Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов руски танк

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нов руски танк

    Все си мисля че роботизирана купола ще е с по-малки размери от обитаема купола. На снимките, а и по данни Т-14 е доста по-голям от всички предходни. Възможно е това да камуфлаж, но не изглежда никак логично да е реална конструкция!

    Да не говорим че някои от димните гранати няма да могат да се изстрелят заради щита отпред :-)
    Последно редактирано от ardmin; 06-05-15, 22:40.

    Коментар


    • От: Нов руски танк

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      Колко могат не знам ама като гледам всичките които си изброил си ги купуват от някой от тия които аз съм изброил . ...
      Купували това-онова ама си и правят. Не че са тръгнали да завладяват световните пазари и не че не използват някои лицензи от традиционните производители, ама си правят свои машини.

      Япония - Type 10 (на въоръжение от 2012)

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:tk_x.jpg
Прегледи:2
Размер:103.3 КБ
ID:5658339

      Сигурно в машината има доста немско ноу-хау (предишният им танк - Тип-90 е правен с участието на Краус-Мафай), но електрониката си е японска.

      Южна Корея - К2 Black Panther (договор за доставка на първите 100 бр. подписан 2014)

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:k2_black_panther_mbt.jpg
Прегледи:1
Размер:38.0 КБ
ID:5658343

      Със система за активна защита, съвременна система за управление на огъня, в т.ч. и с автоматичен режим на откриване, проследяване и стрелба по видими цели с размер на превозно средство. Оръдието може да използва и нови корейски "умни" боеприпаси (Korean Smart Top-Attack Munition).

      Май имат и някакви договори с турците да им предоставят някои решения за техния Алтай.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • От: Нов руски танк

        Първоначално публикуван от ardmin Преглед на мнение
        Все си мисля че роботизирана купола ще е с по-малки размери от обитаема купола. На снимките, а и по данни Т-14 е доста по-голям от всички предходни. Възможно е това да камуфлаж, но не изглежда никак логично да е реална конструкция!

        Да не говорим че някои от димните гранати няма да могат да се изстрелят заради щита отпред :-)
        За да направиш необитаем (автоматизиран) купол първо трябва да имаш надеждно работещ АЗ . За сега такъв имат само руснаците и то няколко модела и французите . Всички останали карат на ниво втората световна и живота на пълнача става става все по тежък пропорционално на увеличаване калибъра на оръдието се увеличава и теглото на снаряда .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • Re: Нов руски танк

          За момента не виждам какъв коментар може да се направи, все пак това са няколко снимки, на пръв поглед обаче се вижда, че АРМАТА е придобила всичко което не харесвам в дизайна на останалите (не руски) танкове - висок силует, ръбест купол с идеална дупка под маската на оръдието и корпуса.

          Коментар


          • От: Нов руски танк

            мдам... : http://voicesevas.ru/news/13239-tank...da-pobedy.html
            - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
            - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

            Коментар


            • От: Нов руски танк

              Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
              Наистина е стоял пред мавзолея по време на репетицията, но диктора е казал, че това е по програма и се демонстрира евакуация, а не е изгаснал.

              Коментар


              • От: Нов руски танк

                Това ако стане по време на парада ще падат глави на живо

                Коментар


                • От: Нов руски танк

                  Уж сам си е потеглил...не са го теглили...

                  http://lenta.ru/news/2015/05/07/svoim_hodom/

                  Коментар


                  • От: Нов руски танк

                    Това май им е нужно само за пропагандни цели. Ето това го гледам и се чудя какво му е, нема бронекапсула и сигурно му липсва качеството да работи в мрежа, иначе като го гледам и си мисля, че си е екстра и на нивото на конкурентите -

                    Всеки трети е шести

                    Коментар


                    • От: Нов руски танк

                      Явно трансмисията (софтуера) наистина има срамни буби. Някои хора са на ръба да открият простия живот в Сибир...

                      http://clubz.bg/19437-ruskiqt_tank_c...ku_pred_parada

                      Коментар


                      • От: Нов руски танк

                        Че то Нижни Тагил е там някъде
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • От: Нов руски танк

                          Не е добре работата:

                          https://youtu.be/Nu6w1k-wrxE

                          Коментар


                          • От: Нов руски танк

                            Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                            Не е добре работата:

                            https://youtu.be/Nu6w1k-wrxE

                            Гумени вериги пързаля.
                            Или им е тежък за влекачите.
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Нов руски танк

                              Как само не изровиха паветата?! Според мен Арматата е на спирачки, с блокирана трансмисия. Рестартирали са я няколко пъти и се е включил авариен режим за да се измъкне - както е при джиповете.

                              Коментар


                              • От: Нов руски танк

                                Уверено вървят към грандиозна излагация. Това добре онагледява разликата м/у сухопътните и военновъздушните - вторите откога летят с т-50 и при всичката реклама не бързат да го изкарват на парада, ако и да е летял по авиошоута. Ма руснаците нали са си танкообременени, та...зор.
                                Всеки трети е шести

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X