Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Клуб-Glock

    Първоначално публикуван от gvvalchev Преглед на мнение
    Има има!
    Я кажи твоето мнение за идеята за поставяне на малко количество ориз в касата на оръжието с цел обиране на влагата!
    А пилешко месце слагаш ли?И някой друг кокал да гони злите духове?
    Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

    Коментар


    • До: Клуб-Glock

      Първоначално публикуван от стокси Преглед на мнение
      Селика гел се използва при производството на стъклопакети.Отиди в някои цех за производство на дограма и стъклопакети поискай им не струва скъпо.Надявам се да съм бил полезен
      Силикагел или селика тойота или селянин гей
      Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

      Коментар


      • До: Клуб-Glock

        Keltis,мерси за компетентното ти мнение!Моля за вбъдеще го изливай някъде другаде!

        Коментар


        • До: Клуб-Glock

          Първоначално публикуван от gvvalchev Преглед на мнение
          Keltis,мерси за компетентното ти мнение!Моля за вбъдеще го изливай някъде другаде!
          Моля, пак се обаждай когато имаш нужда
          Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

          Коментар


          • До: Клуб-Glock

            Остави го на мира.Компетентен е на тема селяни и педераси!!!!!Може да ни светне нещо.Явно им разбира!Убеден съм че е голям практик по темата.
            Land rover discovery 300 Tdi

            Коментар


            • До: Клуб-Glock

              Първоначално публикуван от стокси Преглед на мнение
              Селика гел се използва при производството на стъклопакети.Отиди в някои цех за производство на дограма и стъклопакети поискай им не струва скъпо.Надявам се да съм бил полезен
              Маи съм го объркал как се казва.Иначе ме разбрахте за какво става на въпрос!
              Land rover discovery 300 Tdi

              Коментар


              • До: Клуб-Glock

                Първоначално публикуван от Keltis Преглед на мнение
                Моля, пак се обаждай когато имаш нужда
                Отговорих ти на съобщението ,но не можеш да го получиш(изразходван лимит на лични).Заплатата не ми се плаща от държавата!Не съм на държавен щат.Дишаи спокоино,нямаш никакво участие като данъкоплатец.И какво те шиба тебе в задника работата ми?И каво значение има в този форум кои къде работи!Малака!!!
                Land rover discovery 300 Tdi

                Коментар


                • До: Клуб-Glock

                  Колеги, малко по-възпитано ако обичате, иначе ще развалите хубавата седянка.Уж и двамата сте командоси а говорите като гъзета в дискотека

                  Коментар


                  • До: Клуб-Glock

                    Въпрос:Колко изстрела живот на цевта дават производителите?
                    Става въпрос за -Глок 17?

                    Коментар


                    • До: Клуб-Glock

                      Първоначално публикуван от teototi Преглед на мнение
                      Въпрос:Колко изстрела живот на цевта дават производителите?
                      Става въпрос за -Глок 17?
                      Някакви 250 000 изстрела ми се въртят в глава, четени някъде, ама не се сещам точно какво беше...
                      Only after the last tree has been cut down,
                      Only after the last river has been poisoned,
                      Only after the last fish has been caught,
                      Only then will you find that money cannot be eaten.

                      Коментар


                      • До: Клуб-Glock

                        По-скоро 50000 при изпитания, но не съм сигурен.

                        Коментар


                        • До: Клуб-Glock

                          Вероятно ще се приобщавам към феновете на Глок.Още не съм решил дали ще е 17 или 19.Това което ме насочва към това решение е цената съчетана с параметрите на оръжието.Става въпрос за тежест,надежност,полигоналната цев.Много ми хареса H&K P2000!Много хубаво оръжие,компактно...е 13 патрона//има декокър.Обаче цената е много височка.Та затова съм решил Глок и разликата в кинти от цената на H&K P2000 ще я вложа в патрони,които с кеф ще изгърмя.....

                          Коментар


                          • До: Клуб-Glock

                            Здравейте колеги от днес и аз офицялно съм в клуба,Купих си Глок 19 голям кеф направо ми заспа на ръката,вече изтрелях 50 патрона.Доста се чудех между зиг зауър SP2022 и Глок19 но все пак добрия разум натделяЯвно и аз си падам по силиконовите цици
                            Прикачени файлове
                            [SIGPIC][/SIGPIC]

                            Коментар


                            • До: Клуб-Glock

                              Първоначално публикуван от стокси Преглед на мнение
                              Здравейте колеги от днес и аз офицялно съм в клуба,Купих си Глок 19 голям кеф направо ми заспа на ръката,вече изтрелях 50 патрона.Доста се чудех между зиг зауър SP2022 и Глок19 но все пак добрия разум натделяЯвно и аз си падам по силиконовите цици
                              Честито ! И умната ей...

                              Щастливец. Аз още съм на етап документи. След Нова Година ще чакам да ми се отвори парашута... Е много ми харесва 33 - ката на Глок. Ще си я взема, въпреки, че всеки втори търговец на оръжие ми обяснява, че Глока бил "ширпотреба" и да си взема Сиг... Е нема Па !!!

                              Коментар


                              • До: Клуб-Glock

                                Дано скоро да ти оправят документите мене ме мотаха доста дори днеска когато взех разрешителното за покупка косаджията ми каза,че пак многобързо ми го дали.Аз също гледах 32ката обаче скъпи боеприпаси.
                                [SIGPIC][/SIGPIC]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X