Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Взривен танк...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Взривен танк...

    Някой може ли да каже какво се случва... и дали изобщо това е истина, а не монтаж?

    http://www.liveleak.com/view?i=86b_1359125284
    Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
    Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

  • #2
    От: Взривен танк...

    ПТУР в МТО е.





    Коментар


    • #3
      От: Взривен танк...

      Очевадно бил е с тн тандемна глава, след попаданието предизвикано възпламенението на не знам как е на български, но при нас то се казва метательный заряд, демек картоната гилза с барут и нататък вече необратимо. Според мен който бил е вътре, загинал със 100% гаранция.

      Коментар


      • #4
        От: Взривен танк...

        Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
        но при нас то се казва метательный заряд, .
        и на български така, "метателен" от глагола "мятам", по-стара форма на "хвърлям"
        А за пусналия темата - да монтаж е
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • #5
          От: Взривен танк...

          Не монтаж е, наистина се случило. Е, какво да се прави, война е, не е като Холивуд. Поне един кемаф останал жив, само панталони му са изгоряли, ама това не му попречило на бърза крачка да се изнесе.

          Коментар


          • #6
            От: Взривен танк...

            Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
            Не монтаж е, наистина се случило. Е, какво да се прави, война е, не е като Холивуд. Поне един кемаф останал жив, само панталони му са изгоряли, ама това не му попречило на бърза крачка да се изнесе.
            Може аз да съм стар и да не довиждам ама разгледай сенките . За мене е монтаж.

            Коментар


            • #7
              От: Взривен танк...

              Направо си го гръмнаха.По сенките като гледаш се вижда,че не е монтаж,направо се вижда сянката от пушека.Това ако е монтаж,монтажиста сигурно е най-добрия в света.На пауза се вижда как идва ракетата и го удря отзад.

              Коментар


              • #8
                От: Взривен танк...

                А господина от танка ли излиза? Горната му половина изглежда алангле..

                Коментар


                • #9
                  От: Взривен танк...

                  Първоначално публикуван от djidjo Преглед на мнение
                  По сенките като гледаш .
                  Онова с червената стрелка и сянката на оръдието на ударения танк трябва да са на една линия....иначе две успоредни прави се пресичат напред в безкрайността или веднага по заповад на Партията или
                  лично на другаря ( да се свети имет Му )

                  П.П. аз съм с "Мак" и той не иска да ми пусне клипчето някой знае ли що'
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • #10
                    От: Взривен танк...

                    Малииии тоя си го гръмнаха стой та гледай!
                    П.С: И аз съм с "Мак", но при мен си тръгва, явно трябва да си обновиш флаш версията

                    Коментар


                    • #11
                      От: Взривен танк...

                      Още колко войни и убити войници трябва да минат, за да разберат някои фрицове, че танк в града без пехота е глупости на квадрати?
                      Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Взривен танк...

                        Ние несме били там за да кажем, къде е била пехота. Пак ви повтарям, война е, кърваво и безсмислено заниманието.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Взривен танк...

                          Първоначално публикуван от ethero Преглед на мнение
                          А господина от танка ли излиза? Горната му половина изглежда алангле..
                          Господин " кемафа " излезе от долу през десантния люк .
                          На нас клиренс ни трябва , не скорост

                          Коментар


                          • #14
                            От: Взривен танк...

                            Има и други клипове, където на танкистите им провървяло повече.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Взривен танк...

                              Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                              Господин " кемафа " излезе от долу през десантния люк .
                              На 14 секунда вижде вляво от танкът. Късметлия май беше изхвърлен от танк с взривната вълна.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X