Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

    Пуснете парите по ЕКОНТ като запис/превод, и няма проблеми.
    Таксата е стотинки !!!
    Land Rover Discovery:
    - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
    Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

    Коментар


    • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

      Днес пуснах 57лв от Булбанк - 43.glikov

      Коментар


      • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

        Пуснах парите по сметката, пуснах писмо до zoro-1, пуснах и снимка тук пост #456, но упорито си светя в червено в списъка пос номер 115.
        Бих искал да знам, ако има проблем, за да го реша, защото не е нормално за три дена да не стигнат парите от българска банка в българска банка.

        Коментар


        • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

          И при мен е така,пратени пари по Еконт на 8-ми,а още си светя в червено!

          Коментар


          • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

            Здравейте,

            Приложено е копие от платежно за 43.glikov.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20131011114420567.jpg
Прегледи:1
Размер:83.2 КБ
ID:5526172

            Коментар


            • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

              Имайте търпение до тази вечер. От два дни нямам инфо за нови плащания. Предполагам zoro-1 не е имал възможност да провери сметката и Еконт.
              LZ1PER

              Коментар


              • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                № 82 на 10.10.2013 пратих по ЕКОНТ.
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                  Момчета, извинявам се за забавянето, НО не винаги мога да избягам от работата и вчера бе такъв ден. Уви още се налага да работя за да ям . Писал съм лични на всички забавени. Още веднъж СОРИ.
                  Сега по въпроса за надписа, не може да променяме надписа с друго от 1.2379 или D2. Поръчката ни е започнала, дал съм половината пари и съм подписал договор, не е добре да правим изменения, че ще си видим ножовете догодина на пролет. Решете за стоманата слид като видите сертификата:
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Sertifikat-1.jpg
Прегледи:1
Размер:91.0 КБ
ID:5526255

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Sertifikat-2.jpg
Прегледи:1
Размер:55.7 КБ
ID:5526256,
                  мисля виждате ясно 2379, така че ..... От "Менли" ще напишат каквото изберем от двете, но като гледам натежава 1.2379. Та мисля да не протакаме с избора а да го утвърдим на 1.2379. Пак казвам от "Менли" твърдят че е 1:1 с D2, но не е съвсем така, затова заковаваме на надпис 1.2379. Ще снимам и договора както обещах, но утре. Поздрави на всички., е аз не употребявам алкохол но колата ми действа като бира
                  Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                  0882 52 00 52 - Жоро

                  Коментар


                  • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                    Аз ще платя в последния момент по финансови причини, но ако може болтчетата да са сребърни, срещу въркУаци ?
                    Сега сериозно (извинете за офтопика): как се казват тези болтчета и втулката по средата? Трябват ми няколко за да оправя една ножка която е любима на сина.
                    LZ(единица) Лима Жоро Жоро
                    2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

                    Коментар


                    • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                      70. timir - 1 бр. ..... даже и червен не е станал. http://www.offroad-bulgaria.com/member.php?u=137728
                      Някой нещо да знае за този потребител?
                      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 13-10-13, 18:10.
                      Land Rover Discovery:
                      - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                      Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                      Коментар


                      • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                        Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
                        Поздрави на всички.,
                        И аз пратих днес по Еконта пари за два броя и 10 кинта отгоре!Писах ти и на лично съобщение!
                        driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                        Коментар


                        • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                          Момчета, това че утре е ден последен за пари - въобще да не ви спира да ми ги пращате. Хайде, неплатилите са много малко та съм с отворена кесия за тях. , пускайте кой както може. Няма да се правя на интересен.
                          Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                          0882 52 00 52 - Жоро

                          Коментар


                          • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                            Заявили желание, но все още не платили:

                            14. n960 - 2 бр.
                            30. Mad Dog - 2 бр.
                            32. Злой -2 бр.
                            35. Валентин Стоилов - 1 бр.
                            37. suzuki team - 1-бр.
                            53. bokomo - 1 бр.
                            54. jumboframe - 3 бр.
                            70. timir - 1 бр.
                            75. stivyo - 1 бр.
                            88. Iliiyan-Илиан Иванов -1 бр.
                            92. Тропчо - 1 бр.
                            99. Tропчо- 1 бр
                            108. Марто (Мартин Христов) - 1 бр.
                            132. superMAX - 1 бр.
                            Land Rover Discovery:
                            - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                            Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                            Коментар


                            • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                              Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
                              Момчета, това че утре е ден последен за пари - въобще да не ви спира да ми ги пращате. Хайде, неплатилите са много малко та съм с отворена кесия за тях. , пускайте кой както може. Няма да се правя на интересен.

                              Мисля, че всички изпратиха повече пари и сигурно има достатъчно, за да се довърши поръчката, което беше и целта. Случайно ако остане не взет нож, то тогава ще бъде продаден тук и парите ще ги вземеш ти. Така че, нека действаме без да изчакваме.

                              Коментар


                              • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                                Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
                                Мисля, че всички изпратиха повече пари и сигурно има достатъчно, за да се довърши поръчката, което беше и целта. Случайно ако остане не взет нож, то тогава ще бъде продаден тук и парите ще ги вземеш ти. Така че, нека действаме без да изчакваме.
                                има срок и би трябвало да се спазва........... тея 18 ножа са близо хилядарка, ако ги поръча в понеделник и не се платят ??????

                                допускам да има и разминаване в данните де, щото Золтан /Злой/ беше писал че е платил, но и 10 да са, защо да го набутваме зоро да ги плаща, а после да се мъчи и да ги продава
                                ________________________________________________
                                Subaru OUTBACK 2,5
                                Hyundai TUCSON 2.0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X