Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От нищо нещо...

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: От нищо нещо...

    Колега 5-ракиев от заготовките за приклади може ли да купя едина?Ако е възможно ще те помоля прати ми твой телефон да ти звънна.Благодаря.

    Коментар


    • До: От нищо нещо...

      [QUOTE=zzlatev;1078535]..... И мерак за орехов корен също.
      За корените ще те имам в предвид.
      Ако си виждал някаде нещо от червена върба или знаеш някой линк драсни моляте два реда.
      И изобщо ако си нонадал на нещо от червена върба как ти се струва
      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
      0878 79 20 61 Борис

      Коментар


      • До: От нищо нещо...

        Първоначално публикуван от goiko Преглед на мнение
        Колега 5-ракиев от заготовките за приклади може ли да купя едина?Ако е възможно ще те помоля прати ми твой телефон да ти звънна.Благодаря.
        Тия май не са при Пепи, просто е сложил чужди снимки да илюстрира за какво става въпрос.
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • До: От нищо нещо...

          [QUOTE=Stank;1043478] . И така се почна едно чертане , после рязане на лазер (където бая ги поосраха чертежите ама...)
          Рязали са ми разни работи на лазер ;на газорезка на плазма и на нишкова ако машините са с фото четец просто залагаш детайла и чертежа центроваш и нещата стават а и не лошо да направиш една две проби на някак ва ламарина за да видиш дали ти излизат параметрите
          За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
          0878 79 20 61 Борис

          Коментар


          • До: От нищо нещо...

            Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
            Рязали са ми разни работи на лазер ;на газорезка на плазма и на нишкова ако машините са с фото четец просто залагаш детайла и чертежа центроваш и нещата стават а и не лошо да направиш една две проби на някак ва ламарина за да видиш дали ти излизат параметрите
            Абе уж така ми ги рязаха , копираха , пробваха и накрая - нищо общо . Проблема доиде от там , че детаила които има дадох е със странна форма и лазера беше изместил чертежа по-долу и трябваше после да дозаварявам дръжката , пък и им казах да ми оставят колкото може корем на дръжката , а те ми го направиха на режещата част , та падна после едно стъргане.....
            ‎По 2 литра са само млякото и сока !
            WJ 4.7

            Коментар


            • До: От нищо нещо...

              Първоначално публикуван от Stank Преглед на мнение
              Абе уж така ми ги рязаха , копираха , пробваха и накрая - нищо общо . Проблема доиде от там , че детаила които има дадох е със странна форма и лазера беше изместил чертежа по-долу и трябваше после да дозаварявам дръжката , пък и им казах да ми оставят колкото може корем на дръжката , а те ми го направиха на режещата част , та падна после едно стъргане.....
              Доколкото си спомням понеже при рязането размерите идват малко по малки от чертежа машината се настройваше малко в +
              За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
              0878 79 20 61 Борис

              Коментар


              • До: От нищо нещо...

                До zzlatev днес излязох малко със сина на разходка инамерих три парчета орех смятам да ги обеля и да видя какво ще излезе от тях.
                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                0878 79 20 61 Борис

                Коментар


                • До: От нищо нещо...

                  Вчера спретнах ето тази канийка. В бързината допуснах една грешка, която не е фатална и непоправима, но ме дразни.
                  Прикачени файлове
                  ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                  LZ1YBB

                  Коментар


                  • До: От нищо нещо...

                    мога ли да попитам това дърво за дръжките което използвате на нож тип дражка нанизване и кожата как придобива такъв красив кафяв цвят а е светло кафява
                    По малко, ама с хляб!

                    Коментар


                    • До: От нищо нещо...

                      Един поздрав за Пепи!
                      Бръмна ми една мушица в главата и ме засърбяха ръчичките....
                      Та, ковнах си няколко остриенца, спретнах им дръжчици и ето какво се получи:
                      Прикачени файлове
                      Ferrum dum ignis candet cudendum est.

                      Коментар


                      • До: От нищо нещо...

                        Браво! Ножът от последната снимка особено ми легна на сърце.!

                        Коментар


                        • До: От нищо нещо...

                          Някой ще може ли да ми каже, как и с какво се полира острие и това червеничкото което се слага между дръвцата и парченцата рог какво е, от къде се купува ленено масло и как и колко слоя се нанасят на дървото, става ли и за рог? Извинете, че много питам, ама в началото всеки е бил така според мен. Мерси предварително.
                          Последно редактирано от giorgio; 06-04-10, 14:03.
                          По малко, ама с хляб!

                          Коментар


                          • До: От нищо нещо...

                            Първоначално публикуван от Ковача Преглед на мнение
                            Един поздрав за Пепи!
                            Бръмна ми една мушица в главата и ме засърбяха ръчичките....
                            Та, ковнах си няколко остриенца, спретнах им дръжчици и ето какво се получи:
                            Евала, приятелю, железен както винаги!
                            Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                            0888 315 794
                            LZ1UPI
                            A1 (Rh+)

                            Коментар


                            • До: От нищо нещо...

                              Първоначално публикуван от Ковача Преглед на мнение
                              Един поздрав за Пепи!
                              Бръмна ми една мушица в главата и ме засърбяха ръчичките....
                              Та, ковнах си няколко остриенца, спретнах им дръжчици и ето какво се получи:
                              Абе, големи хълме! За къде си тръгнал с този суджук? Как не те е срам да снимаш една подкова? Че това за дегустация ли е?
                              LZ1HKW
                              Реглаж на преден и заден мост
                              My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                              Коментар


                              • До: От нищо нещо...

                                Гледам и съм като в несвяст ......................... Момчета, златни ръце имате, ПОКЛОН !
                                Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                                Само DIESEL !!!

                                Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X