Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят нож

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Моят нож

    Първоначално публикуван от Fundala Преглед на мнение
    Това е най-новата ми придобивка. После ще снимам и останалите.[ATTACH=CONFIG]244983[/ATTACH]
    По сниктата като гледам, е същия като моя, който ми донесоха диретно от Непал, от магазина на производителя. По нагоре в темата дори бях дал линк, че и някой май поръчва. Ако е от тоя източник, много си е истинско желязото, че и сериозно.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • От: Моят нож

      Това лято получих интересен подарък от на гаджето баща и ....
      Ножа го е правил преди много време ... от парче стар тривон:
      http://faca.bot.nu/~martin/pics/knife/100_2706.JPGНатиснете снимката за да я уголемите

Име:100_2706.JPG
Прегледи:1
Размер:67.9 КБ
ID:5210158
      Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
      Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
      Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

      Коментар


      • От: Моят нож

        Здравейте, да ви покажа моето най ново ножле. Дръжката е от Абанос, никел-сребро и Green dragonskin - за ефект.

        Острието е от широгами хагане от Knivesworld с форма "Deba", а дръжката е направена от Светослав Манчев (не съм 100% за първото име) . Още довечера ще го пробвам . . . .
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:017655117-big.jpg
Прегледи:1
Размер:71.9 КБ
ID:5211967
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC09446.jpg
Прегледи:1
Размер:210.1 КБ
ID:5211968

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC09447.jpg
Прегледи:1
Размер:260.7 КБ
ID:5211970
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC09448.jpg
Прегледи:1
Размер:163.7 КБ
ID:5211969
        Гласът на разума е тих, но не успокоява докато не бъде чут.

        Коментар


        • От: Моят нож

          Супер е, само че майсторът е Стоил Манчев!

          Коментар


          • От: Моят нож

            Първоначално публикуван от belfi4o96 Преглед на мнение
            Супер е, само че майсторът е Стоил Манчев!
            Знаех си че малко бъркам нещо. Благодаря, знаех също че ще познаеш ножа.
            УСпех
            Гласът на разума е тих, но не успокоява докато не бъде чут.

            Коментар


            • От: Моят нож

              Хайде и мойте работни добичета- "тунинговано" мачете фискарс за в гората, стар нож за в градината от много години подмятащ се из фамилията ни и ползван за какво ли не, малък сгъваем хеклер и кох за всекидневен - най стабилното,просто,надеждно и достъпно сгъваемо острие което съм виждал. Едно време събирах ножове и имах много.Дядо ми и негов брат бяха ножари.... В един прекрасен ден се събудих и реших,че няма да събирам повече ножове и подарих някои, други продадох... Мъчно ми е,че ми разбиха колата преди години и откраднаха трите последни ножа останали от дядо ми... Старият нож е много стабилен, със кокалена дръжка и верен дугар във дворната работа .Фискарса след тунинга замени напълно носенето на брадвичка в гората. Коха има и шип за разбиване на стъкло на задния си край и е много удобен и надежден в ежедневието. Темата е моя нож... е това са трите ми другарчета които наистина работят .
              Прикачени файлове
              Последно редактирано от Tony33; 23-09-10, 23:02.
              висете отпуснато

              Коментар


              • От: Моят нож

                От днес- Leatherman Micra:

                Коментар


                • От: Моят нож

                  Първоначално публикуван от NOTY Преглед на мнение
                  Здравейте, да ви покажа моето най ново ножле. Дръжката е от Абанос, никел-сребро и Green dragonskin - за ефект.

                  Острието е от широгами хагане от Knivesworld с форма "Deba", а дръжката е направена от Светослав Манчев (не съм 100% за първото име) . Още довечера ще го пробвам . . . .
                  Баууууу как можа да го забодеш така грозно в земята. Това да не е някоя проста лопата. Ако не уважаваш ножа си, някой ден ще ти резне пръста.

                  Коментар


                  • От: Моят нож

                    Първоначално публикуван от petrof Преглед на мнение
                    Баууууу как можа да го забодеш така грозно в земята. Това да не е някоя проста лопата. Ако не уважаваш ножа си, някой ден ще ти резне пръста.
                    Eeeee, не съм го споко. Правил съм го и на предишни снимки. На тревата пред къщата ми земята е толкова затлачена и утъпкана че наистина трябва да го настъпя като лопата за да се забие. Направих дупка с една пила и го закрепих и то доста трудно стана и с пилата. Ножа е така съхраняван от създалия го, че наистина ще е варващина да го бода в земята. Още не съм го ползвал даже.
                    Гласът на разума е тих, но не успокоява докато не бъде чут.

                    Коментар


                    • От: Моят нож

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06666.JPG
Прегледи:1
Размер:149.6 КБ
ID:5212350Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06668.JPG
Прегледи:1
Размер:149.5 КБ
ID:5212351Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06665.JPG
Прегледи:1
Размер:147.0 КБ
ID:5212352

                      Подарък ми е, имам го от скоро. На острието пише- "ROSTFREI", което се превежда като неръждаем (след справка с нета). Не може "да се сбори" с повечето от ножовете в темата, но за излет с барбекю ми се вижда подходящ. Острието се заключва с една пластина и докато не я натиснеш не можеш да сгънеш или разгънеш ножа.

                      Коментар


                      • От: Моят нож

                        Мисля че е китайски, но това дане те плаши въобще. Ако ти харесва, занчи ще си го ползваш дълго време!

                        Коментар


                        • От: Моят нож

                          Това е копие на Бък 110. Бък 110 е класика и го копират много производители, но според мен оригинала е много по красив от копията.

                          Коментар


                          • От: Моят нож

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07811.jpg
Прегледи:1
Размер:171.5 КБ
ID:5212442Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07810.jpg
Прегледи:1
Размер:138.5 КБ
ID:5212441Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07812.jpg
Прегледи:1
Размер:149.1 КБ
ID:5212440Това е една част от моите ножове
                            Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
                            Dacia Duster 4WD

                            Коментар


                            • От: Моят нож

                              Публикували сте много красиви и качествени ножове, поздрави! Искам да покажа нож, направен от непрофесионалист, по нестандартно решение, но за мен има своята оригиналност.
                              Острие - ресьорна стомана/недобре полирано/ - т.нар."бранковски" нож.
                              Ръкохватка - рог от сръндак/не съм ловец, подарен ми е/
                              Кания - ушита от мен/оказа се жива кожа шия по-добре от тази/

                              Монтирането на острието е повече елегантно, отколкото надеждно/около 4см. навътре в рога/, но така пък го съхранихме цял.
                              Последно редактирано от dok_vd; 29-09-10, 09:31.
                              "Make love, not war!"

                              Коментар


                              • От: Моят нож

                                Първоначално публикуван от dok_vd Преглед на мнение
                                Кания - ушита от мен/оказа се жива кожа шия по-добре от тази/

                                Мдааа, и аз шия живи кожи от години. Без конци но все тая. Реших да се пробвам на една кания, която чаках да ми направят 3 месеца. Орнаменти някакви ми се прищя да и направя. Направих и. После я подарих на кучето си. Поогледа я и замина по негови си работи. Чак след два дена успя да преглътне външния и вид и си я прибра в колибата. Като го изнервя ми я показва.
                                О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X