Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От нищо нещо...

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: От нищо нещо...

    Завършени, и добавени още няколко стотин грама ново желязо към арсенала.
    Прикачени файлове
    Land Rover Discovery:
    - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
    Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

    Коментар


    • От: От нищо нещо...

      Щастлив човек си ти. Едва ли има по-голямо щастие от това да правиш красота. Евалла.

      Коментар


      • От: От нищо нещо...

        ...съвършенни неща,нямам друга подходяща дума да се изразя.Златни ръце имаш.Жив и здрав бъди,и ти и колегите,който творите по тоя начин.и между другото ако е възможно да споделите с мен,чирака в тоя занаят как полирате нещата,за завършек.Ако е тайна-разбирам Ви.Успех във нещата Ви.
        HUSGVARNA 630 SMR
        PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

        Коментар


        • От: От нищо нещо...

          Голямо търкане пада за полирането. Става с подходящи полир пасти на платняна шайба. Някъде из раздела хладно оръжие съм постнал тема за марките полир-пасти ГОИ. ако я открия ще я сложа и тука
          -------Honda CR-V 128к.с.--------
          "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

          Коментар


          • От: От нищо нещо...

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 002.jpg
Прегледи:1
Размер:149.2 КБ
ID:5197670Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 005.jpg
Прегледи:1
Размер:86.2 КБ
ID:5197669...позволявам си да поосвежа темата.Намерих в мазето едно ръждясало острие с част от дръжка и реши да му направя по съвременно излъчване.Почти успях и сега Ви го представям,колеги.Не е завършено напълно,но и това ще стане...
            HUSGVARNA 630 SMR
            PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

            Коментар


            • От: От нищо нещо...

              ...хм...дръжката ми прилича на копитце..прав ли съм,или ми се привижда? Ще стане интересно,давай нататък!

              Коментар


              • От: От нищо нещо...

                ...да,има прилика.В процеса на работа изникна тази идея,първоначално просто исках да ме поставя някаква дръжка.Продължавам с полирането...
                HUSGVARNA 630 SMR
                PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                Коментар


                • От нищо нещо...

                  Всичко друго ми се прави, но не и да седна да чета за изпит.
                  И е го следващото "творение" все още не завършено,
                  материали: рог от благ. елен, малко орех, малко фибър и месинг.

                  Което ще е гарнитурата към една 27 годишна мечта, да си реставрирам първата ми завещана/ наследствена пушка: Туловка 16кал. от 1957г.
                  Днес замина за направата на нов приклад, и полуложа, после оксидация и .... т.н.т.
                  Прикачени файлове
                  Land Rover Discovery:
                  - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                  Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                  Коментар


                  • От: От нищо нещо...

                    Здравей майсторе, би ли ми казал това острие на коя марка е, или ти си си го направил?

                    Коментар


                    • От: От нищо нещо...

                      Две идеи, за домашно ръкоделие, или за хора без работа.
                      Нож и брадвичка с нови "премяни".
                      Прикачени файлове
                      Land Rover Discovery:
                      - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                      Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                      Коментар


                      • От: От нищо нещо...

                        Голяма красота.

                        Коментар


                        • От: От нищо нещо...

                          Да, особено брадвичката, много ми харесва.
                          Последно редактирано от IcOMencheV; 31-08-10, 23:12. Причина: грешка
                          По малко, ама с хляб!

                          Коментар


                          • От: От нищо нещо...

                            Мда. Работата все повече прилича на мойте псувни по хората, които искат в тоя форум акъл за джипове в района на 200 000 лева. Или оня случай, който не мога да забравя, когато някой изтри мое мнение в тема за дамаските ножове. В него пишеше, че те не стават за нищо. И тия работи вече не стават за работа. Като един друг случай, в който години наред не можех да свърша работа, понеже нямах хубав голям чук. Т.е. как, още по-тежък микроскоп вече имах, хем удобен за хващане. Обаче цайсов, нещо не ми лягаше на сърцето като чук ...
                            Бе, капризи, не обръщайте внимание ...

                            Коментар


                            • От: От нищо нещо...

                              Първоначално публикуван от 5-ракиев Преглед на мнение
                              Две идеи, за домашно ръкоделие, или за хора без работа.
                              Нож и брадвичка с нови "премяни".
                              Ей голям си конспиратор, как си я снимал тая брадвичка все от едната страна, та никой да не види марката

                              Коментар


                              • От: От нищо нещо...

                                Първоначално публикуван от petrof Преглед на мнение
                                Ей голям си конспиратор, как си я снимал тая брадвичка все от едната страна, та никой да не види марката
                                Хускварна, в Младост зад Макдоналдса и Шела има фирмен магазин. Ще черпиш на Събора
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X