarrior коментира
                Редактиране на коментар
                Съгласен съм, и аз не бих си подлагал ножа на таквизи издевателства. Просто там го мернах за пръв път и започнах повече да се интересувам от него.

            • хм, нешо или се визуализират различно картинките, или нещо аз не хващам! Пелтонен М95 го знам много добре и аз го виждам той да е на втората картинка, въпросът ми беше за двата на другата картинка (която аз виждам като лява ). По пътя на логиката явно са Terävä Jääkäripuukko...

              Иначе ето нещо наскоро придобито от мен:
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:viber_image_2021-03-15_14-46-30.jpg
Прегледи:633
Размер:257.0 КБ
ID:6725214
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:viber_image_2021-03-13_12-51-49.jpg
Прегледи:622
Размер:241.3 КБ
ID:6725216
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:viber_image_2021-03-13_12-49-59.jpg
Прегледи:612
Размер:222.7 КБ
ID:6725218
              Прикачени файлове
              В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

              Коментар


              • Хубавец, със здраве да си го ползваш.

                ПС. Не знаех, че блейдфорума имат нов нож.
                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                Коментар


                • Ето това се получава след като затвориш човек за 14 дена в къщи. Изтрещява.

                  Натиснете снимката за да я уголемите  Име:white-river-M1 Backpacker Pro-Coyote -G10-Limited_osn.jpg Прегледи:0 Размер:190.6 КБ ID:6809774


                  Лимитирана серия от 100 бройки, да видим на мен кой ще ми се падне
                  Прикачени файлове
                  Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                  Коментар


                  • Бравос! Готина гаранция: Covered by the White River Knives Lifetime Guarantee: If you are not 100% satisfied with this knife, send it back for free repair or replacement no questions asked.
                    Ако не е тайна, от къде и как се сдоби с това "медальонче"?
                    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                    Коментар


                    • От стейалайв го поръчах, утре го чакам
                      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                        Бравос! Готина гаранция: Covered by the White River Knives Lifetime Guarantee: If you are not 100% satisfied with this knife, send it back for free repair or replacement no questions asked.
                        Ако не е тайна, от къде и как се сдоби с това "медальонче"?

                        Заеби гаранцията, виж как си получаваш ножа... Е на тва му викам отношение към клиента. Дреболии ама приятни.

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20220122_134512.jpg
Прегледи:362
Размер:292.9 КБ
ID:6810167


                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20220122_134534.jpg
Прегледи:368
Размер:309.4 КБ
ID:6810168


                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20220122_134557.jpg
Прегледи:362
Размер:327.0 КБ
ID:6810169

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20220122_134616.jpg
Прегледи:362
Размер:290.9 КБ
ID:6810170


                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20220122_134650.jpg
Прегледи:362
Размер:415.4 КБ
ID:6810171


                        Странно или не - падна ми се бройка 002/100


                        ​​​​
                        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                        Коментар


                        • IvanIvanovi
                          IvanIvanovi коментира
                          Редактиране на коментар
                          тя май е била единствената бройка, щото на сайта пише че няма наличности..... иначе е куул, ама и аз давам пари за какво ли не, но 5 стотака за ножле ми идва бая

                      • Голямо почесване на гъдела, нема спор! Абе шес от 2-3 страни, като викаме по нашия край...
                        Относно гаранцията, да кажеш простичко и ясно "...no questions asked..." се искат бями ти кохонес...
                        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                        Коментар


                        • "Специално издание, 002 от 100"!
                          Това нещо, или струва 10 000лв, или в продажба са 10 000 бройки с такъв надпис...

                          ПП
                          Всъщност, нищо не знам за тази марка (ма не съм и дотам корифей де).
                          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                          Коментар


                          • BENZBOSS
                            BENZBOSS коментира
                            Редактиране на коментар
                            Марката много става,Урсус модела примерно се води един от най-добрите “ горски “,щом пишат 100 значи са 100 произведени,а гаранцията им е известна

                          • davc
                            davc коментира
                            Редактиране на коментар
                            Ам Уориъра да земе да пусне тото тогава, баси.

                          • BENZBOSS
                            BENZBOSS коментира
                            Редактиране на коментар
                            Има 2 бъбрека още,ваксинирани ма пак са 2,да жертва единия на половин цена

                        • Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                          Голямо почесване на гъдела, нема спор! Абе шес от 2-3 страни, като викаме по нашия край...
                          Относно гаранцията, да кажеш простичко и ясно "...no questions asked..." се искат бями ти кохонес...
                          Всеки сериозен производител следва да застане именно с кохонес зад репутацията на продуктите си.

                          Апропо - четох няква градска легенда по западните ножарски форуми за гаранцията мисля на ESEE. No questions asked. Един образ си получил ножа, срязал го наполовина с оксижен и им го пратил обратно с рекламация. Получил обратно чисто нов нож. No questions asked.
                          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                          Коментар


                          • BENZBOSS
                            BENZBOSS коментира
                            Редактиране на коментар
                            Да,вкарал ги 100 кинта за нож и направил реклама като за 100 000.
                            Тук някои си забиваха колчетата на палатките с Вортекс оптики,същата работа и там

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X