Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сгъваем нож..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сгъваем нож..

    Момчета, моля ви, помагайте!

    Искам да купя сгъваем нож на мъжа ми за рождения му ден, но от много четене, накрая пак нищо не разбрах . Искам да е някакъв по скоро универсален , ако изобщо има такова нещо, и да е между 100-200лв. Бях се спряла на Cold Steel Spartan, но май е доста голям . Моля, да ми предложите някои хубав нож .

  • #2
    От: Сгъваем нож..

    Ако си от София, Варна или Пловдив иди в оръжеен магазин ВИП. Там не може да няма !


    П.С - Ако Администраторите решат, че правя реклама, нека мнението ми бъде изтрито !
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    0878 23 58 34- Радо

    Коментар


    • #3
      От: Сгъваем нож..

      Ако не разполага с Викторинокс, бих препоръчал да се сдобие с някой форестър, рейнджър или нещо такова от тея по-големшките. Просто са си полезни и в повечето случай те са под ръка.

      Аз лично по едно време се зачитах из форумите за нещо подобно, ама така и не се навих Имам един горски викторинокс и не виждам какво повече бих свършил като работа с едно сгъваемо острие, което не бих свършил (не мога да свърша) с викторинокса.

      п.п. На kershaw, добри осртиета на добри цени. На EnZo също има добри.
      Може да погледнеш (стига да не звучи като реклама) в сокол бг, knivesworld
      Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
      И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
      вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

      Коментар


      • #4
        От: Сгъваем нож..

        Първоначално публикуван от Evelina Zapryanova Преглед на мнение
        ... сгъваем нож ... по скоро универсален .... между 100-200лв.
        Victorinox Forester. Spyderco Tenacious/Resilience. С малко повече късмет за малко над 200 лв може да се намери и Spyderco Military S30V.
        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

        Коментар


        • #5
          От: Сгъваем нож..

          Някой по-голям Венгер или Викторинокс мисля, че ще е идеален. Здрави са и са мултифункционални. Има перфектни модели на Венгер за по 90- 130 лева! Уникално здрави и добри ножчета. Казвам го от личен опит. Поздрави.
          Ако е машина, нека бъде немска!
          XJR 1200
          ETZ 150
          Kawasaki Ninja ZX10R

          Коментар


          • #6
            От: Сгъваем нож..

            Благодаря ви много, момчета!

            Разгледах пак и харесах ето тези модели, ако може да ми кажете, като качество на стомана и изобщо като цялостно качество, кой да избера- Benchmade Griptilian 551 MDP . -произведен в САЩ, Boker Kalashnikov KAL-101 -произведен в Тайван, Spyderco Manix 2 -произведен в САЩ, Lone Wolf Trask -САЩ, Benchmade Griptilian 550HG -САЩ, Spyderco Manix-2 XL SC95GP2 ?

            Коментар


            • #7
              От: Сгъваем нож..

              Ако ще е за ежедневно носене, от посочените, изберете Benchmade Griptilian на първа позиция, на втора Спайдерко Маникс 2. Buck Tops/Tzar е нож който е уникален като здравина, ще хареса на всеки "боец", но за ежедневно носене не става, прекалено тежък и обемист е...

              Но, най-добре се ориентирайте към Spyderco ParaMilitary...
              VPetrov.photography

              Коментар


              • #8
                От: Сгъваем нож..

                Може и някой мултитул от Leatherman или Victorinox за тези пари. Това е също много готина играчка за подарък. Ако трябва да бъде точно сгъваем нож нека да бъде нещо на Victorinox. Струват си ножлетата по всичко. Ако човек има хоби, например лов, риболов и т.н. има профилирани модели /даже всички са такива / така, че не познавам мъж който няма да се зарадва на такъв подарък. Успех!
                http://leatherman.bg/
                http://www.victorinox.com/ch
                Only after the last tree has been cut down,
                Only after the last river has been poisoned,
                Only after the last fish has been caught,
                Only then will you find that money cannot be eaten.

                Коментар


                • #9
                  От: Сгъваем нож..

                  Благодаря ви още веднъж! В крайна сметка поръчах Benchmade Griptilian 551

                  Коментар


                  • #10
                    От: Сгъваем нож..

                    Ами честито ..... на съпруга
                    Май ножчето си го бива, дано му хареса.
                    Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                    И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                    вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Сгъваем нож..

                      И аз да имах такава жена, да ми прави такива подаръци... не само да ми мрънка - заведи ме в Мола, заведи ме на море, заведи ме на планина Ножчето е добро. Мъжът ти ще остане доволен.
                      Ако е машина, нека бъде немска!
                      XJR 1200
                      ETZ 150
                      Kawasaki Ninja ZX10R

                      Коментар


                      • #12
                        От: Сгъваем нож..

                        Кой каквато жена е заслужил- ето моята например все иска да ме води да ми купува чорапи и гащи, че съм оголял и обосял покрай нея.....

                        Коментар


                        • #13
                          От: Сгъваем нож..

                          Victorinox.
                          Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                          Само DIESEL !!!

                          Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Сгъваем нож..

                            Първоначално публикуван от Evelina Zapryanova Преглед на мнение
                            Благодаря ви още веднъж! В крайна сметка поръчах Benchmade Griptilian 551
                            Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                            Victorinox.
                            Е 'що така с бутоните влизаш , не видя ли, че жената вече е избрала


                            Айде на всеки по една такава жена
                            Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                            И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                            вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Сгъваем нож..

                              Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
                              Айде на всеки по една такава жена
                              По още една, освен тази :
                              Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
                              И аз да имах такава жена, да ми прави такива подаръци... не само да ми мрънка - заведи ме в Мола, заведи ме на море, заведи ме на планина Ножчето е добро. Мъжът ти ще остане доволен.
                              .
                              ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                              LZ1YBB

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X