Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Упс, грешка станала.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Упс, грешка станала.

    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
    Егати и полезният ход да подкрепяш тези които утре ще ти пратят едни люде да ти отмъкват самолетите и да ти целят някои сгради с тях или да ти произвеждат осакатяващи невинни хора взривчета. Явно не само ние не четем история, доколкото е история нещо случващо се преди има няма 30-50 г. Толкова ли е назад времето когато САЩ бяха от другата страна в Афганистан пък после един техен продукт го търсиха по планини и пещери да си отмъщават. Подкрепяйки "тези" не си ли произвеждат още доста такива бенладенчета? А сега що пак в този същият Афганистан се трепят със своите бивши протежета? Къде е тук историята и поуката?
    Ми егати - това е положението. Онзи в Афганистан им свърши работа, когато и той им стана проблем - и него го решиха. Отстрани е съвсем възможно това да изглежда като „трудния начин“, ма надали го правят от мазохизъм.
    Последно редактирано от Ясен; 21-01-14, 12:03.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • #47
      От: Упс, грешка станала.

      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение

      Ми егати - това е положението. Онзи в Афганистан им свърши работа, когато и той им стана проблем - и него го решиха. Отстрани е съвсем възможно това да изглежда като „трудния начин“, ма надали го правят от мазохизъм.
      Ми пак егати и решаването на проблема. Дори да пропуснем горящите сгради и хора загинали там, вероятно и тези които си правят "кефа" в момента в Афганистан. Въпросът не е толкова неясен- не си ли произвеждат бъдещи проблеми подкрепяйки точно "тези"? Политиката е к@рва но нямам спомен точно Башар да е пращал камикадзета отвъд океана. Не беше ли по-лесно да го смачкат икономически?
      Последно редактирано от Ясен; 21-01-14, 12:04.
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • #48
        От: Упс, грешка станала.

        Ма те не мачкат Башар!
        Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
        ...Башар малко ги интересува - просто си върви с пейзажа. Руснаците още по-малко - ма те пък държат да се втикат.
        А подкрепят „тези“, защото за момента друг ход нямат.
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • #49
          От: Упс, грешка станала.

          Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение

          Ми пак егати и решаването на проблема. Дори да пропуснем горящите сгради и хора загинали там, вероятно и тези които си правят "кефа" в момента в Афганистан. Въпросът не е толкова неясен- не си ли произвеждат бъдещи проблеми подкрепяйки точно "тези"? Политиката е к@рва но нямам спомен точно Башар да е пращал камикадзета отвъд океана. Не беше ли по-лесно да го смачкат икономически?
          Имах един познат сириец Хани беше тука от преди 1989 година женен за българка с едно дете . Някъде около 1998 година ги заряза и се върна в Сирия като ми каза пич сега там е много по добре и за мене като машинен инженер има работа за много пари . Дали е така не знам но факт е че повече не се върна .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #50
            От: Упс, грешка станала.

            Разделяй и владей!!!Сега става разделянето ,нафта няма значи има нещо по-така ,да речем като комшии и опити за контрол в района .Даже и Ердоган се натиска заради кюрдите

            п.п.в Гърция е пълно със Сирийци и никой не бърза да се връща,напротиФ.Между другота там са още разделени по племена ,като в Ирак
            Grand Vitra ddis 2008
            SEAT Althea XL tsi 2010
            Mitsubishi Canter

            Коментар


            • #51
              От: Упс, грешка станала.

              Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение

              Ми пак егати и решаването на проблема. Дори да пропуснем горящите сгради и хора загинали там, вероятно и тези които си правят "кефа" в момента в Афганистан. Въпросът не е толкова неясен- не си ли произвеждат бъдещи проблеми подкрепяйки точно "тези"..
              Не е възможно едновременно да се пляскаш на пържоли с останалия свят, пеейки "Хей ръчички, хей ги две...", да се мъчиш да държиш по един пръст в задника на съюзниците си и да нямаш л@йна под нокътя.
              Ама продължават да опитват американците.
              Последно редактирано от Ясен; 21-01-14, 12:05.
              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

              Коментар


              • #52
                От: Упс, грешка станала.

                Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                Не е възможно едновременно да се пляскаш на пържоли с останалия свят, пеейки "Хей ръчички, хей ги две...", да се мъчиш да държиш по един пръст в задника на съюзниците си и да нямаш л@йна под нокътя.
                Ама продължават да опитват американците.
                Това бе изключително оптимистично твърдение - предполага че не им се налага да си държат едната ръчичка пред задника Дано, дано ама надали.
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • #53
                  От: Упс, грешка станала.

                  Снимка от вчера от Дарайя, Сирия. Захвачени от САА ракети на бандитите. Познато ли ви изглежда?

                  Коментар


                  • #54
                    От: Упс, грешка станала.

                    На мен не
                    Всеки трети е шести

                    Коментар


                    • #55
                      От: Упс, грешка станала.

                      Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                      Снимка от вчера от Дарайя, Сирия. Захвачени от САА ракети на бандитите. Познато ли ви изглежда?
                      Самоделни ракети, използващи двигател от ракета на БМ-21 ...
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #56
                        От: Упс, грешка станала.

                        Не са от Град със 100% гаранция, няма стабилизиращите перки. От по-стари РС.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Упс, грешка станала.

                          Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                          Не са от Град със 100% гаранция, няма стабилизиращите перки. От по-стари РС.
                          Не съм виждал разглобена ракета, та не знам как изглежда задната част на ракетния мотор при свален стабилизиращ блок, но гледам, че конфигурацията на отворите е същата, като на ракетите на "Град".

                          На Сирия доставяна ли е някаква друга система за залпов огън, освен БМ-21?
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • #58
                            От: Упс, грешка станала.

                            На снимка е преработена ракета от БМ-14.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Упс, грешка станала.

                              По скоро с двигатели от добрата стара Тип 63:
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:type-63-f0496u01.jpg
Прегледи:1
Размер:75.1 КБ
ID:5555988
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:107mm.0.jpg
Прегледи:1
Размер:212.5 КБ
ID:5555989
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:107MM_ROCKET_CUT_AWAY.JPG
Прегледи:1
Размер:88.5 КБ
ID:5555990

                              И да на въоръжение е в Сирия:
                              http://en.wikipedia.org/wiki/Type_63...ocket_launcher
                              И да - намират се и при опозицията такива:


                              И не - не е идентична на "химическата" ракета- онова си е преработена 9М22У
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:66.3 КБ
ID:5555991
                              Последно редактирано от Mad Dog; 22-01-14, 09:03.
                              Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                              No man left's behind !!!!

                              Коментар


                              • #60
                                От: Упс, грешка станала.

                                Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                                Тц - поредният мозъчен донор след успешна операция.

                                „Нощем хората спят спокойно в леглата си, само защото други са готови да вършат насилие вместо тях.“
                                Джордж Оруел



                                Нещо се бъркаш , да нямаш в предвид себе си ?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X