Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

    Нали не очаквате, че една фирма ще зареже всички останали клиенти заради една поръчка, макар и по-голяма?! Времената са трудни, работа не се отказва.
    Вчера им поръчах едно ножче с гравиран надпис от основния им модел за подарък и във вторник ще е готово. Трябваше ли да ми откажат, защото имат поръчка от форума?
    Наистина не разбирам цялото това нервене. Усмихнете се бе хора, наближава Коледа!

    Коментар


    • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

      А, то аз така си ходя ( усмихнат ), ама не знам дали няма да ме сгази някой ЛУД с джип на пешеходна пътека ( таман три пъти ), а после - понеже СИТЕ са и проходими да ме подгони и през парка. Казвам го само като шега, въпреки че получавам постоянно въпроси КОГА?
      Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
      0882 52 00 52 - Жоро

      Коментар


      • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

        Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
        ... въпреки че получавам постоянно въпроси КОГА?
        Когато-тогава!

        Коментар


        • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

          Цвета, това че съм търпелив, не ми пречи да се ядосвам на Менли. Очаквам една фирма да си спазва условията , които сама е приела, точно и коректно. Като имат работа, защо подписват договор с фиксиран срок и поемат конкретни условия? И във последстиве поемат още нови поръчки и реално забатачват всичките. За едно ножче са готови едва ли не веднага, за стотици с цена хиляди левове се мотат юнашки. Нали са частна фирма, да работят и нощем. Да, ден година храни, ма догодина може и да свършат търпеливите като нас. Нали се сещаш, че те реално са приели няколко поръчки след нашата, взели са пари и сега мотат всички, щото не им стига капацитет, пък инзвънредния труд се плаща скъпо на работниците. Това аз наричам лошо планиране, недооценяване на собствените възможности и стремеж към печалбарство. Нека не тормозим Жоро с въпроси, който иска, да тормози Менли. Има им телефона в нета. Ако на 10 декември няма яснота, аз се наемам да помогна на Жоро в разговорите с Менли.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
            Цвета, това че съм търпелив, не ми пречи да се ядосвам на Менли. Очаквам една фирма да си спазва условията , които сама е приела, точно и коректно. Като имат работа, защо подписват договор с фиксиран срок и поемат конкретни условия? И във последстиве поемат още нови поръчки и реално забатачват всичките. За едно ножче са готови едва ли не веднага, за стотици с цена хиляди левове се мотат юнашки. Нали са частна фирма, да работят и нощем. Да, ден година храни, ма догодина може и да свършат търпеливите като нас. Нали се сещаш, че те реално са приели няколко поръчки след нашата, взели са пари и сега мотат всички, щото не им стига капацитет, пък инзвънредния труд се плаща скъпо на работниците. Това аз наричам лошо планиране, недооценяване на собствените възможности и стремеж към печалбарство. Нека не тормозим Жоро с въпроси, който иска, да тормози Менли. Има им телефона в нета. Ако на 10 декември няма яснота, аз се наемам да помогна на Жоро в разговорите с Менли.

            За едно ножче са готови едва ли не веднага, за стотици с цена хиляди левове се мотат юнашки
            Е това и аз не го разбрах!!!?
            Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

            Коментар


            • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

              Ами четете внимателно мненинята на всички, Цвета е споменала как от днес за утре са и приели поръчка за нож, въпреки че имат повредена машина и са претоварени с работа ужким.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                Възможно е да са имали готови заготовки, които вече са преминали през въпросната машина и за това да са приели единичната поръчка.Ко толкова.
                „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

                Коментар


                • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                  Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                  Ами четете внимателно мненинята на всички, Цвета е споменала как от днес за утре са и приели поръчка за нож, въпреки че имат повредена машина и са претоварени с работа ужким.
                  Да, четете внимателно! Приеха поръчка за стандартния модел нож, не за този който правят за форума. Имат всичко готово, и остриета и чирени. За два дни просто ще го занесат там, където ги гравират и ще го сглобят. И стига сте ревали вече! Ничий живот не зависи от това дали ще има ножче точно на 10.12.2013.

