Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Клуб-Glock

    Първоначално публикуван от LORDA83 Преглед на мнение
    Определено несъм фен на марката и въобще на полимерните рами.
    Не става дума за " приказки чути от комшията ", а за лични убеждения и предпочитания.
    Бих казал, че почти не съществува марка и модел съвременни пищови с които да несъм се зблъсквал лично и определено несъм от почитателите на Glock.

    " Вкус приятел няма " и... " За всеки влак си има пътници " в крайна сметка GL
    Не можах да разбера изобщо защо пишеш тук тогава .Темата е Клуб-Glock!И е за фенове на марката.С какво си боравил или си си мислил че си боравил си е твои проблем

    а по повод на това ти твърдение...........
    Мнение на voikoj70
    за съжаление хубавите пистолети Ждерико вече се казват Десат Игъл и са направени от полимер (пласмаса) , а старите наистина са много добри като изключиме голямото тегло 1 килограм с празен пълнител, а иначе аз съм на мнение че колите са само Мерцедес а пистолетите са само Зиг Зауер

    По-голяма малоумщина не бях чел скоро!

    1во... има и Джерико и Desert Eagle и 2те имена са си нещо съвсем отделно, за да твърдиш подобни простотии.
    2то... никога не е произвеждан Джерико от полимерна сплав, за Desert Eagle пък да не говорим!
    3то... 1кг и над 1кг е съвсем нормално тегло за един читав и елитен пищов така, че не е никак много.
    4то... Desert Eagle тежи кажи - речи 2.5кг!

    __________________
    Мариян LORDA Михайлов - Стрелкови клуб " Седемте хълма " Пловдив

    .....................Преди да даваш компетентни мнения помисли малко.Не бързаи да обявяваш колеги в малуумни мисли!След като поради причини които не държа да ти разяснявам в България спряха да внасят Джерико-941 и производни.Почнаха да внасят същия модел пистолет ,произведен за Американския пазар от ИМИ и в БГ идваше от Америка.С разлика че е с нарезна цев,10заряден пълнител, и гръмкия рекламен надпис ДЕЗЕРТ ИГЪЛ.Иначе пак си е 9 x19 и външно изглеждат едно към едно двата!.Джоржо от форума има такъв ,да ти го снима да го видиш.Аз съм имал няколко модела на Джерико и знам за какво става на въпрос.Аиде сега се сети кои е малуумника!

    2то... никога не е произвеждан Джерико от полимерна сплав,

    А за това ти компетентно мнение ще ти се посмея само малко,ХА ХА ХА ХА ХА ..................
    за твое съжаление правят полимери и то от години
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от giorgio; 01-02-09, 18:34.
    Land rover discovery 300 Tdi

    Коментар


    • До: Клуб-Glock

      [quote=rumaneza77;619919]
      Първоначално публикуван от LORDA83 Преглед на мнение
      Определено несъм фен на марката и въобще на полимерните рами.
      Не става дума за " приказки чути от комшията ", а за лични убеждения и предпочитания.
      Бих казал, че почти не съществува марка и модел съвременни пищови с които да несъм се зблъсквал лично и определено несъм от почитателите на Glock.

      " Вкус приятел няма " и... " За всеки влак си има пътници " в крайна сметка GL [/QUOTE

      Не можах да разбера изобщо защо пишеш тук тогава .Темата е Клуб-Glock!И е за фенове на марката.С какво си боравил или си си мислил че си боравил си е твои проблем

      а по повод на това ти твърдение...........
      Мнение на voikoj70
      за съжаление хубавите пистолети Ждерико вече се казват Десат Игъл и са направени от полимер (пласмаса) , а старите наистина са много добри като изключиме голямото тегло 1 килограм с празен пълнител, а иначе аз съм на мнение че колите са само Мерцедес а пистолетите са само Зиг Зауер

      По-голяма малоумщина не бях чел скоро!

      1во... има и Джерико и Desert Eagle и 2те имена са си нещо съвсем отделно, за да твърдиш подобни простотии.
      2то... никога не е произвеждан Джерико от полимерна сплав, за Desert Eagle пък да не говорим!
      3то... 1кг и над 1кг е съвсем нормално тегло за един читав и елитен пищов така, че не е никак много.
      4то... Desert Eagle тежи кажи - речи 2.5кг!

      __________________
      Мариян LORDA Михайлов - Стрелкови клуб " Седемте хълма " Пловдив

      .....................Преди да даваш компетентни мнения помисли малко.Не бързаи да обявяваш колеги в малуумни мисли!След като поради причини които не държа да ти разяснявам в България спряха да внасят Джерико-941 и производни.Почнаха да внасят същия модел пистолет ,произведен за Американския пазар от ИМИ и в БГ идваше от Америка.С разлика че е с нарезна цев,10заряден пълнител, и гръмкия рекламен надпис ДЕЗЕРТ ИГЪЛ.Иначе пак си е 9 x19 и външно изглеждат едно към едно двата!.Джоржо от форума има такъв ,да ти го снима да го видиш.Аз съм имал няколко модела на Джерико и знам за какво става на въпрос.Аиде сега се сети кои е малуумника!
      Ако ти, както и колегата по-горе не правите разлика м/у Джерико, Desert Eagle i Baby Desert Eagle,както и това кой от какъв матерял е направен, кой в какъв набор от калибри се предлага и с по колко зарядни пълнители... то вярвай ми аз определено правя разлика и разграничавам в общи линии, като 3 съвсем различни една от друга марки без значение, че са все Израелски продукти и се правят на едно и също място.

