Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Менли - рекламация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Менли - рекламация

    От "Менли" са готови и за цялата серия.
    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
    0882 52 00 52 - Жоро

    Коментар


    • #47
      От: Менли - рекламация

      Не знам дали съм се изказал правилно: всеки дори и със здраво острие нож ще се приеме от тях. Няма срокове!
      Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
      0882 52 00 52 - Жоро

      Коментар


      • #48
        От: Менли - рекламация

        До сега не бях писал в темата.Отначало мислих да си взема, после се отказах. Хората които са си купили, са в правото си да се оплакват от качеството, въпреки ниската цена. Явно защо. От друга страна, чест им прави на Менли, че поемат ангажимент да си поправят грешката. А грешки винаги могат да се допуснат. И никой не е застрахован. Моето мнение.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • #49
          От: Менли - рекламация

          Аз съм един от основните критици на Менли в темата, но и аз смятам че ангажимента им да поправят грешките си, е достоен за уважение и стъпка в правилната посока.
          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

          Коментар


          • #50
            От: Менли - рекламация

            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
            До сега не бях писал в темата.Отначало мислих да си взема, после се отказах. Хората които са си купили, са в правото си да се оплакват от качеството, въпреки ниската цена. Явно защо. От друга страна, чест им прави на Менли, че поемат ангажимент да си поправят грешката. А грешки винаги могат да се допуснат. И никой не е застрахован. Моето мнение.
            И чест им прави и закона ги задължава И както пита колегата за цялата серия...ами според мен те това и са казали, готовиса на цялата серия да подменят остриетата.
            И все пак ако дялка луканка или се справя с осолена сланина без да се чупи няма смисъл да се подменя острието ...според мнението на някои компетентни участници.
            Грешки винаги се допускат, когато претупаш технологията въпреки предупрежденията на водещ специалист!
            Последно редактирано от Keltis; 09-01-14, 21:15.
            Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

            Коментар


            • #51
              От: Менли - рекламация

              И-и-и-и, какви по- точно остриета, ще получим в замяна?
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • #52
                От: Менли - рекламация

                Първоначално публикуван от Keltis Преглед на мнение
                И чест им прави и закона ги задължава И както пита колегата за цялата серия...ами според мен те това и са казали, готовиса на цялата серия да подменят остриетата.
                И все пак ако дялка луканка или се справя с осолена сланина без да се чупи няма смисъл да се подменя острието ...според мнението на някои компетентни участници.
                Той закона задължава всички, ама и всички знаем колко го спазват. Като и да е. Ако ще се ползва само за мезета и сланинки, явно е перфектен като за рязане.
                Всеки сам си решава дали да го сменя или така да си го ползва.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • #53
                  От: Менли - рекламация

                  Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                  Той закона задължава всички, ама и всички знаем колко го спазват. Като и да е. Ако ще се ползва само за мезета и сланинки, явно е перфектен като за рязане.
                  Всеки сам си решава дали да го сменя или така да си го ползва.
                  И аз това казвам.
                  Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Менли - рекламация

                    Аз какво разбрах до тук:
                    Дефектиралите бройки ще се подменят.
                    Който желае и има съмнения относно качеството, може да го прати без проблем да оправят острието.
                    Срокове за рекламация няма, т.е. дали сега или след някой друг месец, ако си покаже рогцата ножчето.
                    Мисля че е ясно и предоволно

                    Аз ако бях и ножчето си е здраво, бих се постарал да го ползвам по-интензивно пък то ще си покаже. Пък ако щете и на нещо по-сериозно може да се подложи, нали няма проблем да го подменят, е все пак в границите на разумното за едно ножче, а не целево да гоним да го счупим .
                    Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                    И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                    вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                    Коментар


                    • #55
                      От: Менли - рекламация

                      Не знам доколко е разумна следващата идея: Манли правят/или вече имат направени остриета, като цялата технология - закаляване/отвръщане е спазена от и до.... Пращат на всекий един от нас по едно от тези остриета като резервно и матча приключва. Няма да се занимават с разглобяване/сглобяване на единични бройки, а ние ще сможем и сами да си подменим острието при нужда...

