Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят нож

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Моят нож

    Първоначално публикуван от sa4mo Преглед на мнение
    ..над 45-50 см острие - си е жив ятаган(лично мнение).А обърна ли внимание на едрия план на острието - метала е композит-личат си слоевете..ножа е правен с мерак и от майстор(отново лично мнение),със здраве!
    Ами така варират каракулаците не сам ги правил аз и 70 да е пак се води за нож което ми е малко странно,но се е водело нож преди време когато,България е била под робство.Тогава не се позволявало да се носят мечове,а само каракулаци - тоест овчарски ножове.
    По малко, ама с хляб!

    Коментар


    • До: Моят нож

      Радвам се ,че ножа ми ви е харесал. Направен е от дамаска стомана. Няма значение дали е дълъг или къс, дали е костенски ,толедски или фински. Просто трябва да е удобен за носене, да ти легне на ръката и на сърцето.Всеки истински мъж си има любима жена и любим нож.
      С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

      Коментар


      • До: Моят нож

        Прав си, но някои имаме по повече и от двете. Поздрави!

        Коментар


        • До: Моят нож

          Хаиде и аз да покажа
          Прикачени файлове
          Сузуки Гранд Витара 2.5 V6

          Коментар


          • До: Моят нож

            Браво колега, много е добър, харесва ми със здраве да си дереш с него, май си ловец а?

            Коментар


            • До: Моят нож

              Благодаря за пожеланията, дано да има слука само
              Сузуки Гранд Витара 2.5 V6

              Коментар


              • До: Моят нож

                Ето новият ми нож, от дядо благо е за 5 лв си го купих, човека ми го подари, първо ме беше срам да се съглася, ма той вика, срам-не срам, като пораснеш ще се отблагодаряваш и го взех.
                Благодаря ти дядо Благо.

                Последно редактирано от giorgio; 23-05-10, 12:00.

                Коментар


                • До: Моят нож

                  Първоначално публикуван от belfi4o96 Преглед на мнение
                  Ето новият ми нож, от дядо благо е за 5 лв си го купих, човека ми го подари, първо ме беше срам да се съглася, ма той вика, срам-не срам, като пораснеш ще се отблагодаряваш и го взех.
                  Благодаря ти дядо Благо.
                  Честито!Това вече е наистина хубав нож!Със здраве да го ползваш
                  Последно редактирано от giorgio; 23-05-10, 11:57.

                  Коментар


                  • До: Моят нож

                    Първоначално публикуван от belfi4o96 Преглед на мнение
                    Ето новият ми нож, от дядо благо е за 5 лв си го купих, човека ми го подари, първо ме беше срам да се съглася, ма той вика, срам-не срам, като пораснеш ще се отблагодаряваш и го взех.
                    Благодаря ти дядо Благо.
                    Честито колега, царски дар си получил от голям майстор, да е жив и здрав. Софиянец ли си, може ли да се види ножа на живо, пък и аз да ти покажа нещо.
                    Последно редактирано от giorgio; 23-05-10, 11:58.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • До: Моят нож

                      Първоначално публикуван от belfi4o96 Преглед на мнение
                      Ето новият ми нож, от дядо благо е за 5 лв си го купих, човека ми го подари, първо ме беше срам да се съглася, ма той вика, срам-не срам, като пораснеш ще се отблагодаряваш и го взех.
                      Благодаря ти дядо Благо.



                      Честито стряшно нещо имаш да го ползваш дълги години
                      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                      0878 79 20 61 Борис

                      Коментар


                      • До: Моят нож

                        Честито! Дядо Благо е голям майстор и човек с голяма душа - знае че за един мъж ножа е нещо наистина важно. Със здраве да го ползваш.
                        пп.- Според преданието, нож се "откупува" с метална пара- да се не реже дружбата...но туй е за друга тема.
                        Руският шофьор нарича "път", мястото през което възнамерява да мине.
                        ...Българския коледен дух е духът на заклано прасе...[COLOR="#008000"][/COLOR]

                        Коментар


                        • До: Моят нож

                          Мерси, не от град Костенец съм, но съм на 13 години и няма да мога да дойда до София, като порасна ще го видиш.
                          Последно редактирано от belfi4o96; 12-05-10, 09:03.

                          Коментар


                          • До: Моят нож

                            Първоначално публикуван от belfi4o96 Преглед на мнение
                            Мерси, не от град Костенец съм, но съм на 13 години и няма да мога да дойда до София, като порасна ще го видиш.
                            Младоста не е порок,и както си я подхванал май в близко време ще ти дишаме праха!Браво!

                            .....и малко мои ножки.
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • До: Моят нож

                              Да попитам модераторите защо не ми излизат снимките на ножките и написаното към тях!?Пуснати са вчера.

                              Коментар


                              • До: Моят нож

                                Първоначално публикуван от misho60 Преглед на мнение
                                Да попитам модераторите защо не ми излизат снимките на ножките и написаното към тях!?Пуснати са вчера.
                                Снимките ти са излезли и аз ги виждам, явно проблема е при теб. И един въпрос, онова кривото на втората снимка, дето малко прилича на томахавка, да не е с произход Африка?
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X