      Ха сега ти " връщам топката " в твоите ръце и ще я приема обратно, когато си си " научил урока " и си достатъчно ловък със словото, за да ме обориш.

      Коментар


      • До: Клуб-Glock

        нямам да ти пратя целувчица....................убавец.Как беше котката на гръб не падаЗа полимерите нищо не каза?
        Land rover discovery 300 Tdi

        Коментар


        • До: Клуб-Glock

          Със Джерико имам изтреляни толкова патрони ,кокото ти не си сънувал..............май френд
          Land rover discovery 300 Tdi

          Коментар


          • До: Клуб-Glock

            4то... Desert Eagle тежи кажи - речи 2.5кг!

            на тото-2 ли ги уцелваш тия (компетентните мнения)


            Desert Eagle-2060гр.
            Land rover discovery 300 Tdi

            Коментар


            • До: Клуб-Glock

              Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
              Със Джерико имам изтреляни толкова патрони ,кокото ти не си сънувал..............май френд
              Ако смяташ, че по цяла година стреляш всяка седмица без да пропускаш средно по 200 патрона седмично... ОК!

              Бтв какво да говоря за полимерите?!
              1во ня всякъде съм казвал, че си падам по класиката и полимерни рами не харесвам ( личен избор )
              2ро... ставало ли е до момента въобще за Baby Desert Eagle, за да говоря за полимерни рами ( да не говорим, че дори и те имат точно 1, ако не се лъжа модел с полимерна рама, а именно 941FBL )
              За разлика от вас аз чета какво коментирате и мисля. Вземете да се разбврете последно за от 3те търговски марки говорите и да разграничавате нещата, да сте ясни и точни преди да влизате в словесен зблъсък с възможно най-неподходящия човек по дадена тема, който очевидно ра разлика от други хора не просто си " хлопа устата и пръстите по клавиатурата ", а е наясно със ситуацията.

              Коментар


              • До: Клуб-Glock

                :
                Land rover discovery 300 Tdi

                Коментар


                • До: Клуб-Glock

                  Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
                  4то... Desert Eagle тежи кажи - речи 2.5кг!

                  на тото-2 ли ги уцелваш тия (компетентните мнения)


                  Desert Eagle-2060гр.
                  В интерес на истината тежи 2050гр в калибър 50АЕ и то с изкаран пълнител и без патрони.
                  Сам си прави сметка с пълнител и 7 бр заряда в него колко ще тежи и дали не близо 2.5 кг.

                  Тоя дето чете само брошури из нета и играе на тото май си ти... и на всичкото отгоре така, като гледам не си особенно ученолюбив при положение, че те посъветвах какво да сториш в поста си по-горе, преди да ми развиваш поредното свободно съчинение, или преразказ.

                  Коментар


                  • До: Клуб-Glock

                    Изкренно ме забавляваш

                    DESERT EAGLE 357mag.,44mag.,50AE-2060gr. пък с колко пълнитела и патрона си, е твои поблемти ще си ги мъкнеш


                    П.П.целувчицафен съм ти!!!
                    Land rover discovery 300 Tdi

                    Коментар


                    • До: Клуб-Glock

                      Първоначално публикуван от LORDA83 Преглед на мнение
                      Определено несъм фен на марката и въобще на полимерните рами.
                      Не става дума за " приказки чути от комшията ", а за лични убеждения и предпочитания.
                      Бих казал, че почти не съществува марка и модел съвременни пищови с които да несъм се зблъсквал лично и определено несъм от почитателите на Glock.

                      " Вкус приятел няма " и... " За всеки влак си има пътници " в крайна сметка GL
                      С Румънеца е безмислено да спориш щото не знам за теб, но той наистина се е сблъсквал и е работил с всичко което може да се сетиш и не само пищови. Едва ли има по компетентен и по-добре подготвен практически от него във форума.
                      П.П. Нещо изкривихте темата на човека - от 7-8 поста виждам всичко друго, но не и мнения за Глок. Тия спорове до тук ми напомнят за онзи виц за шопа и за жирафа "........епааааа....нема!" Няма да пиша в тази тема вицове не му е мястото, но някой ако не го знае ще му го кажа.
                      "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                      Коментар


