Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Менли - рекламация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Менли - рекламация

    Хайде и аз без връхче на единия.Счупи се като солета...Ще продължавам да си го дочупвам обаче, докато не съм сигурен, че ще получа нещо по-качествено.
    Човек е ~70% вода. Ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

    Коментар


    • От: Менли - рекламация

      Аз така и не схващам защо ще се чака ?!?!, както викаше един старшина: к'во чакаш ... да падне тавана ли

      Още повече, ако се е счупило нещо по ножчето. Като не го направят като хората пак ще им го пратя, както се казва повторението е майка на знанието
      Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
      И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
      вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

      Коментар


      • От: Менли - рекламация

        Първоначално публикуван от stivyo Преглед на мнение
        Колеги,някой от изпратилите ножки за подмяна на острие получил ли си я е обратно с новото острие? Аз изпратих моята преди известно време,но не съм я получил все още.
        Мойто едното е пратено преди седмица, още нямам вест до колкото знам
        байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
        Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
        Суперспам - спама на суперите

        Коментар


        • От: Менли - рекламация

          Защото ако ще е същия боклук, по-добре да го хвърля това, от колкото да се занимавам с пращане и получаване няколко пъти докато стане.Ножа си реже и без връх.А и вече не ми пука какво ще правя с него.Дори ми е интересно колко калпав може да се окаже.Връхчето се строши супер лесно, дори не съм го напъвал.
          Човек е ~70% вода. Ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

          Коментар


          • От: Менли - рекламация

            Първоначално публикуван от I.Guberkov Преглед на мнение
            Защото ако ще е същия боклук, по-добре да го хвърля това, от колкото да се занимавам с пращане и получаване няколко пъти докато стане.Ножа си реже и без връх.А и вече не ми пука какво ще правя с него.Дори ми е интересно колко калпав може да се окаже.Връхчето се строши супер лесно, дори не съм го напъвал.
            Ако няма да го пращаш за рекламация - хвърляй го.Калпав е много вЕрвай ми.Моят го пратих за две неща( счупен връх и счупен механизъм) , казвам ти го това за да знаеш че не само острието е боклук.Върнах го на менли преди две седмици.Уж до края на Януари щеше да е готов но не им повярвах.
            Диско 300TDI
            Scott Purgatory
            0889 84 6161

            Коментар


            • От: Менли - рекламация

              Аз ще го пратя, но след като някой от вас, вече пратилите, си получи новото ножче и не изреве до примерно две седмици, че отново се е счупило, докато примерно реже домат с него...
              Знам, че е малко еврейско, но искам да знам, че имам нещо на което мога да вярвам в джоба.Иначе много ми харесва и формата, и размера и смятам че е много удобно за EDC.Само да е направено от стомана, не от солетки...
              Човек е ~70% вода. Ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

              Коментар


              • От: Менли - рекламация

                Първоначално публикуван от I.Guberkov Преглед на мнение
                Аз ще го пратя, но след като някой от вас, вече пратилите, си получи новото ножче и не изреве до примерно две седмици, че отново се е счупило, докато примерно реже домат с него...
                Знам, че е малко еврейско, но искам да знам, че имам нещо на което мога да вярвам в джоба.Иначе много ми харесва и формата, и размера и смятам че е много удобно за EDC.Само да е направено от стомана, не от солетки...
                Значи, за момента е ясно, че ножа в тоя си вариант за чеп за зеле не става но въпреки всичко ще изчакаш да видиш дали пък тия изпратилите няма да им ги върнат умишлено заразени с туберкулоза или поне кашлица. Форумният делириум покрай ножовете на Менли все повече ми заприличва на нескопосан цирк в който основно участват магарета и ощипани момиченца с диагноза - не знам какво искам но го искам сега.
                О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                Коментар


