Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Менли - рекламация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Менли - рекламация

    Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
    то чета и нямам думи......освен че Продавам двете закупени от мен ножки!
    хаха, изчакай още година и ще станат уникати на тройна цена моите две си стоят на един шкаф, още като ги взех, порязах се в опит да я затворя едната и разбрах че не ми допадат и няма да ги ползвам, само ги понапръсках с оръжейна смазка.
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • От: Менли - рекламация

      Според мен не си ги сменяйте,след време по-скъпи ще бъдат тези с грешното закаляване(ако останат здрави такива).Нали сте чули за колекционерската стойност на сгрешените пощенски марки?Лично аз имам две ножки и с едната си работя другата стои в секцията.Ако работната се счупи давам за подмяна,но другата няма да се бара,все пак са само 222.Ползвайте си ги със здраве!
      Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
      Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
      Враца

      Коментар


      • От: Менли - рекламация

        След 222години,ще са ценни.
        Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

        Коментар


        • От: Менли - рекламация

          Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
          Някой, в района, да иска да се отърве от неговата?
          Заляха ме с оферти ма ЛС. Сега ще ги преброя... Предложенията са точно 0 (нула).
          Както и предполагах, всички писаници за продажба са "масажи на клавиатурата"...
          Не чета коментари и не отговарям на такива.

          И коментаторите...

          Коментар


          • От: Менли - рекламация

            Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
            Заляха ме с оферти ма ЛС. Сега ще ги преброя... Предложенията са точно 0 (нула).
            Както и предполагах, всички писаници за продажба са "масажи на клавиатурата"...
            Що бре ,да ти пиша и аз ли......продавам ги!Чисто нови даже не съм ги вадил от опаковката!
            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

            Коментар


            • От: Менли - рекламация

              Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
              Заляха ме с оферти ма ЛС. Сега ще ги преброя... Предложенията са точно 0 (нула).
              Както и предполагах, всички писаници за продажба са "масажи на клавиатурата"...
              ами............. ти нищо не си предложил........... я направи едно неустоимо предложение и тогава ще видиш как ще ти се препълни кутията никой не си го е купил /предполагам/ да спекулира, но пък и не ща да ме "отървават" - то и без това, най-ценното в тея ножки е емблемата
              ________________________________________________
              Subaru OUTBACK 2,5
              Hyundai TUCSON 2.0

              Коментар


              • От: Менли - рекламация

                Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                Що бре ,да ти пиша и аз ли......продавам ги!Чисто нови даже не съм ги вадил от опаковката!
                Ами най-добре. Хем да кажеш какви са условията.
                В интерес на истината не погледнах сериозно на предишният ти пост. Някой път човек в яда си изпуска по някоя подобна реплика, без да има реални намерения...
                Не чета коментари и не отговарям на такива.

                И коментаторите...

                Коментар


                • От: Менли - рекламация

                  Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                  Ами най-добре. Хем да кажеш какви са условията. В интерес на истината не погледнах сериозно на предишният ти пост. Някой път човек в яда си изпуска по някоя подобна реплика, без да има реални намерения...
                  По спомен бях пратил 120 кинта за тях....и за да не ме обвинят че съм спекулант за толкова и ще се разделя с тях, но при условие че някой ги вземе двата!
                  driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                  Коментар


                  • От: Менли - рекламация

                    Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                    По спомен бях пратил 120 кинта за тях....и за да не ме обвинят че съм спекулант за толкова и ще се разделя с тях, но при условие че някой ги вземе двата!
                    Това си е жива спекула, тия ножки струват в момента, след толкова писаници, колкото струва пластмасовата им дръжка и логото на форума, т.е. 5-10 лв., щото за лого не вярвам да са плащали авторски права, а пластмасата колко да струват 20 - 30 грама.
                    Та така, с компрометирано острие за 0,00 лв.
                    Уффф пак пиша глупости - без острие исках да напиша.
                    подаръци за мъже от FACOM
                    промоция на читави инструменти

                    и на хоби такива

                    тел. О879 Ч8Ч 2З5

                    Коментар


                    • От: Менли - рекламация

                      Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                      Това си е жива спекула, тия ножки струват в момента, след толкова писаници, колкото струва пластмасовата им дръжка и логото на форума, т.е. 5-10 лв., щото за лого не вярвам да са плащали авторски права, а пластмасата колко да струват 20 - 30 грама.Та така, с компрометирано острие за 0,00 лв. Уффф пак пиша глупости - без острие исках да напиша.
                      Добре де...аз ти ги пращам пък ти на мен две от онея брадвички те поне и мезето става да си нарежеш.....пробвано
                      driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                      Коментар


                      • От: Менли - рекламация

                        Maystore, не си прав. При тоя темп на чупене, след най- много една година здрава ножка от тая серия ще е колекционерска рядкост. Цената ѝ може да се покачи до небето
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • От: Менли - рекламация

                          Щом е толкова ценна емблемата дайте едно файлче да ви изецвам емблемки .
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • От: Менли - рекламация

                            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                            Щом е толкова ценна емблемата дайте едно файлче да ви изецвам емблемки .
                            Они емблемките са зветни, червени не мож изецва
                            Последно редактирано от derhunter; 20-02-14, 09:57.
                            Бъдете живи и здрави!

                            Коментар


                            • От: Менли - рекламация

                              Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                              Они емблемките са зветни, червени не мож изецва
                              Защо да не може? Аз имам даже с два цвята направени.
                              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                              Коментар


                              • От: Менли - рекламация

                                Цвета не е функция от ецването а от последващото боядисване така че цветовете могат да бъдат всякакви червени ; сини на всеки според предпочитанията .
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X