Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЗАБРАНА ЗА НОСЕНЕ НА НОЖОВЕ!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: ЗАБРАНА ЗА НОСЕНЕ НА НОЖОВЕ!

    Добре де - против сте, мрънкате ....а ще подкрепите ли една подписка с някакво искане ?

    Коментар


    • #32
      От: ЗАБРАНА ЗА НОСЕНЕ НА НОЖОВЕ!

      Лично аз да бих се подписал . За въздухарките донякъде бях съгласен да са на отчет понеже 5,5мм ги преработват на флоберки .Но това за ножовете е прекалено.

      Коментар


      • #33
        От: ЗАБРАНА ЗА НОСЕНЕ НА НОЖОВЕ!

        Преработват ги `щот "флоберките" са на режим какъвто и за "калашниците".
        И к`во като ги преработват - с какво тези хора ще навредят на обществото...
        Нали не си мислиш, че поръчковите убийства се извършват с "флоберки" занаятчиско изпълнение...
        Последно редактирано от davc; 23-12-10, 23:16.
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • #34
          От: ЗАБРАНА ЗА НОСЕНЕ НА НОЖОВЕ!

          Не но съм виждал такава в ръцете на дете. Да си пукало така ей тъй бе ,поне така каза бащата

          Коментар


          • #35
            От: ЗАБРАНА ЗА НОСЕНЕ НА НОЖОВЕ!

            Въпрос на гледна точка, навици, традиции, възпитание и "евроинфантилизъм"...
            Аз, за първи път съм стрелял на четири-пет годишна възраст - с Манлихер (7000джаула, за сведение). Не съм можел сам да държа оръжието!
            Децата ми (и двете - момичета) не са ограничени по никакъв начин от досег с оръжие. Едната, понеже вече е достатъчно голяма, доста е и стреляла. Със всичко достъпно...
            Сега, ако ми кажеш: Защо да не "пука" детето!!!
            Последно редактирано от davc; 23-12-10, 23:38.
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • #36
              От: ЗАБРАНА ЗА НОСЕНЕ НА НОЖОВЕ!

              Оспамихме темата ама ще ти отговоря . Защото се разхождаше с братчето му без надзор от възрастен и стреляше по улиците из едно селце . Аз малко по голям бях от тебе като стрелях за първи път но докато нямах свое лично оръжие винаги ми е давано да стрелям пред и под надзора на собственика на оръжието дали баща ми или чичо ми няма значение вежното е че не ми е било давано оръжие без надзор на моето дете също не давам ей така без надзор да пипа .

              Коментар


              • #37
                От: ЗАБРАНА ЗА НОСЕНЕ НА НОЖОВЕ!

                Надзора си е надзор - и лошо няма. А-ма пък и разни работи се случват извън общоприетите канализации, без да са непременно фундаментално разрушителни - нали...
                И изобщо не "спамим" темата, защото, в основата и е смисълът за ограничаването на естествени "органически" функционалности на осъзнатият индивид.
                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                Коментар


                • #38
                  От: ЗАБРАНА ЗА НОСЕНЕ НА НОЖОВЕ!

                  Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
                  Добре де - против сте, мрънкате ....а ще подкрепите ли една подписка с някакво искане ?
                  Да
                  0888932647

                  Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                  Коментар


                  • #39
                    От: ЗАБРАНА ЗА НОСЕНЕ НА НОЖОВЕ!

                    Аз също! От дете си нося джобно ножче в джоба,нека да ме откажат да ги...!
                    Последно редактирано от tomisagledva4a; 24-12-10, 00:00. Причина: Да ги...!
                    Тома Томов
                    Вече с Kia Sportage.

                    Коментар


                    • #40
                      От: ЗАБРАНА ЗА НОСЕНЕ НА НОЖОВЕ!

                      Аз си имам трамонтина в джобчето на вратата...Но с нея си правя ,,Кемъл трофи'' когато се налага!И ако за това ме окошарят...Ааа,и брадвЕ имам под седалката...Ама кой е луд в днешно време да ходи на престрелка с ножка
                      Виден столичен ихтиолог

                      Коментар


                      • #41
                        От: ЗАБРАНА ЗА НОСЕНЕ НА НОЖОВЕ!

                        Нож с прилично качество всеки що годе технически грамотен човек може да си направи на шмиргела за има няма 20 минути да речем от парче стар лист от механична ножовка . Къква търговия къкви лицензи .Тия продължават да бълват на конвейр неработещи закони . Аз хубав истински нож купешки нямам имам няколко ловни ножа правени от майстор ковач преди 20 години като станах ловец.
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • #42
                          От: ЗАБРАНА ЗА НОСЕНЕ НА НОЖОВЕ!

                          И аз бих подкрепил подписка против поредния тъп закон.То в днешно време ако нямаш джЕбна ножка,кутия бонбони неможеш да отвориш.Дядо ми казваше,че мъж без ножка и кибрит,никъде не трябва да тръгва...
                          Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                          Коментар


                          • #43
                            От: ЗАБРАНА ЗА НОСЕНЕ НА НОЖОВЕ!

                            По тая логика трябва да забранят отново и школите по бойни изкуства, а на владеещите ги да им отрежат ръцете и краката, щот са потенциално опасни...
                            Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                            Коментар


                            • #44
                              От: ЗАБРАНА ЗА НОСЕНЕ НА НОЖОВЕ!

                              Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
                              По тая логика трябва да забранят отново и школите по бойни изкуства, а на владеещите ги да им отрежат ръцете и краката, щот са потенциално опасни...
                              Няма нужда,да им режат краиници-достатъчно е да ги дамгосат на челата и да им направят нужните досиета.Като некои,се сбие у кръчмата,всички регистрирани нинджи и каратисти-на разпит.
                              Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                              Коментар


                              • #45
                                От: ЗАБРАНА ЗА НОСЕНЕ НА НОЖОВЕ!

                                Става ясно, че всички сме на едно мнение . Каквото и да си споделяме - против тъпотиите сме .
                                И за офроуда в гората, и за ножовете сигурно има и друго ....
                                Нека някой правист да каже как се подготвя подписка с някакви искания или открито писмо със мнение "за" или "против" нещо си. Не , че няма да започнем на един бял лист, но ако е правилно подготвена една такава инициатива ще показва интелект, знания и ще провокира внимание (ще се вижда, че е сериозна и основателна ).
                                Дори да си пуснем една нова тема, защото за "Забраняват офроуда в гората" си писахме на воля, спамихме си в темата и ..... кервана си върви.
                                Ако такава инициатива е против правилата на форума - да се спира в зародиш ..........(това е въпрос )

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X