Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Диво прасе с/у възд. пушка

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Диво прасе с/у възд. пушка

    Правиме , си сметка това от колко крачки раст... е ?
    Скорос на вятара каква бе?
    Движение на целта колко е ? опс то заклано....
    Весела Коледа.
    Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

    Коментар


    • От: Диво прасе с/у възд. пушка

      Първоначално публикуван от Nikola jekov Преглед на мнение
      и дали ВО е играчка.
      Не е хич играчка!!!
      Ами ако е Суматра в 6,35 или особенно Big Bore 44cal 320дж която с 13гр проектил и надута на 200бара, пробива 1,5мм ламарина.
      Дали е играчка ?!? Какви поразии прави...не е истина.
      jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

      Коментар


      • От: Диво прасе с/у възд. пушка

        Първоначално публикуван от ПОПЕТО Преглед на мнение
        Не е хич играчка!!!
        Ами ако е Суматра в 6,35 или особенно Big Bore 44cal 320дж която с 13гр проектил и надута на 200бара, пробива 1,5мм ламарина.
        Дали е играчка ?!? Какви поразии прави...не е истина.
        Е не е играчка
        Я марш , бързо при косаджията да ти регистрира налягането
        Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

        Коментар


        • От: Диво прасе с/у възд. пушка

          [QUOTE= бързо при косаджията да ти регистрира налягането[/QUOTE]

          Споко,всичко е регистрирано отдавна
          jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

          Коментар


          • От: Диво прасе с/у възд. пушка

            Вижте сега...нека има прасюнгери за трепане пък все ще намерим с какво! Имам и брадва...

            Коментар


            • От: Диво прасе с/у възд. пушка

              Ще взема да я заключа тази тема докато някой покаже убит па макар и някой мижав приплод.
              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

              Коментар


              • От: Диво прасе с/у възд. пушка

                Стрелях от около 10 см. над очите, защото имаше хора около мен. Даже и не съм си помислял да пробвам върху живо прасе, защото ако стане сакатлък и не падне, ще подивее и може да направи големи поразии. Главата още не е направена на парчета и утре, ако имам време ще стрелям от 20тина метра и ще пиша какъв е резултата.
                Пушката е регистрирана в КОС. С баракуда пробива двустранно кофа от битумен праймер.
                Последно редактирано от Nikola jekov; 25-12-16, 21:34.

                Коментар


                • От: Диво прасе с/у възд. пушка

                  Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                  Ще взема да я заключа тази тема докато някой покаже убит па макар и някой мижав приплод.
                  А , Ванка недеи , ще вземат да хукнат с тез ваздухарки по балкана
                  , пък ако и ги срешне горския трябва да им пише разрешително с три букви АКТ
                  За стрес на дивите животни......
                  Весела Коледа
                  Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                  Коментар


                  • От: Диво прасе с/у възд. пушка

                    И много МОЛЯ модератора да истрие пос 112
                    Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                    Коментар


                    • От: Диво прасе с/у възд. пушка

                      Първоначално публикуван от Nikola jekov Преглед на мнение
                      Стрелях от около 10 см. над очите, защото имаше хора около мен. 1воначално прасето го тупнаха с макаров и си падна на място. Даже и не съм си помислял да пробвам върху живо прасе, защото ако стане сакатлък и не падне, ще подивее и може да направи големи поразии. Главата още не е направена на парчета и утре, ако имам време ще стрелям от 20тина метра и ще пиша какъв е резултата.
                      Пушката е регистрирана в КОС. С баракуда пробива двустранно кофа от битумен праймер.
                      Ако ? И косаджията ти чете поста с , с сигорнос ще останеш без разрешително за носене съхранение и прочие късо оръжие.
                      Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                      Коментар


                      • От: Диво прасе с/у възд. пушка

                        Ей, Зайо, изпотрепа прасетата с тоя лаф: "..., с сигорнос ..."!

                        Коментар


                        • От: Диво прасе с/у възд. пушка

                          Кой ? Бре Ице
                          Весела Коледа.
                          Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                          Коментар


                          • От: Диво прасе с/у възд. пушка

                            Първоначално публикуван от Nikola jekov Преглед на мнение
                            защото ако стане сакатлък и не падне, ще подивее и може да направи големи поразии.
                            Обикновено подивява за 3-5 секунди, и после се кротва, неразбирайки какво се случва, и откъде беше този удар в главата.
                            Не съм ловец, ама съм взел живота на доста прасета(домашни де...) и имам известен опит как се държат прасета след неуспешен опит да ги повалим, па после да ги заколим.
                            Преди 2 години стреляха едно черно прасе(питомно, ама с гребенче), и ловеца не го уцели където трябва. Прасето хукна, излезе от заграждението на свинаря, избивайки вратата от дъски, и се спря на 20-30 метра, и си стои неподвижно, учудено какво се случва.
                            През това време ловеца презарежда пушката, а свинаря мърмори, че го бил вкарал вътре с още 6 лева(явно толкова му взема за изстрел), а аз просто гледах сеир. На мен уговорката ми беше да купя прасето заклано.

                            Това всичко с нормална ловна пушка, не знам кой калибър беше, не съм питал, не ме интересува.

                            Но ако наистина съчма може да проникне в мозъка-напълно е възможно да трупяса прасето.

                            Казвам каквото съм видял, и каквотомисля, не ми се смейте много.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Диво прасе с/у възд. пушка

                              Старата истина за попадението - калибьра има значение,но кьде какво стреляш най-вече.

                              Прасе пада с добра вьздухарка.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: Диво прасе с/у възд. пушка

                                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                                Старата истина за попадението - калибьра има значение,но кьде какво стреляш най-вече.

                                Прасе пада с добра вьздухарка.
                                Добре де , да исчакаме аотопсията да видим и какво? ще покаже от тия 10 сантиметра .
                                И каде ? мислиш е стигнал проектила
                                Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X