                  Коментар


                  • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                    Цвети, аз също не споделям съвсем мнението ти, понеже както казва и Злати имаме договор и обещание, което за мен е повече от договор. Не е професионално и коректно забавяне - хоради приети и други поръчки ( и с това не визирам твоята бройка, тя е капка в морето ). В Понеделник ще подновя разговорите с тях!
                    П.П. Извинявам се ако писането на "ти" е обидно за някого.
                    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                    0882 52 00 52 - Жоро

                    Коментар


                    • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                      Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                      За два дни просто ще го занесат там, където ги гравират и ще го сглобят. И стига сте ревали вече! .
                      По убедително щеше да звучи,че за тия два дена,ще му пишат само сертификата .Пък и що да не "ревем ",щом има обещание( и договор).

                      Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                      Ничий живот не зависи от това дали ще има ножче точно на 10.12.2013.
                      Де да знаеш-може и да зависи..

                      Коментар


                      • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                        Добре де, има договор, има условия, срок на изпълнение и пр.. Нека дойде крайната дата и тогава да си правим лаф-моабет-а, ако се наложи.. До момента явно работят коректно.. Какво правят и как го правят,други поръчки, не е наша работа.. Имаме си дата и следим нея..

                        Коментар


                        • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                          Ето я, крайната дата....що ли се сетих за Бат Пепо, "реване" е коато няма уговорка. Поздрви! Все пак е нож, може и живот да зависи от забавянето )
                          VARADERO SD2

                          Коментар


                          • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                            Не ми работи скенера но утре ще купя нов и ще пусна договора. Крайната дата е утре, НО по-важното е друго, Менли поради особености на съдружието си, са се сдърпали с некоректен съдружник. По неведоми пътища, е успял да им вземе една от машините с ЦПУ, машината е важна за нас със следното, на нея се правят болта и гайката държащи острието. На Румен от Менли му е било неудобно да ми каже че е загубил машината - и това го разбирам.. Тава е, след днешният разговор. Очаква се всеки момент да станат въпросните гайка и болт ( поръчани междувременно на външна фирма )и да бъда сглобени ножовете. И последно не трябва да се сърдим на Цвети, че ни е преварила - нейният нож не е от нашата серия а е първият им модел, той се сглобява с нитоване и съответно не ни пречи по никакъв начин. Горе казаното трябваше и сигурно ще го направи някой от представителите на Менли, но аз нямах търпение. Момчетата наистина са сериозни, но явно има независещи от тях моменти.
                            Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                            0882 52 00 52 - Жоро

                            Коментар


                            • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                              Благодаря на zoro-1 и cveta68 за това, че продължават от наше име да защитават интересите ни.
                              Дано си спазят уговорката за края на тази седмица. Живот може и да не зависи от навременното изпълнение на поръчката, но забавянето не е приятно ...

                              Коментар


                              • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                                Могат да се кажат много неща по казуса, но е против интересите на които и да било съдружници (коректни или некоректни) от техните ежби да страдат клиентите. От тези клиенти, същите съдружници ще си вадят хляба и занапред. Редно е да си изпълнят договорите и тогава да си делят куклите и парцалите. Това го пиша единствено заради въпросните съдружници, ако случайно четат тук.
                                Лично на мен не ми пречи да чакам и ако моите бройки излязат по- рано, бих ги отстъпил на някой, който ги е предвидил за Коледно- Новогодишни подаръци. Кой от готините момчета от Менли, какво ще каже тук е без значение. Проблемите се споделят преди да оакаш нещата. Тогава можеш да бъдеш разбран и да разчиташ на нов кредит на доверие. Откакто айното е фръкнало във вентилатора... си е оправдания и смукане на "независещи от мен причини" от пръстите.
                                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X