Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

    Айде вече съм с първия счупен от серията
    само върха де
    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
    Суперспам - спама на суперите

    Коментар


    • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

      Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
      Айде вече съм с първия счупен от серията
      само върха де
      Как го постигна ?

      Коментар


      • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

        Аз да предупредя, че ножовете са изключително остри и режат много добре. Още веднъж мерси на zoro-1.
        ;-)
        Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
        нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

        Коментар


        • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

          Първоначално публикуван от ikristiqn Преглед на мнение
          Аз да предупредя, че ножовете са изключително остри и режат много добре. Още веднъж мерси на zoro-1.

          Доказано с тест на пастърма...

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7065.jpg
Прегледи:1
Размер:187.0 КБ
ID:5547575
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

            Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
            Айде вече съм с първия счупен от серията
            само върха де
            Ааа не си първия...
            Синчето е....още около 8 декември. Даже вече е префасониран.
            LZ5ZI qth HASKOVO
            Pajero II GLS 3000 V6

            Коментар


            • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

              Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
              Айде вече съм с първия счупен от серията
              само върха де
              А, аз моя връх го счупих отдавна малко насилствено действах, пък стоманата твърда и чуплива...
              Чакам да мине тупурдията по поръчката, за да ходя да ги моля да ми сменят острието.
              "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
              Gabriel Garcia Mаrquez

              Коментар


              • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                Колеги, предлагам да отворим друга тема за "впечатления от форумния Менли", щото тук за друго иде реч! В една друга сходна тема/на стр. 4/ си бях дал мнението, че подобен тип острие, от тази стомана, ще бъдат чупливи/както се и оказа/, и предпочитанието за 13С27 Сандвик, но групата реши да е Д2. В крайна сметка, никой не ни ги е набутал тези ножове насила! Весела Коледа!
                П.п. Windwarrior, много бих искал да видя как конвексираш/за по-голяма здравина/ толкова тънко сведено острие?!
                П.п.п. В никакъв случай не неглижирам заслугата на Жоро, и благодарностите за труда му!
                "Make love, not war!"

                Коментар


                • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                  Направо отваряй новата тема за обсъждане.
                  LZ1PER

                  Коментар


                  • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                    Първоначално публикуван от dok_vd Преглед на мнение
                    П.п. Windwarrior, много бих искал да видя как конвексираш/за по-голяма здравина/ толкова тънко сведено острие?!
                    dok, бъркаш ме с някой Верно че съм изкуфял напоследък, ама нямам спомен да съм изказвал мераци да конвексирам Менли-то ? Или пък съм ?
                    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                    Коментар


                    • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                      Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                      dok, бъркаш ме с някой Верно че съм изкуфял напоследък, ама нямам спомен да съм изказвал мераци да конвексирам Менли-то ? Или пък съм ?
                      Само заради дискусията, и за протокола - съседната тема, стр. 4, пост 78!
                      А иначе знаеш високото ми мнение за ножарските ти/и не само/ познания! Поздрави!
                      "Make love, not war!"

                      Коментар


                      • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                        Първоначално публикуван от dok_vd Преглед на мнение
                        Само заради дискусията, и за протокола - съседната тема, стр. 4, пост 78!
                        А иначе знаеш високото ми мнение за ножарските ти/и не само/ познания! Поздрави!
                        Брях, верно съм се изхвърлил като коч на бара

                        П.С. Оффтопик - благодаря за комплимента, но в последната една година ножарските (практическите) ми познания се свеждат до притежаване на едно чекмедже лъскави ножки и епизодично рязане на луканка в кухнята, което да си го кажем правата не е точно върха на сладоледа в ножарството.... Догодина, като поотрасне The Звяра (и на жената като и писне да ме гледа из къщи) се надявам да наваксам с пълна сила.

                        Поздрави
                        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                        Коментар


                        • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                          Днес пуснати по "Еконт" ножовте на колегите с номера:
                          68, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 82, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 95, 98, 99, 100, 101, 102, 105, 107, 108, 110, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 и 149.
                          Проблеми възникнали вследствие лудницата в "Еконт" са следнитее:
                          82- Светльо въвли са ти стационарен номер 06012005. Утре ще ходя до "Еконт" да ти въведат и другият номер!
                          108 - Мартине объркали са ти името и са записали Евгени Евстатиев, това е името на момчто от "Еконт". Утре и за теб ще ходя!
                          119 - Веселине, нямам твой телефон и без да искам съм дал и твоят нож. Спешно ми се обади да го допиша. Адреса е този, от който съм получил парите. На л.с. ще ти пусна номера на бар кода.
                          Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                          0882 52 00 52 - Жоро

                          Коментар


                          • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                            При мен са ножовете на колегите с номера : 53, 59, 71, 87, 97, 104, 106, 112. Част от тях ме помолиха да задържа известно време, но от останалите колеги чакам адреси за доставка!!!
                            Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                            0882 52 00 52 - Жоро

                            Коментар


                            • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                              Весела коледа на всички!
                              A aз съм с номер 132 . Това значи ли ,че си ми пратил вече ножа? Ако да , тогава на кой адрес?
                              Сори ,че не съм много в час и малко поизпуснах темата.

                              Коментар


                              • От: МЕНЛИ - ножовете, получаване къде и как!

                                Макар и да благодарих на zoro-1 и Злати в предните ми постове, за канското им търпение и усърдие, да добавя, че ножовете поръчани от мен под номер 58 в списъка (и двата за подарък на близки) баш предколедно се озоваха в ръцете на нарочените им собственици!

                                За новата година си пожелавам отговорност и търпение като на zoro-1, и да съм толкова и отзивчив и точен като Злати !

                                РЕСПЕКТ!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X