Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Менли - рекламация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Менли - рекламация

    Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
    А дали няма да е по-удачно да намерим друга фирма на която да поръчаме нови остриета?
    Aаааааааа без такива.Ние дето сме ги върнали на Манли какво да правим?
    Току що ги чух хората от менли и цитирам:
    "Всичко е ясно , проблема е отстранен ,докрая на тази,началото на другата ще почнем да връщаме отремонтиратните ножета"
    Значи следващото ми обаждане ще е в края на месеца.Така виждам нещата.
    Диско 300TDI
    Scott Purgatory
    0889 84 6161

    Коментар


    • От: Менли - рекламация

      Първоначално публикуван от boro07 Преглед на мнение
      Aаааааааа без такива.Ние дето сме ги върнали на Манли какво да правим?
      Току що ги чух хората от менли и цитирам:
      "Всичко е ясно , проблема е отстранен ,докрая на тази,началото на другата ще почнем да връщаме отремонтиратните ножета"
      Значи следващото ми обаждане ще е в края на месеца.Така виждам нещата.
      Колега , пак не си разбрал за края на годината говорят хората ( емотикон , с чаша студена вода )
      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • От: Менли - рекламация

        Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
        Колега , пак не си разбрал за края на годината говорят хората ( емотикон , с чаша студена вода )
        Исках да кажа че аз ще ги търся пак края на март.Защото не очаквам тия две седмица да имам изненада от тях.
        Диско 300TDI
        Scott Purgatory
        0889 84 6161

        Коментар


        • От: Менли - рекламация

          Първоначално публикуван от boro07 Преглед на мнение
          Исках да кажа че аз ще ги търся пак края на март.Защото не очаквам тия две седмица да имам изненада от тях.
          Когато ги чуеш питай дали може да си купя само острие и да си го сменя когато счупя моето.
          0+

          Коментар


          • От: Менли - рекламация

            Първоначално публикуван от Emil_PB Преглед на мнение
            Когато ги чуеш питай дали може да си купя само острие и да си го сменя когато счупя моето.
            Да, аз пък аз искам три остриета с три пластини.
            Имате ли идея защо при ежедневно ползване за рязане на месо: луканка, шунка, основно за закуска, два от ножовете ни са ръждясали?
            След употреба се измиват само с вода и се подсушават с хартия.
            ;-)
            Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
            нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

            Коментар


            • От: Менли - рекламация

              Д2 си ръждясва мъжката.
              О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

              Коментар


              • От: Менли - рекламация

                Първоначално публикуван от Emil_PB Преглед на мнение
                Когато ги чуеш питай дали може да си купя само острие и да си го сменя когато счупя моето.
                Аз ги питах същото преди месец и нещо, дали не могат да ми пратят от новите остриета когато са готови. Не можело така, защото имат специална установка за сглобяване, заради стегнатата пружина.
                Тогава ми казаха, че им трябват още две седмици за тестове и други две за изработка на нови остриета, след което ще започнат да подменят нашите. Интересно ми е сега какво ще ми кажат. Дано се сетя да им звънна утре.

                Коментар


                • От: Менли - рекламация

                  Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                  Д2 си ръждясва мъжката.
                  Мерси. А каква е практиката за превенция?
                  ;-)
                  Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
                  нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

                  Коментар


                  • От: Менли - рекламация

                    Почистваш /измиване само при нужда/, изсушаваш, издухваш водата, която е попаднала вътре в дръжката и пружината. След това смазваш фино механизма, както и самото острие. Съхраненяваш само с нанесен тънък филм масло по цялата повърхност на острието, както и вътре в механизма на дръжката и пружината. Аз лично, също така предварително почиствам и после смазвам металните лайнери на дръжката, под чирените. Там прониква вода при миене, а после не може да се изсуши както трябва и след време откриваш, че вътре е ръждясало. Това само при положение, че ножчето те кефи и преценяваш, че си струва да го съхраняваш.
                    Поздрави!
                    Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
                    First impression is not always true. Get inspired.
                    Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
                    Reading is sooo boring, unlike writing!

                    Коментар


                    • От: Менли - рекламация

                      Като цяло Д2 е доста ялово решение за сгъваем нож. Има много начини за избягване на ръждата, които при сгъваем нож са почти невъзможни или толкова трудоемки, че не си заслужава.
                      О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                      Коментар


                      • От: Менли - рекламация

                        Който ни наталанджи тази сгъваема ръждетина да си яде ушите!

                        Коментар


                        • От: Менли - рекламация

                          Че кой е мислил да я ползва. На витрината нищо и няма.
                          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                          Коментар


                          • От: Менли - рекламация

                            Първоначално публикуван от valsodar_rn Преглед на мнение
                            Който ни наталанджи тази сгъваема ръждетина да си яде ушите!
                            Не помня някой да е бил някого че да си купува ножче от Менли ?!?! Аз даже съм си жив и не съм си купил
                            Решиха каква а е стоманата и който е имал желание се е записал, вече ако някой не си е написал домашното и не е проверил, че става на въпрос за ръждаема стомана си е негов проблем .
                            Доверили сте се на избора на някой друг (или група), като сте сметнали, че най-най и няма на кой друг да се сърдите освен на себе си .
                            Е и разбира се на Менли за "качествените" ножки
                            Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                            И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                            вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                            Коментар


                            • От: Менли - рекламация

                              Първоначално публикуван от valsodar_rn Преглед на мнение
                              Който ни наталанджи тази сгъваема ръждетина да си яде ушите!
                              Имаше анкета, гласуване за вида на стоманата......
                              Аз например гласувах за непретенциозната Сандвик, но мнозинството реши Д2....

                              Коментар


                              • От: Менли - рекламация

                                За мен разликата не е голяма. Те и лаптоп-ите не се използват на влажни места, но с малко поддръжка и съобразителност работят дълго и безпролбемно. Чудех се дали в мен не е проблема... или прекалено мазно ядене ;-)
                                ;-)
                                Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
                                нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X