Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЗАБРАНА ЗА НОСЕНЕ НА НОЖОВЕ!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: ЗАБРАНА ЗА НОСЕНЕ НА НОЖОВЕ!

    Колега bgbul , поздрави за инициятивата. Трябва някой юрист да погледне твоето предложение и после да взимаме и да го подписваме. Докато само ги разтягаме - съгласни или не, "умелите ни законотворци", ще приемат поредната простотия и тн.и тн. В тази държава трябва да има гражданско общество, със своите идеи и съвети към управляващите. Те / управляващите /, трябва да разберат че начина за решаване на проблемите е диспута с обществото.
    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
    0882 52 00 52 - Жоро

    Коментар


    • #62
      От: ЗАБРАНА ЗА НОСЕНЕ НА НОЖОВЕ!

      http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=736893

      Коментар


      • #63
        От: ЗАБРАНА ЗА НОСЕНЕ НА НОЖОВЕ!

        Е, хубаво де ама аз като знам къде да боцна, 5 см. са ми напълно достатъчни. Въпроса е не е в размера на острието а в културата на този който го държи.
        Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
        0882 52 00 52 - Жоро

        Коментар


        • #64
          От: ЗАБРАНА ЗА НОСЕНЕ НА НОЖОВЕ!

          Преди година-две едно момченце извади червата на едно и почти отряза ръката на друго момче с швейцарско ножче от тези, които ги даваха като бонус от Мтел. Острието не е по-голямо от на стилет и не е по-тъпо. Искало да ги сплаши и не знаело какво може да стане с това ножле. Не знам какво стана в съда, но момчетата са му приятели и едното е син на наша семейна приятелка. Най-добре и най-често обаче в България се убива с кола. А тях никой не ги забранява. Хм, хубава идея..... :Р

          Коментар


          • #65
            От: ЗАБРАНА ЗА НОСЕНЕ НА НОЖОВЕ!

            Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
            И тукашните тиквеници взеха да се правят на убави. Докато си бях в България оставих колата на един приятел. Спрели го милиционерите и отарашили джипа. Намерили Линдера ми в жабката и си го харесали.....
            Същият този мой другарин, вчера получи честитка в която мило му обясняват, че в 9 дневен срок требе да внесе 301 евро за здраве,като след това, още по-мило му споменават, че глобата е от 300 до 6000 евро та да са не мотае дълго.
            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

            Коментар


            • #66
              От: ЗАБРАНА ЗА НОСЕНЕ НА НОЖОВЕ!

              Дето се вика: На печелившите, честито.

              Коментар


              • #67
                От: ЗАБРАНА ЗА НОСЕНЕ НА НОЖОВЕ!

                Пропуснах да спомена, че и аз съм от печелившите, щото ножовете ще ми ги върнат ама друг път
                О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                Коментар


                • #68
                  От: ЗАБРАНА ЗА НОСЕНЕ НА НОЖОВЕ!

                  Някой тук беше коментирал "Какво толкова за тая забрана, никой няма да ви претърсва джиповете..."

                  Коментар


                  • #69
                    От: ЗАБРАНА ЗА НОСЕНЕ НА НОЖОВЕ!

                    Първоначално публикуван от petrof Преглед на мнение
                    Някой тук беше коментирал "Какво толкова за тая забрана, никой няма да ви претърсва джиповете..."
                    Ами поне до момента, закона не позволява без протокол (един вид основателна причина) да ти ровят в автомобила. Все пак е частна собственост, демек била неприкосновена, ама не се знае знае ли се
                    Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                    И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                    вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                    Коментар


                    • #70
                      От: ЗАБРАНА ЗА НОСЕНЕ НА НОЖОВЕ!

                      Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
                      Ами поне до момента, закона не позволява без протокол (един вид основателна причина) да ти ровят в автомобила. Все пак е частна собственост, демек била неприкосновена, ама не се знае знае ли се
                      Те ти основание - "Май виждам нож през прозореца!"
                      0888932647

                      Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                      Коментар


                      • #71
                        От: ЗАБРАНА ЗА НОСЕНЕ НА НОЖОВЕ!

                        Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
                        Те ти основание - "Май виждам нож през прозореца!"
                        Е с тоя си чиста мотиката от калта

                        Абе повечето дори нямат такива протоколи, други незнаят и какво да пишат, и отделно факта, че на още повече не им се попълват протоколи за глупости.
                        Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                        И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                        вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                        Коментар


                        • #72
                          От: ЗАБРАНА ЗА НОСЕНЕ НА НОЖОВЕ!

                          Бахти олигофрените са тия !
                          Във Франция гладкоцевното оръжие се продава свободно като чушки, а наш'те кратуни забраняват ножчетата!
                          На коленееееееееееееее!
                          Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                          Само DIESEL !!!

                          Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                          Коментар


                          • #73
                            От: ЗАБРАНА ЗА НОСЕНЕ НА НОЖОВЕ!

                            Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                            ...Във Франция гладкоцевното оръжие се продава свободно като чушки, а наш'те кратуни забраняват ножчетата!...

                            А, как е във Франция с "ножчетата", може и да бъркам разбира се, но мисля, че се третират по-сериозно от гладкоцевното оръжие, поради възможността за скрито носене.
                            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                            Коментар


                            • #74
                              От: ЗАБРАНА ЗА НОСЕНЕ НА НОЖОВЕ!

                              Един хммм приятел ми обясняваше , че са го карали да си затъпи туристическата брадвичка че била много остра. Не успях да схвана смисъла и да дооценя докъде стига истината в разказа му.
                              0888932647

                              Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                              Коментар


                              • #75
                                От: ЗАБРАНА ЗА НОСЕНЕ НА НОЖОВЕ!

                                а лопата и въже в багажника грях ли е ?? а лебедка? ами ако се обеси някой на нея
                                който може го може,който не може седи и наблюдава 8) 0889992228

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X