Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Менли - рекламация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Менли - рекламация

    Е, ако си прав - със сигурност много внимателно ще прочетат и тази тема.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • От: Менли - рекламация

      Момчета, с адвокати освен забатачване - друго не ще постигнем. С блага дума железни врати се отварят. Ще се разходя до там, пък ще видим.
      Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
      0882 52 00 52 - Жоро

      Коментар


      • От: Менли - рекламация

        Мисля че достатъчно се разхожда. Ако ти се занимава - дрънни им един телефон и ги информирай че в момента мнението ни за сегашните им възможности се индексира в синтезиран вид в един от основните форуми в България с амнайсе хиляди посещения на ден. Но и това не е задължително. Каквото зависеше от нас - направихме.

        Топката е в тях. А вратар на който трябва постоянно да напомняш че към него лети топка няма място на вратата. Разбирането е разбиране, но всяко нещо си има граници.

        Отделно темата дали само с нашата партида е проблема, щото при нас поне е оповестено и собствениците знаят.

        Тук не сме КЗП, но ако други клиенти извън форума са получили дефектен нож, без да са информирани, не се знае какви сакатлъци могат да станат със счупени остриета, ако вече не са станали. Това е потенциална опасност, длъжни сме вече да реагираме и да информираме.
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • От: Менли - рекламация

          Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
          Момчета, с адвокати освен забатачване - друго не ще постигнем. С блага дума железни врати се отварят. Ще се разходя до там, пък ще видим.
          Жоро , предложих адвокат , защото лично на мен , а предполагам и на другите колеги , ми е страшно неудобно , от факта , че ти търчиш напред назад като изоглавен , а ние само си стоим и мрънкаме пред мониторите.
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • От: Менли - рекламация

            Ванка, проблема не е толкова в ходенето - ще се разходя, но май-файда няма голяма. Ще видим.
            Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
            0882 52 00 52 - Жоро

            Коментар


            • От: Менли - рекламация

              Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
              ...да започнат да закаляват нови вече изпробвани и одобрени от самите тях остриета....
              Това, някакси не ме впечатлява особено, но е похвално, че са започнали да правят нещо, ако не е поредния прах в очите за печелене на време.
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • От: Менли - рекламация

                За "протокола"-№90, счупена пружина...... Освен всички остриета, май трябва да се сменят и всички пружини...

                Коментар


                • От: Менли - рекламация

                  Първоначално публикуван от krasimir.n Преглед на мнение
                  За "протокола"-№90, счупена пружина...... Освен всички остриета, май трябва да се сменят и всички пружини...
                  А кой ще ги смени?
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • От: Менли - рекламация

                    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                    А кой ще ги смени?
                    Не съм от оптимистите, ама ще им го изпратя все пак..
                    Чудя се, кога(и дали) ще го върнат...

                    Коментар


                    • От: Менли - рекламация

                      Няма ли нещо новини от Манли,някой да се похвали че му е възвърнато произведението им?Последно ме послъгаха преди две седмици че правели нещо си.Другата седмица ще им звъня да видя до коя круша са го докарали.
                      Диско 300TDI
                      Scott Purgatory
                      0889 84 6161

                      Коментар


                      • От: Менли - рекламация

                        Май и аз ще го пращам.
                        Това е от извадени 4 габърчета и то в меко дърво ма нямаше друго под ръка. Пък аз си мислех че моето ще е уникално понеже е 66 номер
                        Прикачени файлове
                        Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                        Коментар


                        • От: Менли - рекламация

                          Сега поне имаш нещо. Като го пратиш няма да имаш нищо.
                          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                          Коментар


                          • От: Менли - рекламация

                            По всичко изглежда, че в конкретния случай по-добре нищо
                            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                            Коментар


                            • От: Менли - рекламация

                              А дали няма да е по-удачно да намерим друга фирма на която да поръчаме нови остриета?
                              "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                              Коментар


                              • От: Менли - рекламация

                                Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                                А дали няма да е по-удачно да намерим друга фирма на която да поръчаме нови остриета?
                                В България определено не...Иначе фирми по света дето биха ви свършили работа бол.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X