                • От: Менли - рекламация

                  Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                  Значи, за момента е ясно, че ножа в тоя си вариант за чеп за зеле не става но въпреки всичко ще изчакаш да видиш дали пък тия изпратилите няма да им ги върнат умишлено заразени с туберкулоза или поне кашлица. Форумният делириум покрай ножовете на Менли все повече ми заприличва на нескопосан цирк в който основно участват магарета и ощипани момиченца с диагноза - не знам какво искам но го искам сега.
                  Чшшш алоо, и аз участвам с двама ножа дори, на рева щото седят в чекмеджето и освен, че си обръснах ръката да видя колко са остри друго за сега не мога да кажа

                  На вид и на острота са много шукаритетни, за мен са сувенирни няма да ги нося в гората, дреме ми, че фирмата били веселяци и несериозни, все пак са българи, кво да очакваме от региона, сите са маскари
                  Бъдете живи и здрави!

                  Коментар


                  • От: Менли - рекламация

                    Моето и то за сега държи. За мен не е сувенир, но си го използвам като джобно ножче, по предназначение. Да си режа разни мезелъци или други дребни неща. Острил съм го 3, 4 пъти до сега. Не съм имал проблеми. Не съм издевателствал над него и не смятам да го правя.
                    Ако е машина, нека бъде немска!
                    XJR 1200
                    ETZ 150
                    Kawasaki Ninja ZX10R

                    Коментар


                    • От: Менли - рекламация

                      Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                      Чшшш алоо, и аз участвам с двама ножа дори, на рева щото седят в чекмеджето и освен, че си обръснах ръката да видя колко са остри друго за сега не мога да кажа

                      На вид и на острота са много шукаритетни, за мен са сувенирни няма да ги нося в гората, дреме ми, че фирмата били веселяци и несериозни, все пак са българи, кво да очакваме от региона, сите са маскари
                      Ти си друг луд някакъв Поста ми се отнася само за тия, които се чувстват като магарета и ощипани момиченца. За тия които са такива но не го чувстват, тоже.
                      О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                      Коментар


                      • От: Менли - рекламация

                        Днес се сетих нещо за тая ножка и реших да проверя какво става с новите остриета. Обадих се по телефона и подробно ми обясниха, че все още нямат готовност да ги подменят, понеже правят тестове, експерименти и настройки на техниката с цел ние, клиентите да получим възможно най-доброто, което съществува под слънцето. Получих информация за постигнатия напредък в хомогенизирането на структурата на стоманата D2, която била капризна като принцесата с граховото зърно и още куп подробности за терморегулатори, двойно закаляване и прочее технологии, всичко това с цел да остана с убеждението, че по проблема се работи усърдно и упорито.С две думи, бях добре сапунисан, на което гледам от веселата страна, защото да се ядосваш, означавало да наказваш себе си за грешките на другите.
                        На въпроса "Кога, горе-долу?" отговорът е без значение.

                        Коментар


                        • От: Менли - рекламация

                          Студената водица я пийнахме ами поне да беше през лятото...

                          Коментар


                          • От: Менли - рекламация

                            Първоначално публикуван от valsodar_rn Преглед на мнение
                            Студената водица я пийнахме ами поне да беше през лятото...
                            Е нали ще подменят остриетата ... к'ва вода ?!?!
                            Не че ги защитавам, станало издънка, ама постъпиха коректно и ще се поправят.
                            Такива неща се случват и с нови автомобили дето са по няколко 10-ки хиляди.
                            Тъпо е че ще трябва да се поизчака, ама не вярвам никой да е останал без нож у тях и да няма с к'во да си отреже филия 'ляб и малко салам
                            Пращайте ги, хората ще се постараят да не се ...о@к@т пак, че тогава сигурно никой няма да ги търси .
                            Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                            И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                            вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                            Коментар


                            • От: Менли - рекламация

                              ...Бе то да ги пращаме ама като не казват никакъв срок..може след година две...

                              Коментар


                              • От: Менли - рекламация

                                Първоначално публикуван от valsodar_rn Преглед на мнение
                                ...Бе то да ги пращаме ама като не казват никакъв срок..може след година две...
                                А, казаха и срок...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X