Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

    77.mirodo 2бр. - гр.Троян, Еконт Каравелов, Мирослав Дочков - 0888847040
    [SIGPIC][/SIGPIC]

    Коментар


    • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

      67.kotata75 1бр -гр.Карлово,Еконт,Иван Котов - 0894416979,Благодарности на Жоро за усилията.

      Коментар


      • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

        Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
        "vesvas5" - получих данните, но няма телефон. В "Еконт" искат.
        "_kalata_" - дай телефон.
        "ssspeed" - единият е у мен, но втория още го чекам от "Менли". До твоя стигнаха.
        vesvs5-0882650359;0889880424,не бях ги написал защото са писани преди.Извинете ме.

        Коментар


        • В Еконт искат и телефон, и име, ник от Форума не става

          Първоначално публикуван от alex_r Преглед на мнение
          Колега Златев, много се извинявам. Очевидно не съм бил разбран. Позволете да обясня.

          Подмятането за април беше иронично, и беше насочено към "Менли". Не разбирам как видяхте критика към Жоро в него.

          В интерес на истината писах именно защото ми се стори излишно да се заявяват адреси на ножове, които очевидно няма изгледи да станат веднага, в което видях ненужна към момента администрация за Жоро.

          И за да съм пределно ясен, ще кажа и тук, че към Жоро само благодарности мога да изкажа. Вече съм ги казал лично на него, а направих и каквото бе по силите ми, че да му помогна. На вас също се дължи благодарност.

          Квалифицирането на предния ми пост с геометрични понятия отдавам на изнервеността ви в края на деня, основателно породена от комуникацията ви с менли, поради което не му обръщам внимание.

          Бъди здрав, светли празници!

          п.с. не ме интересува кога и дали моя нож ще стане, именно заради поведението на менли,а ако това се случи, ще си го взема лично от жоро в удобен за него ден
          Не сме се разбрали, извинявам се и бъдете здрави
          Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 20-12-13, 17:04.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

            I.Guberkov , от теб нямам нищо.
            Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
            0882 52 00 52 - Жоро

            Коментар


            • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

              Днес, изпратени по "Еконт" ножовете на : 37, 52, 65, 55, 72, 64, 67, 60, 61, 62, 57. Проблема е, че не съм сигурен дали искам да преживея лудостта в офисите на "Еконт", който иска да надзърне да види какво е. По важният въпрос е, че дори да ги пратя утре не знам кога ще пристигнат по адресите. За Софиянци, да заповядат в Младост-3, пък да се видим.
              За сега обещаното количество ножове за днес от Менли, още не е дошло. Дано да ми ги донесат както са обещали!
              Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
              0882 52 00 52 - Жоро

              Коментар


              • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                Колегата " alex_r ", бе вторият човек дал ми договор, проблема бе , че пристигна молко след като подписахме другия. Аз му благодарих на л.с. Колеги, не се тревожете за това дали приемам критиките към мен. ...
                Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                0882 52 00 52 - Жоро

                Коментар


                • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                  Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
                  ... Колеги, не се тревожете за това дали приемам критиките към мен. ...
                  Приемаш, естествено. Шашкаш се, оправдаваш се на кого ли не, за какво ли не заради непукизма на голямата ножарска фирма... На мен ми иде да те разцелувам заради това, което правиш. Е, няма де, не бой са!!
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                    Уф, успокоих се.
                    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                    0882 52 00 52 - Жоро

                    Коментар


                    • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                      Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
                      За Софиянци, да заповядат в Младост-3, пък да се видим.
                      Понеже виждам, че има няколко човека, които биха си взели ножовете лично от теб, сред тях съм и аз с номера 48 и 70, ти предлагам да дадеш "приемно време" през някой следващите дни ида се изсипем на куп. Хем дас е видим, хем да не ти се влачим един през друг. Аз мога и утре и през следващите дни.
                      Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
                      BMW F650CS
                      Радо о885 5о 59 5о

                      Коментар


                      • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                        Аз се включвам предимно за да изкажа благодарността си към усилията на Жоро, Златев и всички, които се наеха да осъществят тази форумна поръчка. Моите почитания и благодарности!
                        А за ножчето, вероятно вече е изяснено, но все пак за протокола - 72. Алекс Маринов - 1 бр. получаване чрез edoors в София.
                        Още веднъж благодаря!
                        Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
                        First impression is not always true. Get inspired.
                        Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
                        Reading is sooo boring, unlike writing!

                        Коментар


                        • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                          74. crisdim - 1 бр., до офис Еконт Обеля, Христо Димитров 0889548522

                          Коментар


                          • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                            Ами, утре към 15:00 ч. в дървеното кафе на Младост-3, там се разделят рейсове 213 и 305. Само звъннете и ще се появя.
                            Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                            0882 52 00 52 - Жоро

                            Коментар


                            • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                              Последни новини, току що момчетата от Менли ми донесоха още 30 бр.ножове. Та мисля че и колегите до около номер 97-98 може да заповядат. Нямам време точно да ги изброя, че трябва да изляза, а утре сутринта няма да имам времето. Все пак ако успея ще ги опиша и ще дам знак.

                              П.П. Бях приятно изненадан, мислех, че няма да дойдат!!!
                              Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                              0882 52 00 52 - Жоро

                              Коментар


                              • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                                Чудесна новина!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X