Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Клуб-Glock

    Първоначално публикуван от Kalinkata Преглед на мнение
    Честито ! И умната ей...

    Щастливец. Аз още съм на етап документи. След Нова Година ще чакам да ми се отвори парашута... Е много ми харесва 33 - ката на Глок. Ще си я взема, въпреки, че всеки втори търговец на оръжие ми обяснява, че Глока бил "ширпотреба" и да си взема Сиг... Е нема Па !!!
    Шир е маината им!Малка им е надценката за Глока.И затова се дразнят че върви пък не лапат!
    Land rover discovery 300 Tdi

    Коментар


    • До: Клуб-Glock

      Не си сбъркал, не ги слушай търговците разбира се, че ще те накарат да си купиш ЗИГ нали е почти 2 пъти по скъп. Абсолютен кенеф- ужасна ергономия(като на свински крак) и много висока осканална линия.Глока няма да те предаде- супер непретенциозен и много важно за него има много и не скъпи аксесоари.Малко е труден за прецизна стрелба особено по малки цели, но нея нека да я оставим за спортистите.
      "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

      Коментар


      • До: Клуб-Glock

        Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
        Не си сбъркал, не ги слушай търговците разбира се, че ще те накарат да си купиш ЗИГ нали е почти 2 пъти по скъп. Абсолютен кенеф- ужасна ергономия(като на свински крак) и много висока осканална линия.Глока няма да те предаде- супер непретенциозен и много важно за него има много и не скъпи аксесоари.Малко е труден за прецизна стрелба особено по малки цели, но нея нека да я оставим за спортистите.
        Евала бе пич!Ти си първия в тоя форум дето мога да си разменя мислите.Бях загинал без тебеНа 200% процента съм на твоето мнение!И се подготви да те залеят (много компетентни разбирачи)с с пълни лайна по оръжеини въпроси!
        Land rover discovery 300 Tdi

        Коментар


        • До: Клуб-Glock

          Аз все още нямам опит, но съм фен на Глока... В крайна сметка, като се изолираме от глупостта - "колкото по-голям пищова, толкова по-голям мъж" Тази 33-ка направо даде отговори на всичките ми въпроси и чуденета.

          А колкото до резултатите, след като я пробвах, момчето на стрелбището ме гледаше с учудване и страхопочитание. Не знам как, но на 15 метра, имах 3 добри 10-ки и 3 9-ки...

          Честно казано и аз бях малко учуден. Не очаквах подобни резултати, от гледна точка на това, че беше с малкия пълнител и малкото ми пръстче стърчеше извън дръжката...

          Абе прекрасен е... малък и удобен за носене и същевременно мощен...

          Коментар


          • До: Клуб-Glock

            Първоначално публикуван от Kalinkata Преглед на мнение
            Аз все още нямам опит, но съм фен на Глока... В крайна сметка, като се изолираме от глупостта - "колкото по-голям пищова, толкова по-голям мъж" Тази 33-ка направо даде отговори на всичките ми въпроси и чуденета.

            А колкото до резултатите, след като я пробвах, момчето на стрелбището ме гледаше с учудване и страхопочитание. Не знам как, но на 15 метра, имах 3 добри 10-ки и 3 9-ки...

            Честно казано и аз бях малко учуден. Не очаквах подобни резултати, от гледна точка на това, че беше с малкия пълнител и малкото ми пръстче стърчеше извън дръжката...

            Абе прекрасен е... малък и удобен за носене и същевременно мощен...
            Съвпаднали сте си със пистолета !Какво по хубаво
            Land rover discovery 300 Tdi

            Коментар


            • До: Клуб-Glock

              Стрелбата с пистолета се заключава в 5 прости правила:стойка, хват,дишане,мерене,спускане!
              но пък има хора на които просто им се отдава.
              "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

              Коментар


              • До: Клуб-Glock

                СТРЕЛБА!Не гърмене!Второто се понятие се ползва за сватби и на нова година
                Land rover discovery 300 Tdi

                Коментар


                • До: Клуб-Glock

                  Аааа... и гърменето си изисква правилна стойка... и всичко останало, иначе как ще те забележат!?
                  Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                  Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                  Коментар


                  • До: Клуб-Glock

                    Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                    Аааа... и гърменето си изисква правилна стойка... и всичко останало, иначе как ще те забележат!?
                    Предимството е да си по високИначе небето лесно се уцелва(ОГРОМНО Е).
                    Land rover discovery 300 Tdi

                    Коментар


                    • До: Клуб-Glock

                      Или това.............................няма начин да не те забележат.Друг е въпроса дали ще уцелиш нещо
                      Прикачени файлове
                      Land rover discovery 300 Tdi

                      Коментар


                      • До: Клуб-Glock

                        Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
                        А това е снимка на глок след проведени изпитания с него.Голям зор е видял.
                        и още един видял по голям зор http://www.leverguns.com/articles/taylor/blowup_images/glock4.jpg

                        Коментар


                        • До: Клуб-Glock

                          Първоначално публикуван от v12345s Преглед на мнение
                          и още един видял по голям зор http://www.leverguns.com/articles/taylor/blowup_images/glock4.jpg
                          Това не зор.А си е чист кабум.Среща се при по големите калибри 45,40.....
                          Land rover discovery 300 Tdi

                          Коментар


                          • До: Клуб-Glock

                            В упътването към Глока имаше предписание с какъв стандарт патрони да се стреля.Бяха две абревиатури, не помня какви.Имаше ги на всички кутии патрони, които съм купувал.Като намеря книжката ще ги напиша.
                            Може и от това да е проблема.

                            Коментар


                            • До: Клуб-Glock

                              и още един аксесоар за феновете на Glock
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • До: Клуб-Glock

                                Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
                                Или това.............................няма начин да не те забележат.Друг е въпроса дали ще уцелиш нещо
                                Е това е любов към оръжието! На човека пари за ново яке не са му останали, но пък си стреля на воля !

                                Първоначално публикуван от v12345s Преглед на мнение
                                и още един видял по голям зор http://www.leverguns.com/articles/ta...ges/glock4.jpg
                                А за показаното на тази снимка, на друго място прочетох коментари, че се е случило след употреба на релоудвани патрони.
                                "Do not correct a fool, for he will hate you;
                                Correct a wise man, for he will appreciate you."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X