Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сгъваем нож..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Сгъваем нож

    Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
    ...Offtopic: @ Тропчо, ако ти е само за чукчето - жълтата джинджавка от долните снимки струва около 10$ в амазон и ибей, чукчето е на пружина и ако си я закачиш на ключа на колата, винаги ще ти е на една ръка разстояние, дори и с главата надолу да си
    А, не че съм фен на чупенето на стъкла, ама оная пъпка коства още, ммммм, да кажем 10 гр. и 3 мм. към основният уред. Уважавам неща в които е помислено и за извънредни ситуации, а са почти скрити за невъоръжено око. Вероятно, с малко обработка би могъл да си биеш център на фаянса или да си разчертаеш улей за кабела в стената, преди да пуснеш ъглошлайфа... невинаги имаш подходящ инструмент.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • #32
      От: Сгъваем нож

      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
      А, не че съм фен на чупенето на стъкла, ама оная пъпка коства още, ммммм, да кажем 10 гр. и 3 мм. към основният уред. Уважавам неща в които е помислено и за извънредни ситуации, а са почти скрити за невъоръжено око. Вероятно, с малко обработка би могъл да си биеш център на фаянса или да си разчертаеш улей за кабела в стената, преди да пуснеш ъглошлайфа... невинаги имаш подходящ инструмент.
      Тия 10 грама ако са проблем, веднага изхвърлям от багажа един презерватив.
      Айде наздраве.

      Коментар


      • #33
        От: Сгъваем нож..

        Тропчо, този специализирания инструмент е несравним с „пъпката", с нея трябва да буаш и то - мажки. Това си троши само. Говоря по принцип, на windwarrior ключодържателя отива къмто сувенир май.
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • #34
          От: Сгъваем нож

          Първоначално публикуван от automax Преглед на мнение
          Тия 10 грама ако са проблем, веднага изхвърлям от багажа един презерватив.
          Айде наздраве.
          Имах предвид обратното, че с такава мъъъъъничка добавка може да се развие цял инструмент, дет са вика. А ключодържателя на уинда си е отделен уред.... абе сега като се чета и аз се обърках, така че със здраве да си я ползуваш, ама тва не е мойта чекийка. Имам си вече няколко оффроудърски със сменени остриета, пружини и май и винтове... Вече съм въоръжен до зъби
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • #35
            От: Сгъваем нож

            Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
            Имах предвид обратното, че с такава мъъъъъничка добавка може да се развие цял инструмент, дет са вика. А ключодържателя на уинда си е отделен уред.... абе сега като се чета и аз се обърках, така че със здраве да си я ползуваш, ама тва не е мойта чекийка. Имам си вече няколко оффроудърски със сменени остриета, пружини и май и винтове... Вече съм въоръжен до зъби
            Айде тогава със здраве. Пък като се срешнем ще ги мерим върху пържолите.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X