Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

    Благодаря на колегата zoro-1 че ми звънна снощи да уточним моя номер че в Еконт я карат през пръсти!

    Коментар


    • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

      Днес пуснах банков превод за 112 лв.
      N80 I.Guberkov-2бр.
      Човек е ~70% вода. Ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

      Коментар


      • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

        Колеги , следя темата и желая да си поръчам и аз ножле , само че почнах работа миналия месец, и първата ми заплата ще бъде в края на този , дали има вариант някакъв да се изчака с плащането до тогава ?
        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

        A1+

        Коментар


        • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

          Аз ще ти го платя, ще ми върнеш после. Само се запиши в другата тема навреме.

          Коментар


          • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

            Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
            Колеги , следя темата и желая да си поръчам и аз ножле , само че почнах работа миналия месец, и първата ми заплата ще бъде в края на този , дали има вариант някакъв да се изчака с плащането до тогава ?
            Инаш ЛС.
            Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
            BMW F650CS
            Радо о885 5о 59 5о

            Коментар


            • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

              Понеже не можах да се справя да го изпратя на лична, успях тук да прикача файла.
              Парите за един нож са изпратени от мен кок4о1 номер 115 в списъка.

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MANLY.jpg
Прегледи:1
Размер:59.0 КБ
ID:5525584

              Коментар


              • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                Колеги , следя темата и желая да си поръчам и аз ножле , само че почнах работа миналия месец, и първата ми заплата ще бъде в края на този , дали има вариант някакъв да се изчака с плащането до тогава ?
                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Аз ще ти го платя, ще ми върнеш после. Само се запиши в другата тема навреме.
                Първоначално публикуван от rraadd00 Преглед на мнение
                Инаш ЛС.
                От другата тема, .... така става ли ?

                145. ИВАН НЕДОКЛАНОВ - 2 бр.
                Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 12-10-13, 07:58.
                Land Rover Discovery:
                - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                Коментар


                • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                  Преведени пари за два ножа,N15,Анастас Димитров,ника ми е _анастас!

                  Коментар


                  • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                    Колеги, днес дадох 5000 лв.аванс за старт на нашата поръчка. Разбира се подписахме и договор, любезно направен от наш съфорумник и на който всички дължим благодарност ( Сашо - Александър Балабански ). Договора има двуяка цел, а именно гарантиране на поръчката и срока на изпълнение ( до 10.12.13г.) и удостоверяване на уникалността на именно този нож. Сега относно стоманата: тя идва от Германия с прилежащ сертификат за химичен състав, очаквам тези дни да я получа. По важното, което искам да обсъдим е надписа на острието. По думите на момчетата от "Менли", в различните страни изписването е специфично а именно: В Германия е 1.2379, в САЩ е D2, в БГ е трето а в Русия четвърто. Пак подчертавам, че това са думите на "Менли" и в потвърждение ще ми се предостави сертификат. Та да пише ли на острието D2 или 1.2379 според тях е все едно. Вчера разговарях с един колега и той каза че 1.2379 и D2 все пак не е една и съща стомана. Та ,ако има предпочитания да пише или не D2!!! Може би въпроса ще се реши като видя септификата. Някой по запознат с химията на металите да се произнесе по-компетентно - моля. Може би Венци е човека.
                    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                    0882 52 00 52 - Жоро

                    Коментар


                    • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                      От 222 бр. като извадим 15бр. и тези до тук в списъка ( който мисля, че в момента не отговаря на действителната бройка ) се вижда че има още малко свободни ножки, та ако има желаещи да заповядат. Ако на някой му се занимава - да преброи колко точно до момента има заявени ножове. А колегата ако има проблем с парите, аз също мога да го платя пък после ще се оправим. Ако има нужда да ми пише, без да се притеснява.
                      Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                      0882 52 00 52 - Жоро

                      Коментар


                      • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                        Ето тук се вижда разликата между стоманите, като химически състав:
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:bwy.jpg
Прегледи:1
Размер:73.9 КБ
ID:5525646

                        Коментар


                        • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                          Значи да им кажа 1.2379, така ли? Според мен наистина е по-добре това което е на сертификата, но вие кажете.
                          Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                          0882 52 00 52 - Жоро

                          Коментар


                          • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                            От банката ме върнаха, защото нямало 3 имена или данни на фирма.
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                              Ако става въпрос за моите ето ги: Георги Огнянов Иванов, а има и точно написана банкова сметка. Кажи им да не се правят на интересни, досега толкова пари ми пратиха и никой досега не е имал проблем. Успех.
                              Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                              0882 52 00 52 - Жоро

                              Коментар


                              • От: Форумна поръчка за сгъваем нож "Менли"

                                И на мен ми искаха 3те ви имена,но ми приеха докИментите.това в Булбанк.
                                Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
                                ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X