Обява

Свий
Няма добавени обяви.

БМП 23- 1300 Прашясаха ли вече??

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Волан на танк

    Първоначално публикуван от FLY_FREE Преглед на мнение
    На всеки люк на МТЛБ то и на гаубицата/2С1-Гвоздика/ има тестов изстрел май със ПК или със трилинейка.
    На всеки лист ламарина също.
    I get High by going Down

    Коментар


    • #47
      От: Волан на танк

      МТЛБ-то как хубаво се дупчи с ПК-то, просто не е за вярване. Поне наши стари МТЛБ-та съм ги видях надупчени доста. Има едно място отляво, точно до топливни резервоари...

      Коментар


      • #48
        От: Волан на танк

        Моля модератор да отдели постовете в нова тема за бойните качества но МТЛБ ,САУ,БМП 23 или да ги прехвърли в подобната тема за БМП 23.

        На тези дето са ме возили бронелистите бяха двуслойни. Виждал съм го когато една САУ спря в МТЛБ-то отзад и добре ,че нямаше човек ,щеше да го разреже на две.

        Коментар


        • #49
          От: Волан на танк

          Аз предпочитам тежки БМП.

          Тяжёлая вооружённая гусеничная БМП на базе Т-64 (Украина)



          Тяжёлая вооружённая гусеничная БМП на базе Т-54/55



          тяжёлая гусеничная БМП на базе Т-84



          Според мен, наи-хубава база за тежки БМП е шасси ГМЗ, след обстойни модернизация

          Бира без ракия - парите на вятъра

          Коментар


          • #50
            От: Волан на танк

            Т-64 - не, мерси, по никакъв начин и под никаква форма. Има БМП-3, много добра машина, вече излекувана от детските й болести. Има и БМО-Т, от тежките.



            Ама предполага се че на база на бъдещ танк Армата ще бъде и тяжка БМП, за тн Тежките бригади.

            Коментар


            • #51
              От: Волан на танк

              Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
              МТЛБ-то как хубаво се дупчи с ПК-то, просто не е за вярване. Поне наши стари МТЛБ-та съм ги видях надупчени доста. Има едно място отляво, точно до топливни резервоари...
              Дупчи се същото като БМП-1, като кашкавал. Освен отпред, всяко друго направление е като кашон, май само на Макаров удържа, добре че в последствие направиха БМП-2Д, та малко закърпиха ситуацията. БМП- Братска Могила на Пехотата...
              Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

              Коментар


              • #52
                От: Волан на танк

                МЛТБ-та в СССР в същност били са копеленца на ХТЗ, основната му продукция били са верижните трактори= Аз лично нямал много допирни точки с МТЛБ-та, така че не мога нищо да кажа за качеството на руски МТЛБ-та.

                Коментар


                • #53
                  От: Волан на танк

                  Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                  МЛТБ-та в СССР в същност били са копеленца на ХТЗ, основната му продукция били са верижните трактори= Аз лично нямал много допирни точки с МТЛБ-та, така че не мога нищо да кажа за качеството на руски МТЛБ-та.
                  Това го разбирам , а кое е било най масово около тебе?
                  За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                  0878 79 20 61 Борис

                  Коментар


                  • #54
                    От: БМП 23- 1300 Прашясаха ли вече??

                    МТЛБто за мен е най удачния съветски верижен транспортьор . В конструкцията му е заложен доста резерв . Без много промени спокойно носи тежката гаубица отгоре . При базова маса под 12 тона гвоздиката е над 16 а БМП 23 е около 15 и трансмисията може с лекота да понесе още . http://truba.com/video/322705/ http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=...ture=endscreen
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • #55
                      От: БМП 23- 1300 Прашясаха ли вече??

                      Моя ГЛАВНА техника по това време, ако говорим за период 1986-1988 година, била е основно тн "11 номер", демек краката. Иначе поствам няколко снимка като отговор на въпроса. В батальона имахме основно БМП-2Д, плюс трофейните "тачанки" - пикапчета, плюс бордните Урали, плюс, плюс, плюс...
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • #56
                        От: БМП 23- 1300 Прашясаха ли вече??

                        Никой не спомена КЩМ
                        Крайната машина в дясно. Това е корпус 3 сдатъчен участък.
                        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                        0878 79 20 61 Борис

                        Коментар


                        • #57
                          От: БМП 23- 1300 Прашясаха ли вече??

                          В казармата имахме КЩМ на базата на МТЛБ-У, дълга база.
                          If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                          Коментар


                          • #58
                            От: БМП 23- 1300 Прашясаха ли вече??

                            Да попитам каква стана с БРДМ 2 които бяха на въоръжение в БА.
                            Знам , че част от тях бяха в Ирак и са имали проблеми с двигателите и това е всичко.
                            За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                            0878 79 20 61 Борис

                            Коментар


                            • #59
                              От: БМП 23- 1300 Прашясаха ли вече??

                              В Ирак бяха 10 броя БМП 23 и всичките се върнаха нямаме загубено . За БРДМ не съм чувал .
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • #60
                                От: БМП 23- 1300 Прашясаха ли вече??

                                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                                В Ирак бяха 10 броя БМП 23 и всичките се върнаха нямаме загубено . За БРДМ не съм чувал .
                                Тогава ако можеш да коментираш тази снимка
                                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                                0878 79 20 61 Борис

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X