                      • До: Клуб-Glock

                        Вица с нищо нямаше да изкриви темата...
                        Напомням на участниците, да се придържат към темата. За сега няма да изтрия мненията, не касаещи пряко "Глог", с надеждата, че след като си ги прочетете, ще си вземете бележка...
                        Има много по-добри начини да се докажете... На предложението ми, да се срещнем на стрелбището в Пловдив, миналия четвъртък, никой не се отзова... но за сметка на това се отвори нова тема в коятото продължават доказванията кой е по-по-най... с клавиатура...
                        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                        Коментар


                        • До: Клуб-Glock

                          Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                          Вица с нищо нямаше да изкриви темата...
                          Напомням на участниците, да се придържат към темата. За сега няма да изтрия мненията, не касаещи пряко "Глог", с надеждата, че след като си ги прочетете, ще си вземете бележка...
                          Има много по-добри начини да се докажете... На предложението ми, да се срещнем на стрелбището в Пловдив, миналия четвъртък, никой не се отзова... но за сметка на това се отвори нова тема в коятото продължават доказванията кой е по-по-най... с клавиатура...
                          Заповядай на клубна тренировка довечера в ДАИКС-а, 6том има6 толкоз мерак да се мерят " пишки "

                          Коментар


                          • До: Клуб-Glock

                            Колеги,излишно спорите.За мен Глока е много добър пистолет/нищо че нямам такъв,аз и ферари нямам но не означава че не ми харесва/най малкото че една фирма която през 80години на 20век е тръгнала от производство на ножове и аксесоари ,днес е една от водещите в производството на пистолети и има такава гама от модели че може би няма друга.Пистолета със своето качество и надежнодт се е наложил в толкова страни ,че и половината от недостатъците които му се преписват да бяха истина ,австрииската фирма отдавна да я няма на пазара.Желая на всички притежатели на Глок във форума със здраве да си ги ползват.

                            Коментар


                            • До: Клуб-Glock

                              Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                              Колеги,излишно спорите.За мен Глока е много добър пистолет/нищо че нямам такъв,аз и ферари нямам но не означава че не ми харесва/най малкото че една фирма която през 80години на 20век е тръгнала от производство на ножове и аксесоари ,днес е една от водещите в производството на пистолети и има такава гама от модели че може би няма друга.Пистолета със своето качество и надежнодт се е наложил в толкова страни ,че и половината от недостатъците които му се преписват да бяха истина ,австрииската фирма отдавна да я няма на пазара.Желая на всички притежатели на Глок във форума със здраве да си ги ползват.
                              Мерси подобно
                              Последно редактирано от giorgio; 04-02-09, 04:16.
                              Land rover discovery 300 Tdi

                              Коментар


                              • До: Клуб-Glock

                                Така ,след като аз съм я пуснал тази тема държа тук да се пише само по темата!А тя е До: Клуб-Glock!Моля тук да се споделя информация от фенове ,собственици или бъдещи собственици.Както и доброжелатели който изкат да научат нещо стойностно по темата.Тези които изкат да си мерат.........Както и вълшебните стрелци и всякакви други недоброжелатели,да си отворят тема и да си пишат каквото изкат там.Моля Модераторите да вземат отношение по темата!
                                Първоначално публикуван от teototi Преглед на мнение
                                Въпрос:Колко изстрела живот на цевта дават производителите?
                                Става въпрос за -Глок 17?
                                Не знам точно ,но съм виждал Глок на 80 000изтрела.Видимо му нямаше нищо износено.И си стреляше като за световно
                                Първоначално публикуван от стокси Преглед на мнение
                                Здравейте колеги от днес и аз офицялно съм в клуба,Купих си Глок 19 голям кеф направо ми заспа на ръката,вече изтрелях 50 патрона.Доста се чудех между зиг зауър SP2022 и Глок19 но все пак добрия разум натделяЯвно и аз си падам по силиконовите цици
                                Стоянчо Я се обади ,да отидем на Батката на стрелбището.Да ти запаля малко душицата
                                Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
                                Ще ти снимам моя (фенер и кобур за него)
                                Не съм забравил колега,просто бях спрял да пиша да се поизбистри малко тука
                                Първоначално публикуван от blackfirefly Преглед на мнение
                                Ако човек си купи един такъв адаптер /като на снимката/ за фенер как след това ще си носи пистолета барабар с тази джаджа. Някаква идея за кобур?
                                По нататък ще има и снимки
                                Първоначално публикуван от gvvalchev Преглед на мнение
                                Има има!
                                Я кажи твоето мнение за идеята за поставяне на малко количество ориз в касата на оръжието с цел обиране на влагата!
                                Оказа се че по добрия вариант е в стаята да се постави,влаго абсорбатор(може и да не сам го написал правилно) има евтини със хапчета.Едно хапче стига за 20 кубични метра за 2 месеца!Аз го пъхнах цялото устроиство в касата,моята е много голяма.Не му трябва ток и стува 18лева.
                                Последно редактирано от giorgio; 04-02-09, 04:17.
                                Land rover discovery 300 Tdi

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X