Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Газов патрон

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Газов патрон

    Поздрави.Браво -Добра тема сте развили момчета.Тъкмо мислех да задавам въпрос кво допълнение да си взема към Макаровеца -газов или въздушен.И понеже от коментарите ви виждам само пропуснати ползи от притежаването на газово оръжие ще трябва да се ориентирам към някоя въздушна марка пистолет. Друго си е да те насолят със оловни сачми -по респектиращо е за бамбуците дето викате.Иначе ако има как да им ги изпратим в пакет всичките мингяне на ония оялите са бюргери бързо ша забрават да пеят за човешки права.

    Коментар


    • #92
      До: Газов патрон

      Струва ми се, че заедно с боен пистолет да се носи въздушен или газов е ... неразумно.

      Ефективността и на въздушните и на газовите пистолети е много спорна и на практика в сериозна ситуация, налагаща употребата им, вероятно ще по-добре да се използва истинско огнестрелно оръжие.

      Да не говорим за риска при извадено въздушно или газово оръжие да бъде отговорено с огнестрелно такова заради създаденото объркване.

      Един газов спрей често би бил по-добър избор за леки ситуации - лесно се крие, лесно се използва и ефектът му е силен, но безвреден.

      Sabre Red и Defence technology произвеждат качествени спрейове с капсамицин (технически пипер).
      Имат добър ефект при директно напръскване в лицето и особено в очите.

      Коментар


      • #93
        До: Газов патрон

        Приятелю когато си лице в лице помощните средства ш ти помогнат трудно да не кажа никак -тогава най помага юмрук забит на слабо местенце ако ме разбираш правилно.

        Коментар


        • #94
          До: Газов патрон

          От известно време насам, са пуснали и автоматични:

          http://www.youtube.com/watch?v=5Z1G7gBRTnk

          Малко, тежко и доста ръбато. Тунинговах го външно с пилата, че имаше е*ати гадните ръбове почти навсякъде. Турска плякалка, ама е забавно. Обаче честно, все още не знам как не се е разпаднал. При първата пукотевица ме беше шубе да не се разглоби, та го държах малко на страни, ако вземе та изхвръкне затвора назад.
          Иначе по принцип не нося такива неща.

          Най-гадния вариант според мен, е да те натупат и после да те гръмнат(или друго) със собственото ти желязо.

          П.П.
          А, мислех си да ходя с пейнтболистите, да им създавам атмосфера. На откоси

          Коментар


          • #95
            До: Газов патрон

            Даа това е гадно със собственото оръжие ако го допуснеш де.Иначе нали знаеш приказката-Кат те е страх от мечки не ходи в гората-така ще избегнеш някой от гореописаните проблеми.Но както виждаш случват се и непредизвикани ситуации.За това с газов потрон или пък с гумено топче все е добре да имаш нещо под ръка за такива случай.А за случката с колегата и въобще когато има много хора наоколо при такова положение е хубаво да имаш един добър електрошок в себе си -кат видат геменчетата как се сгърчва отворкото и ша им мине бързо желанието а се праат на мъже.

            Коментар


            • #96
              До: Газов патрон

              Аиде сега тема за размисъл пазиш си овощната градина от крадци 8 вечерта е пристига бус слизат двама и започват да берат в кобура имаш 9 мм револвер зареден с 38 S&W. Какво правиш? Щото ако стреляш по не въоражен крадец ще ти сменят адреса ще станеш известен по весниците па може и по телевизията да те дават да се обънеш ида заминеш не става защо си работил цяла година Даваите мнения

              Коментар


              • #97
                До: Газов патрон

                Е какво да даваме мения?
                Аз искам ПК или поне Калаша 47, ама нема. И не съм стрелял по ЕДИН невъоражен крадец, а по 20 КРАДЦИ. ОТ Цигански произход.
                Последно редактирано от Lazar; 16-08-09, 01:24.

                Коментар


                • #98
                  До: Газов патрон

                  А колко убити и ранени имаше или беше свадбарската

                  Коментар


                  • #99
                    До: Газов патрон

                    А, на месо стрелях, ама ония много ловки братче - крадяха и куршумите в полет.

                    Коментар


                    • До: Газов патрон

                      Стоп патроните са забранени. Затова им измислиха заместител - стоп топчета. Слагат се отпред на стоп муфа на газовия пистолет и се изстрелват с халосни патрони. От няколко метра може да пукне ребро. Има ги в един електронен магазин. Ето линк за стоп топчетата: http://www.pushka.eu/product/Стоп-топче

                      Коментар


                      • До: Газов патрон

                        Незнам колеги когато е зареден с бойни гледам да него вадя с газовите е по лесно ще цвърчи и сополиви малко но ще му мине а оловото си е сериозна работа. Те дето им истелях 5 газови колко ме приказваха пък за други не ми се мисли

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X