                      Друг е въпроса с чирени и фиксиращи пружини - там явно трябва да се праща при тях....
                      Последно редактирано от Злой; 10-01-14, 09:06.
                      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                      Коментар


                      • #56
                        От: Менли - рекламация

                        .........Ако продължавам да чета тая тема ще взема да продам моите два ножа........не съм ги вадил от кутийката даже,но както разбирам по добре да си седят там!
                        driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                        Коментар


                        • #57
                          От: Менли - рекламация

                          Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                          .........Ако продължавам да чета тая тема ще взема да продам моите два ножа........не съм ги вадил от кутийката даже,но както разбирам по добре да си седят там!
                          Е защо , хората от Менли поемат ангажимента и разноските да поправят грешката си.
                          Ножчето не е лошо и ако всичко е наред си е съвсем ползвателно.

                          п.п. клипчето гледа ли, за същият модел, но не от тази партида

                          т.е. не толкова кекаво, аз затова съветвам да си ги ползвате и ако нещо покажат рога, не е проблем да се подмени. Нали затова сте ги поръчали, да се ползват, не да седят по витрините
                          Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                          И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                          вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                          Коментар


                          • #58
                            От: Менли - рекламация

                            Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
                            Е защо , хората от Менли поемат ангажимента и разноските да поправят грешката си.
                            Ножчето не е лошо и ако всичко е наред си е съвсем ползвателно.

                            п.п. клипчето гледа ли, за същият модел, но не от тази партида

                            т.е. не толкова кекаво, аз затова съветвам да си ги ползвате и ако нещо покажат рога, не е проблем да се подмени. Нали затова сте ги поръчали, да се ползват, не да седят по витрините
                            Това ножче не е от партидата за офроуд форума така, че едва ли този клип дава достатъчно добра представа за възможностите на острието.
                            Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Менли - рекламация

                              Първоначално публикуван от Keltis Преглед на мнение
                              Това ножче не е от партидата за офроуд форума така, че едва ли този клип дава достатъчно добра представа за възможностите на острието.
                              Е аз нали съм написал, че модела е същият - партидата не
                              Нямам си на идея как да му се премери дебелината и самия скос на клина, че и там се спомена за възможна грешка
                              По данни от сайта гърба при основата трябва да е 2.8мм, ама напред колко равномерно върви ....
                              Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                              И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                              вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                              Коментар


                              • #60
                                От: Менли - рекламация

                                Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                                Не знам доколко е разумна следващата идея: Манли правят/или вече имат направени остриета, като цялата технология - закаляване/отвръщане е спазена от и до.... Пращат на всекий един от нас по едно от тези остриета като резервно и матча приключва. Няма да се занимават с разглобяване/сглобяване на единични бройки, а ние ще сможем и сами да си подменим острието при нужда...
                                На мен ми се вижда достатъчно разумна, те обаче може да не се съгласят заради гаранцията. Иначе ще спестят време и пари по този начин.
                                Съгласен съм, че ножа реже добре и за мезета е супер, но за тая работа си има кухненски ножове, далеч по-удобни за миене. Този е сгъваем джобен, което предполага да го ползваш за много неща и наистина не очаквах такова тънко връхче. Не съм го напъвал засега, защото не ми се налага а ми изглежда тъпо да се опитвам да го троша зорлем, но от такъв нож очаквам много повече от отваряне на консерва. Още имам една търновска ножка от 80-те, на острието и пише ц.2.80 лв. а по онова време нямаше халкички по консервите... даже веднъж се наложи да си изрежа с нея парче от еднократна газова бутилка.
                                Та ми се струва по-логично нашият нож да прилича повече на този от цитирания горе клип, отколкото на някакъв изтънчен мезеджия. Все пак не сме гурме форум и самата идея за OFF-ROAD предполага доста импровизации в ползването на нещата.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X