Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

    Отказвам се!
    До Коледа е много време...
    Който иска може да ползва № 55.

    Коментар


    • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

      Моля, ако е възможно да дам заявка за 2 бр.ножове.Надявам се да не съм закъснял.

      Коментар


      • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

        Първоначално публикуван от Сашо Преглед на мнение
        Отказвам се!
        Който иска може да ползва № 55.
        Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
        Записвам се и аз. Понеделник пращам парите по еконт.
        55. ПЛАМЕН ТЕНЕВ -1бр.
        Land Rover Discovery:
        - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
        Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

        Коментар


        • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

          Колега "Бат Пепо", а вие откъде мислите че идват 5 бр. за състезателите, ако имате калкулатор под ръка сметката е 5х55=275лв това е намаляване на цената на всеки нож с около 2 лв. Ако мислите, че им трябва толкова много нашата реклама се лъжете, просто нахалствах и "Менли"т се съгласиха. По горе писах, че всеки който иска може да дойде и да присъства на разговорите. Защо не дойдохтеи да свалите цената? Промяна на острието беше казано още в началото на обсъжданията че няма да има. Не възразявам че се отказвате, а че изтъквате несъществени доводи. Как мислите, това да не завод, хоп 50 бр. айде още 100бр-готово. Манифактурата на момчетат от "Менли" не е голяма и това увеличава сроковете за направа на по-голям брой. Първоначалната уговорка беше за 100 бр. е това е точно 1м. Никой не е очаквал такова увеличаване на бройката.
          Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
          0882 52 00 52 - Жоро

          Коментар


          • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

            Адаш не се коси, трудно е да угодиш на една единствена съпруга в къщи а ние сме 200 различни човека, дори не се и опитвай да угодиш на всички, и без пари да бяха ножовете мънкане пак щеше да има

            Благодарим ти за усилията и времето, което отделяш за идеята, и смело игнорирай задължителните спорадични мънкания и претенции!
            Бъдете живи и здрави!

            Коментар


            • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

              И аз благодаря на zoro-1 за работата, която върши, както и на другите колеги помагащи за идеята!Ако изобщо някога се наема да върша някаква доброволна дейност в услуга на хора, които не познавам и не им дължа нищо, още след първите десетина коментара щях да се откажа.
              Мисля, че ножчетата ще са по-скоро сувенир свързващ ни с форума отколкото инструмент за работа.Няма нужда да им търсим кусури.

              Коментар


              • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                Колеги, малко изпреварвам събитията, тъй като има още много време докато ги получим, но все пак препоръчайте комплект/инструмент за заточване на ножчето за абсолютни дилетанти какъвто съм аз. До сега ножовете съм си ги заточвал на едно швейцарско точило zwilling, но със сигурност трябва да има нещо по-добро за разумни пари.

                Коментар


                • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                  Първоначално публикуван от a.3 Преглед на мнение
                  Колеги, малко изпреварвам събитията, тъй като има още много време докато ги получим, но все пак препоръчайте комплект/инструмент за заточване на ножчето за абсолютни дилетанти какъвто съм аз. До сега ножовете съм си ги заточвал на едно швейцарско точило zwilling, но със сигурност трябва да има нещо по-добро за разумни пари.
                  Моето ножче вади стружка от косъм - за начало не ти трябва заточване

                  Коментар


                  • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                    Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
                    Колега "Бат Пепо", а вие откъде мислите че идват 5 бр. за състезателите, ако имате калкулатор под ръка сметката е 5х55=275лв това е намаляване на цената на всеки нож с около 2 лв. Ако мислите, че им трябва толкова много нашата реклама се лъжете, просто нахалствах и "Менли"т се съгласиха. По горе писах, че всеки който иска може да дойде и да присъства на разговорите. Защо не дойдохтеи да свалите цената? Промяна на острието беше казано още в началото на обсъжданията че няма да има. Не възразявам че се отказвате, а че изтъквате несъществени доводи. Как мислите, това да не завод, хоп 50 бр. айде още 100бр-готово. Манифактурата на момчетат от "Менли" не е голяма и това увеличава сроковете за направа на по-голям брой. Първоначалната уговорка беше за 100 бр. е това е точно 1м. Никой не е очаквал такова увеличаване на бройката.
                    Колега "zoro-1",нито се нуждая от калкулатор,нито пък ми се влиза в безмислени спорове,които ще доведат до... никаде.Ако исках да кажа нещо лошо за хората от Менли,постът ми щеше да изглежда другояче.Обясних с какво не съм съгласен просто и съм щастлив,че колега от нашият форум се възползва от отказа ми.Благодаря Ви за времето и усилията,с които направихте нещата възможни!
                    Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                    Най-добрият ром е студеният ром!
                    Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                    Коментар


                    • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                      Основание за превод : нож Менли * 46. rusanov * 1 бр.
                      Наредител * име: Владислав Русанов

                      сума: 57.0 лв.

                      В четвъртък направих превода през epay, ако в петък не е дошъл се надявам в понеделник да бъде отразен.

                      А относно ножовете за RFC предполагам, че ще ги направят първо тях?
                      Hyundai Galloper 3.0 V6

                      0885 44 60 16

                      Коментар


                      • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                        Момчета, ножът е прекрасно заточен и не отстъпва по нищо на други маркови ножове. От него става прекрасен инструмент, много по-стабилен е от първият им нож и това много ме радва. Всичко това знам от мострената бройка която е у мен и се опитвам да затъпя с разни глупости
                        Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                        0882 52 00 52 - Жоро

                        Коментар


                        • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                          Някой знае ли кога тръгват състезателите, да не стане грешка. Ще дам зор първо тях да направят, ама все пак ми трябва яснота.
                          Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                          0882 52 00 52 - Жоро

                          Коментар


                          • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                            Старта е на 30 ноември, а техническия преглед е на 28 ноември, така че предполагам около 20-25 ще трябва да са тръгнали целия отбор. Най добре е да ги питаме тях самите обаче.
                            Subaru Legacy 2.5
                            Suzuki GS500 E

                            Коментар


                            • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                              Предполагам, че ще тръгнат по-рано, има доста работа намясто!
                              VARADERO SD2

                              Коментар


                              • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                                Моля, колегата ХРИСТО АРАНГЕЛОВ - СОФИЯ, да се свърже по някакъв начин с мен. Получих неговите пари, но уви няма никаква информация за номер на поръчка. Телефон също липсва и не мога да му се обадя.
                                Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                                0882 52 00 52 - Жоро

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X